Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

KRITÉRIA MLADÝCH KONÍ 2011

1. místo - 10 000kk

2. místo - 7 000kk

3. místo - 5 000kk

4. - 5. místo - 2 500kk

     

PARKUR

HŘEBCI 2007

Lestat - Lucky Lord -  - 3.

Lestat - Gaman -  - 2.

Scarita - Corint -  - 1.

HŘEBCI 2005

Peťulka - Portugal Blue -  - 4.

Lestat - Duigur -  - 5.

Lestat - Altair -  - 6.

Lestat - Indy -  - 2. 

Rebecca - Agat -  - 1.

Sheena - Paradox -  - 3.

KLISNY 2007

Lestat - Sebastina -  - 1.

KLISNY 2005

Rebecca - Hady -  - 1.

DREZURA

HŘEBCI 2006

Lestat - Kurchs -   - 1.

HŘEBCI 2005

Peťulka - Criss Angel -  - 2.

Lestat - Larix -  - 6.

Lestat - Xano -  - 8.

Lestat - Champagne -  - 7.

Scarita - Chocolate Chester -  - 1.

Scarita - Romke -  - 4.

Sheena - Licosto -  - 3.

Sheena - Blickpunkt -  - 5.

KLISNY 2006

Pae - Burjae Ellaine -  - 1.

VŠESTRANNOST

HŘEBCI 2006

Peťulka - San Diego E -  - 1.

HŘEBCI 2005

Lestat - Larix -  - 1.

Lestat - Indy -  - nehodnocen (foto 1 není z boku)

KLISNY 2006

Pae - Gael - nehodnoceno (nejde box)


Červnový pohár

CENY

1. místo - 10 000kk
2. místo - 7 000kk
3. místo - 5 000kk
4. místo - 3 000kk
5. místo - 1 000kk
nejlepší jezdec - 10 000kk (Radar, Rautik, Barika, Scarita, Gilden, Katy, Peťulka)

PARKUR

Kategorie: 

  • ZM - 12 startujících (na startovném vybráno 24 000kk)

    Lestat Natalia 12
    Smoothy Taio Cruz 3
    Scarita  Cool Cocketoo 11
    Kaocci Lena 2
    Gavča Sexy Beat 4
    Rebecca Acorado II 7
    Katy Jack´O Lantern 5
    Fjordgirl Wally 9
    Rautik Ridley 6
    Ifča Saint Sandro 10
    Shara Aragon 8
    Radar Jump Jet 1
  • Z - 12 startujících (na startovném vybráo 36 000kk)

    Lestat Idisia   2
    Scarita Corint   7
    Kaocci Princess   6
    Gavča Damian SM   10
    Rebecca Leon   1
    Pae Kolho Poutatuuli   3
    Peťulka Violeta   12
    Fjordgirl  Wally   11
    Rautik Presley Boy   8
    Gilden Dameon Ash   9
    Radar Jump Jet   4
    Kachnička Mighty Magic   5
  • ZL - 13 startujících (na startovném vybráno 26 000kk)

    Scarita Limited Edition 1
    Kaocci Noventis 11
    Gavča Charlie´s Angel 3
    Rebecca Quintero la Silla 7
    Peťulka Pansher 10
    whiskey Konipásek 9
    Katy Sharmen 5
    Fjordgirl Wally 8
    Rautik Kursch 2
    Gilden Kimberly 13
    Ifča Van Heinrich 12
    Shara Sněženka 14
    Kachnička Mighty Magic 6
  • L - 17 startujících (na startovném vybráno 34 000kk) 

    Lestat Girii Tomasii 10
    Scarita Limited Edition 3
    Kaocci Sir Gero 13
    Gavča Durango 12
    Rebecca African Queen 5
    Pae Donabelle 9
    Peťulka Furioso 14
    Ennye Minte de Moir 16
    whiskey Iron Man 11
    Katy Amaldas Amal 4
    Rautik Hickstead 2
    Gilden Dameon Ash 15
    Ifča Bear Bay d´Artagnan 6
    Shara My Irish Diamond 17
    Simbli Syndrom Spooky Crew 8
    Radar Mori 1
    Kachnička Wilson 7
  • S - 15 startujících (na startovném vybráno 30 000kk)

    Lestat Flying King 9
    Scarita Gazele cor de la Bryére 13
    Tanja Sweet Andiamo 7
    Kaocci Grand Desire 14
    Gavča Ghetto van de Heffinck 12
    Rebecca Hady 15
    Pae Vanity 6
    Peťulka Vanya W 2
    wolfie Lord Bonsai 5
    Ennye Campino Grande 8
    Katy Tipperary Liadhnan 3
    Rautik Jarnac 10
    Ifča Fortuna 4
    Shara Dream Come True 11
    Radar Mori 1
  • ST - 14 startujících (na startovném vybráno 42 000kk)

    Lestat Lucky Lord   14
    Scarita Orchidea   9
    Barika Arko III   8
    Tanja Sweet Andiamo   10
    Kaocci Renome Princ   7
    Gavča Goo Doo Doll   6
    Rebecca African Queen   1
    Pae Cicero Z   5
    Peťulka Sully   13
    wolfie Lord Bonsai   11
    Katy The Hailer   3
    Rautik Caster   2
    Gilden Haloo   4
    Kachnička Wilson   12
  • T - 13 startujících (na startovném vybráno 26 000kk)

    Lestat Rival 2
    Scarita Shoot Earl 9
    Barika Arko III 3
    Kaocci Renome Princ 8
    Gavča Nintendo 7
    Rebecca Snowy Flake 13
    Pae Vanity 12
    Peťulka Cassini´s Son 1
    wolfie Zeret 6
    Rautik Judgement 5
    Gilden  Haloo 11
    Katy Urio 4
    Ifča Bon Balou 10
  • TT - 13 startujících (na startovném vybráno 26 000kk)

    Lestat In Nomine 10
    Scarita Shoot Earl 9
    Barika Arko III 4
    Kaocci Renome Princ 6
    Gavča Caribbean 8
    Rebecca Pavarotti 5
    Pae Cicero Z 7
    Peťulka Seldana di Campalto 3
    Katy Break Down 2
    Rautik Foxtrot 12
    Gilden Baloubet du Rouet 13
    Ifča Reine des Glaces 1
    Simbli Diskant 11

 

DREZURA

Kategorie:

  • Z - 15 startujících (na startovném vybráno 45 000kk)

    Lestat Hafes   2
    Smoothy Lipánek   8
    zengia Lillebi   15
    CORINNA Holywood Black Playboy   12
    Scarita Orchidea   7
    Tanja Sandreo   1
    Kaocci Granada   9
    Gavča Charlie´s Angel   3
    Rebecca Friisin Paletti   6
    Pae Kolho Poutatuuli   10
    Peťulka San Diego E   5
    Katy Keegan J   4
    Rautik Quick de Luxe   11
    Shara Sněženka   13
    Radar Mori   14
  • L - 18 startujících (na startovném vybráno 36 000kk)

    Lestat Corrida 18
    CORINNA The Big Gun 10
    Smoothy Valentijn 17
    Scarita Cool Cocketoo 1
    Tanja Sandreo 15
    Kaocci Noventis 4
    Gavča Reinar 2
    Rebecca Arianna 8
    Peťulka Criss Angel 16
    Ennye Campino Grande 14
    Katy Lipisina 9
    Fjordgirl Wally 5
    Rautik Fandango 3
    Ifča Sober Auricula 12
    Shara Sněženka 13
    Simbli Syndrom Spooky Crew 6
    Radar Alexandra van de Laitin 11
    Kachnička Theodora 7
  • S - 16 startujících (na startovném vybráno 32 000kk)

    Lestat Gagul 11
    CORINNA Big Time Rooster 10
    Smoothy Lipánek 14
    Scarita Gazele cor de la Bryére 12
    Kaocci Grand Desire 7
    Gavča Roxy 13
    Rebecca Kimberly 3
    Peťulka Bard 8
    wolfie Andie 4
    Ennye Abisag 5
    Katy Perst 15
    Rautik Aramis 2
    Ifča Ornativo Rame 16
    Shara Golden Glow 1
    Radar Alexandra van de Laitin 9
    Kachnička Le Secret du Solei 6
  • T - 14 startujících (na startovném vybráno 28 000kk)

    Lestat Mephisto 9
    Scarita Chocolate Chester 11
    Barika McKinlaigh 13
    Kaocci Le Roi Soleil 8
    Gavča Charlie´s Angel 2
    Rebecca Esprit Royal 3
    Peťulka Shadow of the Day 12
    wolfie Lord Bonsai 10
    Katy Tipperary Liadhnan 7
    Rautik Moorlands Totilas 4
    Shara Golden Glow 5
    Simbli Lexus 1
    Radar Lancett 6
    Kachnička Le Secret Du Solei 14
  • Kür - 13 startujících (na startovném vybráno 26 000kk)

    Lestat Just One Day 10
    Scarita  Arcadia 6
    Barika McKinlaigh 9
    Kaocci Le Roi Soleil 2
    Rebecca Ivan 12
    Peťulka Mephisto 11
    wolfie Zeret 3
    Katy Ravel 8
    Rautik Gribaldi 1
    Ifča Batal Deblis 4
    Simbli Lexus 7
    Radar Lancett 5
    Kachnička Le Secret du Soleil 14

 

VŠESTRANNOST

ategorie:

  • Z - 10 startujících (na startovném vybráno 30 000kk)

    Lestat Indy   4
    Kaocci Silver Dream   9
    Gavča Damian SM   1
    Rebecca Valo   5
    Katy The Hailer   6
    Rautik Diarado   10
    Gilden Rixi Dixi Pixi   7
    Shara Sněženka   2
    Radar Jump Jet   8
    Kachnička Mighty Magic   3
  • L - 11 startujících (na startovném vybráno 22 000kk)

    Scarita Artemis 10
    Tanja Matrix 7
    Kaocci Princess 11
    Gavča cascara van de Heffinck 2
    Rebecca Bellesar 3
    Peťulka Teddy Bear 4
    Gilden Rixi Dixi Pixi 5
    Ifča Rozkoš SM 1
    Shara My Irish Diamond 6
    Simbli Pirates 9
    Kachnička Mighty Magic 8
  • S - 12 startujících (na startovném vybráno 24 000kk)

    Scarita Artemis 2
    Kaocci Grand Desire 4
    Gavča Monetto van de Heffinck 1
    Rebecca Color Dream 10
    wolfie Andie 3
    Ennye Minte de Moir 7
    whiskey Gatsby 9
    Rautik Globe Lightling 5
    Ifča Pegasus Pure Gold 11
    Shara Dream Come True 6
    Simbli Pirates 8
    Radar Mori 12
  • ST - 13 startujících (na startovném vybráno 39 000kk)

    Lestat Enigmatic Tetyda   3
    Scarita Gazele cor de la Bryére   8
    Barika McKinlaigh   1
    Gavča Hard Nit Don´t Crack   7
    Kaocci Grand Desire   2
    Rebecca Wiseguy   4
    Peťulka Rovenna   9
    wolfie Lord Bonsai   5
    Ennye Campino Grande   11
    Katy Tipperary Liadhnan   6
    Rautik Auntie´s Echo   10
    Shara Dream Come True   13
    Radar Mori   12
  • T - 9 startujících (na startovném vybráno 18 000kk)

    Lestat Palladio 4
    Scarita Gazele cor de la Bryére 3
    Barika McKinlaigh 1
    Kaocci Grand Desire 9
    Gavča Goo Goo Doll 5
    Rebecca Kimberly 2
    wolfie Zeret 8
    Rautik Ghost of cor de la Bryére 6
    Ifča Kirby Jamie cor de la Bryére 7

 

WESTERN

ST Jamaica

  • Kategorie:
  • trail - 12 startujících (na startovném vybráno 24 000kk)

    CORINNA Grumbeck 11
    Scarita Hints Supreme Senstion 6
    Gavča Shining Sun 5
    Peťulka Havanna Cuba 4
    Rebecca Awesome To The Core 9
    wolfie Dark Eyed Neilla 7
    Katy Hobo Magic 2
    Gilden Shadys Blue River 3
    Ifča Karlos 12
    Kačenka Long Short Ear 1
    Modesty Kathrine Miss Tec 10
    Kachnička Ivory Pal 8
  • reining - 11 startujících (na startovném vybráno 33 000kk), Scarita - nefunkční odkaz na foto

    Smoothy Lil Ruf Cody   5
    CORINNA Flower Doc Olena   11
    Barika Tinsel Jack   6
    Gavča Cappuchino   4
    Peťulka Scorps Tuffy   9
    Rebecca Golden Bingo   3
    Ennye Toris Mega Jac   2
    whiskey Golden Vaquero   8
    Kačenka Arc´s Smart Secret   10
    Modesty Cody Doc Harleem   1
    Kachnička Jumping Jack Whiz   7
  • cutting - 9 startujících (na startovném vybráno 18 000kk)

    CORINNA Top Gun 7
    Scarita Autumn Gold 1
    Gavča High Superman Cat 6
    Peťulka Docs Cool Hand Luke 9
    Rebecca Doc Sun 4
    Gilden Shadys Blue River 2
    Ifča CandAppa Queen 3
    Kačenka Achtung Baybe 5
    Modesty Hollywood Lilly Star 8
  • Western pleasure - 10 startujících (na startovném vybráno 20 000kk)

    CORINNA Doc Smarty Blue 4
    Scarita Isotopes Lady Lou 9
    Gavča A Rusty Pistol aka Pretty Boy 1
    Peťulka Lucky Golden Peace 7
    Rebecca Over The Rainbow 2
    Ennye Toris Mega Jac 6
    Katy Hobo Magic 8
    Gilden Hinphorloke 10
    Kačenka Long Short Ear 3
    Modesty CW River of Gold 5
  • halter - 11 startujících (na startovném vybráno 33 000kk)

    CORINNA The Big Gun   8
    Scarita Zimalena   1
    Barika Tinsel Jack   2
    Gavča Topsail Cody Dream   9
    Peťulka SPP Hezablonde Andy   3
    Rebecca Forever Lonely   10
    wolfie Dark Eyed Neilla   7
    Ennye Graffity   4
    Katy Hobo Magic   5
    Kačenka Arc´s Smart Secret   11
    Modesty The Invester Kid   6

 

VOZATAJSTVÍ

Sacramoso Fauvia

  • Kategorie:

  • Jednospřeží - 14 startujících (na startovném vybráno 28 000kk)

    Lestat Sparta 12
    Smoothy Valentijn 6
    CORINNA Doc Smarty Blue 9
    Scarita Nelson 3
    Barika Black Shadow 4
    Gavča Reinar 7
    Rebecca Splash 5
    Peťulka Furioso 8
    whiskey Parwan Magician 13
    Katy Keegan J 11
    Rautik Antoan 1
    Gilden  Lakmus 2
    Ifča Sacramoso Fauvia 14
    Kachnička Theodora 10
  • Dvojspřeží - 8 startujících (na startovném vybráno 16 000kk), Smoothy - do dvojspřeží přihlášen 1 kůň

    Lestat Sir Katar, Kromka 3
    Scarita Wieteke, Ytsje 387 8
    Rebecca Anne 340, Tsjitse 387 2
    Peťulka Dirk van de Jonker, Tiësto 5
    Katy Keegan J, Hillandero 1
    Rautik Black Dragon, End of All Hope 7
    Ifča Enterezza, Generale Ravela 6
    Kachnička Theodora, Le Secret du Soleil 4
  • Posuzovací závod spřežení - 8 startujících (na startovném vybráno 24 000kk)

    Lestat Tummy Varjo   7
    Scarita Giana   6
    Gavča Reinar   4
    Rebecca Tara 482   5
    Katy Jack´O Lantern   1
    Rautik End of All Hope   2
    Gilden Lakmus   3
    Kachnička Ivory Pal   8
  • Marathon - 7 startujících (na startovném vybráno 14 000kk)

    Lestat Bunchuk 4
    Smoothy Valentijn 5
    Scarita Giana 7
    Rebecca Tonjes 459 1
    Peťulka Kansas 6
    Gilden Lakmus 2
    Ifča Port 3

 

ENDURANCE

Laios

  • Kategorie:
  • 20km - 7 startujících (na startovném vybráno 14 000kk)

    Lestat Darginka 6
    Scarita Kamileshen 4
    Peťulka Pansher 1
    Rebecca Damir 2
    Gavča Teps Shatir 3
    whiskey Yngaren 5
    Ifča Djipri 7
  • 50km - 7 startujících (na startovném vybráno 14 000kk)

    Lestat Altynshir 1
    Scarita Imperialissima 6
    Peťulka Pamela 2
    Rebecca Jericho 7
    Gavča Psy Magin 3
    Katy Shabat All Rayyan 4
    Ifča Destiny Al Shaqab 5
  • 70km - 6 startujících (na startovném vybráno 12 000kk)

    Lestat Lady Julia 4
    Scarita Bohnan Srq 2
    Peťulka Break Point 1
    Rebecca Burnng 5
    Gavča Psydrone 6
    Ifča Snow Nobleness 3
  • 100km - 8 startujících (na startovném vybráno 16 000kk)

    Lestat Just One Day 6
    Scarita Farha Albadeia 1
    Peťulka Rhiannon Lee 4
    Rebecca Hlayyail Ramadan 3
    Gavča Magnificent Gold 8
    Katy Miss Wilda 7
    Gilden Baske Afire 2
    Ifča Black Beauty 5

 

VÝSTAVY

Batal Deblis

  • Kategorie:

  • Výstava hříbátek - 8 předvedených (na startovném vybráno 24 000kk)

    Lestat Contessa   6
    CORINNA Little Smile Peppys   2
    Scarita Sonic SM   3
    Pae Allegrius   8
    Peťulka "Jerry"   5
    Rebecca Kia   4
    Ennye Salome   1
    Katy Rose Bettiny   7
  • Výstava profilů - 16 předvedených (na startovném vybráno 48 0000kk)

    Lestat Hades   1
    Smoothy Lipánek   9
    zengia Imbri   15
    CORINNA Mr. Jack Pep   2
    Scarita Kuchi   7
    Barika Arko III   8
    Pae Cicero Z   16
    Peťulka Pamela   14
    Rebecca Halagador   6
    Ennye So You Think   13
    Gavča Justin   10
    Katy Sharmen   11
    Rautik White Illusion   3
    Sheena Adorado   4
    Kacnička Le Secret Du Soleil   12
    Simbli Syndrom Spooky Crew   5
  • Výstava poníků - 9 předvedených (27 000kk)

    Lestat Foxtail   9
    Smoothy Valentijn   5
    Scarita Cool Cocketooo   2
    Peťulka Teddy Bear   6
    Rebecca Folkert   1
    Gavča Durango   4
    Katy Jack´O Lantern   7
    Rautik Antoan   3
    Sheena  Fair   8

 


VÝSLEDKY VÝSTAV

CENY pro kategorie:

1. místo - 15 000kk

2. místo - 10 000kk

3. místo - 5 000kk

IN WATER

Scarita - Wieteke - 8. 

Peťulka - Hanah - 7. 

Peťulka - Mephisto - 5. 

Teriik - Portugal Blue - 3. 

Katy - Break Down - 10. 

Gavča - Monetto van de Heffinck - 9. 

Gavča - Hall Blue Eyes - 11. 

Rebecca - Folkert - 2. 

Rebecca - Merion - 6. 

čejí - Korab - 1. 

Rautik - Monte Cristo - 4. 

 

FOALS - VE STÁJI

Scarita - GJS Marpo Corvette - 1. 

Peťulka - Rol´Over Beethoven x Roxana - 2. 

Peťulka - Stormico AB - 5. 

Pae - Fairlypi x Allegria - 3. 

CORINNA - Little Smile Peppys - 4. 

 

FOALS - VENKU

Scarita - Lily Rose - 6. 

Scarita - Sonic SM - 8. 

Ennye - Fabianna - 2. 

Peťulka - Navarra AB - 9. 

Peťulka - Guinevere AB - 13. 

Mystica - Arielle III. - 14. 

Gilden - Snickers Blue River - 7. 

Pae - Fairlypi x Allegria - 15. 

Pae - Ficus - 3. 

Katy - Rose Bettiny - 11. 

Gavča - Real Dun Sasse - 16. 

Rebecca - Egerton x Exotic Dream - 10. 

Rebecca - Fear Factor DV - 12. 

čejí - Discount H - 4. 

CORINNA - Doc Magic Texas Rose - 5. 

CORINNA - Little Smile Peppys - 1. 

diskvalifikace - Viking Warrior (nar, 2009)

FOALS - S MAMINKOU

Gilden - Snickers Blue River -  - 2.

Mystica - Ariele III. -  - 13.

Peťulka - Navarra AB -  - 8.

Peťulka - Sympatico SM -  - 1.

Ennye - Fabianna -  - 3.

Scarita - Tristan -  - 7.

Scarita - Davinia -  - 12.

Katy - Rose Bettiny -  - 9.

Pae - FairlypyxAllegria - - 11.

CORINNA - Baby Tinka -  - 6.

CORINNA - Little Smile Peppys -  - 5.

Rebecca - EgertonxExotic Dream -  - 4.

Rebecca - Fear Factor DV -  - 10.

DNF - Mystica - Vikkyng Warrior (rok nar. 2009)

FOALS - VYVÁDĚNÍ

Gilden - Snickers Blue River -  - 4.

Mystica - Mc Silver Moon -  - 9.

Peťulka - ROB-Roxana -  - 3.

Peťulka - "Elišák" -  - 8.

Scarita - Lili Rose -  - 5.

Rebecca - Fear Factor DV -  - 2.

Bubble - Vanille du Rouet -  - 6.

Bubble - Litchi -  - 1.

CORINNA - Doc Magic Texas Rose -  - 10.

CORINNA - Little Smile Peppys -  - 7.

diskvalifikace - Viking Warrior (rok nar. 2009), Tristan (cválá), Real Dun Sasse (cválá), Ficus (cválá)

FOALS - ODZNAKY

Mystica - Mc Silver Moon -  - 8.

Mystica - Ariele III. -  - 3.

Peťulka - ROB-Roxana -  - 1.

Peťulka - Stormico AB -  - 9.

Ennye - Fabianna -  - 7.

Scarita - GJS Marpo Corvette -  - 4.

Scarita - Lili Rose -  - 6.

Rebecca - Egerton-Exotic Dream -  - 5.

Rebecca - Fear Factor DV -  - 10.

Gavča - Real Dun Sasse -  - 2.

FROM CZECH

Mystica - Secret Gene -  - 9.

Peťulka - Milan -  - 6.

Peťulka - Dantes -  - 2.

Ennye - Minte de Moir -  - 7.

Katy - Hobo Magic -  - 3.

Teriik - Azat -  - 1.

Kachnička - Wilson -  - 5.

CORINNA - Peppy Golden Star -  - 8.

Rebecca - Esprit Royal -  - 4.

VÝSTAVA PLAVÁKŮ A OSTATNÍCH ZBARVENÍ

do finále postupují - plavák: Vitis (hřebci), Pagoda (klisny)

do finále postupují - ostatní: Ray of Light (hřebci), White Vessel (klisny)

PLAVÁK - HŘEBCI

Peťulka - Teddy Bear -  - 6.

whiskey - Xerox -  - 3.

Rebecca - Carneol -  - 4.

Gavča - Cappuchino -  - 5.

Lestat - Rival -  - 2.

Peťulka - Vitis -  - 1.

Rebecca - Tarzan -  - 7.

Gavča - JK Commander Bar -  - 8.

diskvalifikace - Amadeo Thunder Star (palomino)

PLAVÁK - KLISNY

Peťulka - Duarana -  - 2.

Rebecca - Pagoda -  - 1.

OSTATNÍ - HŘEBCI

Peťulka - Dubel -  - 5.

Sheena - Rush Wise Tulip -  - 12.

Katy - Ray of Light -  - 1.

čejí - Neon -  - 6.

Bubble - Jakbysmet -  - 10.

Rautik - Panammi -  - 4.

Rebecca - Cruciatus -  - 2.

Gavča - PB Roan Dualy -  - 3.

Peťulka - Stormwatch -  - 7.

Bubble - Lord Voldemort -  - 9.

Rautik - Kurchs -  - 11.

Rebecca - Jericho -  - 8.

diskavlifikace - Arsenal a Gem (hnědáci), Reinar (plavák)

OSTATNÍ - KLISNY

Peťulka - Janielle Kinská -  - 3..

Sheena - Madame Pasha -  - 4.

čejí - White Vessel -  - 1.

Peťulka - Perfectlymemorable -  - 2.

diskvalifikace - Tell Me Liz (grošák)


VÝSTAVA BAROKNÍCH PLEMEN

fotky jsem si bohužel po vypsání výsledků výsledků smazala dřív než jsem je nahrála, tak snad omluvíte, že tentokrát bude bez nich :-/

Fríský kůň - hřebci

wolfie - Herbest - 11

Barika - Bucefalos - 4

čejí - Negro Escolo - 10

Peťulka - Baron fan Odingastate - 1

Gavča - Matonni - 6

Snecek7 - Inne van Stirrano - 5

Scarita - Shmaus P - 3

Rebecca - Tsjitse 387 - 8

Barika - Tije 401 - 9

Peťulka - Tiësto - 12

Scarita - Romke - 7

Rebecca - Toivo - 2

Fríský kůň - klisny

Barika - Blomke - 6

čejí - Estrellas van Brillante - 4

Kachnička - Theodora - 3

Peťulka - Ancke V - 2

Scarita - Ytsje P - 1

Rebecca - Tonjes 459 - 5

Barika - Aurora - 9

Peťulka - Amelon - 8

Scarita - Eleanor von Hohenhausen - 7

Rebecca - Tara 482 - 10

Fríský kůň - Hříbata

Peťulka - Eden fan Sodergard - 3

Scarita - Tristan - 1

Rebecca - Amberlyn - 4

Peťulka - Calypso - 5

Rebecca - Tsjip - 2

Barockpinto - hřebci

Barika - Willem van Nassau - 1

Lipicán - hřebci

Whiskey - Pure Elegance - 1

Lusitano - hřebci

whiskey - Xerox - 1

Rebecca - Cascadero - 4

Karča - Toto de parte Furioso - 3

Rebecca - Numero Uno - 2

Paso fino - hřebci

Barika - Jigsaw - 2

Peťulka - Mujeriego del Conde - 1

Rebecca - Caramello - 3

Barika - Jaranero - 5

Rebecca - Regalo de la Isla - 4

Paso fino - klisny

Rebecca - Mónica - 1

PRE - hřebci

whiskey - Parwan Magician - 7

Barika - Mazarati - 9

čejí - Esperanzo - 2

Lenuška - Valentino - 10

Karča - Hamlet - 12

Peťulka - Shadow of the Day - 11

Gavča - Eolo El Passe - 1

Scarita - Night Dancer - 8

Rebecca - Halagador - 4

Barika - Music City - 3

Peťulka - Silverado - 6

Gavča - Otelo la Vienna Puerta - 5

Rebecca - Amichelo de la Forte - 13

PRE - kisny

whiskey - Vadimosa - 4

Barika - Ronja - 3

Mishatko - Fantagira - 2

Rebecca - Crema de Vie - 1


 

VýSLEDKY VÝSTAV

CENY:

1. místo - 15 000kk

2. místo - 10 000kk

3. místo - 5 000kk

VÝSTAVA PALOMINŮ

do finále postupují: Eternity Perseid (hřebci), Crema de Vie (klisny), Jelly Berry (hříbata)

TI, CO PŘEDVEDLI KONĚ Z CHS KK SI MOHOU PŘIČÍST +10 000kk A STARTOVNÉ V DALŠÍCH VÝSTAVÁCH MAJÍ ZDARMA.

FINÁLE

HŘEBCI/VALAŠI

  1. Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
    1 Peťulka Bell Lou   6
    2 Rebecca Esprit Royal   1
    3 Gilden Baloubet du Rouet   2
    4 Gavča Eolo El Passo   10
    5 Sheena Adorado   7
    6 Adria Eternity Perseid   3
    7 Scarita Chocolate Chester   9
    8 Simbli Diskant   4
    9 Peťulka Vitis   8
    10 Katy Ray of Light   5

    KLISNY

    Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
    1 Scarita Kuchi   4
    2 Peťulka Ancke V   5
    3 Kačenka Gloosy O Lena   1
    4 Gavča Psy Magin   8
    5 Gavča Jaspis Bey V   3
    6 Rebecca Crema de Vie   6
    7 Rebecca Brahma   2
    8 Scarita Gazelle cor de la Bryére   9
    9 Rebecca Pagoda    7
    10 čejí White Vessel   10

    HŘÍBATA

    Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
    1 Scarita Lily Rose   2
    2 Rebecca Amberlyn   6
    3 Rebecca Epika   4
    4 Barika Jelly Berry   1
    5 pulme Gotta Sweet Gun   5
    6 Peťulka Rol´Over Beethoven-Roxana   3

    HŘEBCI

Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Barika Ivory Pal   18
2 pulme Dun It With A Twist   20
3 Kachnička Hoos Dun Twistin´   21
4 Scarita Tytyn Tarmo   15
5 čejí Bueno Cremello DOC   2
6 Adria Eternity Perseid   1
7 Rebecca Bolero   4
8 Lucinia OT Taris Dun It   17
9 Sheena Trio Sunshine Angel   14
10 Karča DOC Reining Appa King   23
11 Barika Hafes   10
12 pulme Wimpys Little Step   11
13 Scarita Raphael   12
14 Adria Murtagh   6
15 Rebecca Golden Bingo   9
16 Lucinia Golden Ceeblair Jac   5
17 Karča HJS Red Corvette   8
18 Barika (CHS KK) Nicolas Kinský   3
19 Pae (CHS KK) Česarion Kinský   22
20 Kachnička (CHS KK) Barney Kinský   16
21 Rautik (CHS KK) Mineral   13
22 Lucinia (CHS KK) Polemik Kinský   7
23 Sheena (CHS KK)  Mano Kinský   19

 

KLISNY

DNF - Simeon Sarice (ryzák)

Start. číslo Vystvaovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Barika Margarita   6
2 pulme JNC Yella Tradition   16
3 Scarita Kamileshen   4
4 Adria Bella   2
5 Mystica BB French Effort   10
6 Rebecca Crema de Vie   1
7 Lucinia Hot Lynx Jacky   12
8 pulme Cats Golden Nitro   15
9 Scarita Giana   13
10 Adria DOC Silky Ecola   3
11 Lucinia OT Dixxie Strip   8
12 Barika (CHS KK) Tamara   5
13 Kachnička (CHS KK)  Touha   9
14 Rautik (CHS KK)  Blondie   14
15 Lucinia (CHS KK) Gloriola   11
16 Sheena (CHS KK) Dona   7

 

HŘÍBATA

Start.číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Barika Jelly Berry   1
2 pulme Gals Like Chocolate   5
3 Lucinia OT Taris Gunner   2
4 Peťulka Zlatá   4
5 pulme Precision Built   3

VÝSTAVA BĚLOUŠŮ A GROŠÁKŮ

1. BĚLOUŠI

do finále postupují: Eolo El Passo (hřebci), Psy Magin (klisny)

  

HŘEBCI/VALAŠI

Start. číslo Vystvavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Chief Peppermint   15
2 Barika Faarao Corner   9
3 Peťulka Shadow of the Day   11
4 Rebecca Hlayyil Ramadan   6
5 Gavča Pladykt   3
6 Gledis Silver Charm   13
7 pulme Good Invester Be   14
8 Rautik White Illusion   4
9 Lenuška Dexter Leam Pondi   10
10 Peťulka Chin Chin   8
11 Barika  Mazarati   2
12 Katy Tipperary Liadhnan   12
13 Rebecca Cascadero   7
14 Gavča Eolo Escolo   1
15 Rautik Aramis   5

KLISNY

Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Peťulka Semantica   6
2 Kata Madame Pomfryt   7
3 Gavča Atlantida   3
4 Rebecca Snowy Flake   5
5 Spooky Angelica   11
6 pulme Investers Echo   4
7 Peťulka Sixteen   2
8 Gavča Psy Magin   1
9 Gilden Kimberly   10
10 Rebecca Asiwa   8
11 pulme Shanes Lady Romantic   9

2. GROŠÁCI

do finále postupují: Adorado (hřebci), Jaspis Bey V (klisny)

 HŘEBCI/VALAŠI

Start. číslo Vystvaovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 pulme Good I Will Be   18
2 Rautik Fandango   4
3 Teriik RFR The Iceman   15
4 Barika Fairlypi   2
5 Gavča Crookers   23
6 Sheena Nico   22
7 Peťulka Nezbeda   10
8 Rebecca Numero Uno   3
9 Steak Levisson   6
10 Chief Die Happy   21
11 Gledis Davidoff   20
12 čejí Esperanzo   14
13 Gavča Don Govanni   12
14 pulme Leavinem Speechless   9
15 Lenuška Electric Beat   5
16 Rebecca Elektrod M   17
17 Teriik Cicero Z   16
18 Sheena Adorado   1
19 Steak Corlensky G   11
20 Rautik Monte Christo   8
21 Peťulka Theoden   7
22 Barika Diabeau van de Heffinck   13
23 Smoothy Umbridled´s Song   19

KLISNY

Start. číslo Vystvavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Chief Omeleta   13
2 Barika Ronja   6
3 čejí Paradisa Electra   11
4 Sheena Mithmir Lomse   7
5 Peťulka Sibila   5
6 Katy Miss Wilda   3
7 Gavča Japsis Bey V   1
8 Rebecca Four Winds la Mer   4
9 Spooky Molotov Inferno Bitch   10
10 Shara Sněženka   8
11 Sheena Old Rose   12
12 Lenuška Sno Night   9
13 Teriik Rhapsody In Blue   2

VÝSTAVA RYZÁKŮ

do finále postupují: Baloubet du Rouet (hřebci), Gloosy O Lena (klisny), Epika (hříbata)

HŘEBCI/VALAŠI

Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Snecek7 UB40   28
2 Chief Bon Balou   5
3

Kačenka

(maj.Gledis)

Acr´s Smart Secret   21
4 Peťulka Eishin Apollon   22
5 Miri Kentucky Bear   40
6 Kachnička Wilson   13
7 Lenuška Radience of Smokie   33
8 Gilden Baloubet du Rouet   1
9 Scarita Cool Cocketoo   15
10 PAP Ezzio October Smart   34
11 pulme A Moonlit Invitation   14
12 Mystica Justify   30
13 Spooky Big Drogy Smalle   6
14 Teriik Vinnar   20
15 Barika McKinlaigh   39
16 Rautik Foxtrot   16
17 Gavča Magnificent Gold   8
18 Sheena Let Me Run   18
19 Karča Tiamo Trocadero   26
20 Gledis Charlie´s Angel   3
21 Mishatko Maxell   9
22 Rebecca Flying King   4
23 Kačenka Notibilly Zippo   19
24 Peťulka Hetman Polny   41
25 Miri Vermillion   12
26 Lenuška Mystic Dream   25
27 Gilden Texas Bee   38
28 Scarita Chester   17
29 PAP Hubba Bubba   7
30 pulme Mister Nicadual   31
31 Mystica Versante F   27
32 Spooky Genear NC Masell Town   23
33 Teriik Ferrari   35
34 Rautik Quo Vadis   10
35 Gavča Korny Big Dun   37
36 Sheena Hell Valentino   24
37 Karča Cathal Coinneach   36
38 Rebecca Burning   2
39 Mishatko Alfando Gum   29
40 Lussie Royal Olymp   11
41 Lussie Norrington   32

KLISNY

Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Kačenka Gloosy O  Lena   1
2 Peťulka Luna Salvaje   8
3 Gilden Haloo   16
4 Scarita Grafin Gela   17
5 pulme Please Watch Me   14
6 Mystica Kinza   3
7 Spooky Summer Sim QH   9
8 Gavča Trade vu Crue   18
9 Gledis Tye   10
10 Mishatko Kiss Me   12
11 Rebecca Ulrike   4
12 Kačenka Dream Lucky Mels   6
13 Peťulka Anthene BP   15
14 Scarita Hints Supreme Sensation   7
15 pulme Stagebird Carlee   13
16 Mystica Yukino Victoria   11
17 Mishatko Aqua D   5
18 Rebecca Alishai   2

HŘÍBATA

Start. číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Kačenka Midnight Sky Legacy   11
2 Peťulka Stormello DV   5
3 Lenuška Showman of Quintam   2
4 Scarita Orivarsa Paavo HS   12
5 pulme DC Legacy   9
6 Spooky QR White Juliet D   6
7 Mishatko Akeera   3
8 Rebecca Epika   1
9 Kačenka Baybes Got Blue Eyes   8
10 Peťulka Rabbit Ray DV   10
11 pulme Sucha Classic Miss   13
12 Spooky Caramel Croasan D   4
13 Mishatko Ahillo   7

VÝSTAVA VRANÍKŮ

do finále postupují: Esprit Royal (hřebci), Ancke V (klisny), Amberlyn (hříbata)

HŘEBCI, VALAŠI

Start.číslo Jezdec Jméno koně Fotka Výsledky
1 Gledis Roxy   13
2 Gavča Djamal Black Bahir   26
3 Peťulka Samurai   24
4 Simbli Lexus   7
5 VS Merry Jaranero   27
6 Snecek7 Inne van Stirrano   10
7 Barika Eugen   2
8 Katy Keegan J   11
9 PAP Satyr les Pasifique   16
10 Karča Toto de parte Furioso   5
11 pulme A Double Impulse   19
12 +rammstein+ka+ Happy Double Star   21
13 čejí Negro Escollo   23
14 Scarita Romke   4
15 Lucinia Mustang   12
16 Lussie Dragon Tea   20
17 Rebecca Esprit Royal   1
18 Gavča BMW   8
19 Peťulka Baron fan Odingastate   17
20 VS Merry Tsanke T   3
21 Snecek7 Gothic´s Fatal   25
22 Barika Brend 413   6
23 Karča Korny´s Ruf   22
24 Scarita Halim O Brahim   9
25 Lucinia Nike A Dwilight   15
26 Lussie Lextus   18
27 Rebecca Teade 392   14

KLISNY

Start.číslo Jezdec Jméno koně Foto Výsledky
1 Peťulka Maike Rozalien J   5
2 Barika Blomke   2
3 pulme Te N Tes Little Lea   7
4 čejí Nothern Dancer   4
5 Scarita Ytsje P   6
6 Rebecca Mónica   10
7 Peťulka Ancke V   1
8 Barika Aurora   3
9 Scarita Wieteke   9
10 Rebecca Selena   8

HŘÍBATA

Start.číslo Jezdec Jméno koně Foto Výsledky
1 Peťulka Drieske   4
2 Rebecca Galant   3
3 Peťulka Eden fan Sodergard   2
4 Rebecca Amberlyn   1

VÝSTAVA STRAKOŠŮ

do finále postupují: Bell Lou (hřebci), Kuchi (klisny), Lili Rose (hříbata)

HŘEBCI, VALAŠI

Startovní číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Teriik Sierras All the Gold   2
2 Ennye Montecito   8
3 wolfie Baník   19
4 Scarita Tom Boy   12
5 Peťulka Bell Lou   1
6 čejí MHA Freckle Tari   16
7 Gilden Nite Spot   23
8 Lussie Jac Daniels   21
9 +rammsten+ka+ Leo de Champion   14
10 Gavča Graffity   5
11 Barika Starling Catt   24
12 Mystica Sacred Skippy   3
13 PAP Painted Star   10
14 Rebecca Splash   9
15 wolfie Blue Value   17
16 Ennye Diego   20
17 Scarita Sundance Kid   7
18 Peťulka Docs Cool Hand Luke   15
19 Lussie I-Max   18
20 Gavča Shining Sun   13
21 Barika Nutty Killer   11
22 Mystica Colonel Cosader   6
23 PAP Son of a Gun   22
24 Rebecca Sir Lancelot   4

KLISNY

Startovní číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 wolfie My Fair Lady   12
2 Scarita Kuchi   1
3 Peťulka Havanna Cuba   2
4 Gilden Shadys Blue River   8
5 +rammstein+ka+ Ponorka Žbluňk   13
6 Gavča DC Jess Cherokee   10
7 Barika Pepsi   4
8 Mystica Gianne   11
9 Katy Hobo Magic   3
10 Rebecca Fame   14
11 wolfie Bohemia   9
12 Scarita Delis Angel   5
13 Gavča Gabriella Sweet Heart   7
14 Barika Morning Glory   15
15 Mystica Regularity   16
16 Rebecca Sophia   6

HŘÍBATA

Startovní číslo Vystavovatel Jméno koně Fotka Výsledky
1 Lussie Fashion   4
2 Peťulka Gloria van Weremere   3
3 Scarita Lili Rose   1
4 Lussie Keeta la Mush   2
 

 

VÝSLEDKY PARKUROVÝCH SOUTĚŽÍ

CENY

1. místo - 10 000kk

2. místo - 5 000kk

3. místo - 2 000kk


 

fotky při kliknutí na kategorii

BEZ FOTKY Z PARKURU

whiskey - Konipásek - 22

wolfie - Baník - 9

Barika (VS Merry) - Calista - 2

Barika (VS Merry) - Johnny Bravo - 3

pulme - Invest Big Cool Star - 17

pulme - Isotopes In Gold - 20

Mishatko - Lets Go - 11

Mishatko - Charlies Angel - 8

Scarita - Kalergi - 15

Scarita - The Secret of Diamant - špatný odkaz na box/foto

čejí - Nothern Dancer - 4

čejí - Anglicano Maestro - 19

Latty - Ra - 5

Latty - Nokiara - 12

+rammstein+ka+ - Leo de Champions - 13

+rammstein+ka+ - Discovery - 10

Rebecca - North Star - 21

Rebecca - Tarzan - 6

Sheena - Mithmir Lomse - 16

Sheena - Ishraq - 7

Katy - Break Down - 1

Katy - Madame Pomfryt - 18

Gledis - Charlie´s Angel - již přihlášen

Gledis - Klára - 23


ZE ZÁVODŮ 

Barika - Arko III. - 2

Barika - Donabelle - 12

wolfie - Dissagio - 28

wolfie - Andie - 29

Pae - Vanity - nefunkční foto

pulme - Leavinem Speechless - 26

pulme - The Article - 27

Kachnička - Wilson - 24

Mishatko - Boby - 33

Scarita - Limited Edition - 17

Scarita - Gazelle cor de la Bryére - 16

Ennye - Minte de Moir - 23

čejí - Elizabeth - 31

Latty - Royal of Quintam - 18

Latty - Far Away - 15

Adria - Mango - 19

Adria - Cinnamon of Kairia - 30

+rammstein+ka+ - Happy Double Star - 6

Rautik - Foxtrot - 4

Rautik - Acantus - 13

Mystica - Euro Sport Heartbreaker - 5

Rebecca - Pamina L - 7

Rebecca - Pavarotti - 8

Lucinia - Bishof L - 3

Lucinia - Cornet Obolensky - 14

Topinka - Elfias II. - 22

Topinka - Firefly-K - 32

Sheena - Adorado - 20

Sheena - Candillo - 21

Peťulka - Seldana di Campalto - 1

Katy - Tipperary Liadhnan - 11

Katy - The Hailer - 9

Gledis - Narnia - 10

Gledis - Tye - 25


Z TRÉNINKU

wolfie - Dissagio - 4

wolfie - Andie - 7

Barika (VS Merry) - Carrie - 15

Barika (VS Merry) - Kolorka - 5

Pae - Vanity - nefunkční odkaz

Mishatko - Maxell - 16

Scarita - W.Umonia - 9

Scarita - Rock of Secret Ball - 18

Latty - Velasco - 2

Latty - Royal of Quintam - 1

Adria - Sally Izabey - 13

Adria - Eternity Perseid - 6

+rammstein+ka+ - Happy Double Star - 17

Rautik - Diarado - 11

Mystica - Euro Sport Heartbreaker - foto ze závodu

Mystica (Bubble) - Comaxy - 19

Lucinia - Phaustino - 3

Sheena - Glosi - 12

Sheena - Twister - 15

Gledis - Lucky - 10


Parkur Z

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Gledis Charles´s Angel 5
2 Lenuška Mystic Dream 8
3 Peťulka Lilith 9
4 Katy Keegan J 7
5 Gavča Hall Blue Eyes 21
6 Rebecca Four Winds la Meer 15
7 Rautik Acantus 17
8 Ifča Faux Finish 19
9 Sunshine Lady Hádanka 1
10 Pae Arizona 4
11 Sheena Glosi 13
12 Teriik Ferrari 2
13 Peťulka Violeta 3
14 Gilden Lakmus 16
15 Rebecca Natal 14
16 Rautik Conquest 12
17 Ifča Blueberryhills Avantgard 6
18 Sheena Twister 11
19 Teriik Ventor 18
20 Gavča Trade vu Crue 10
21 Pae Dameon Ash 20

Parkur L

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Barika Donatella 18
2 Kaocci Grand Desire 20
3 Gledis Balmond 2
4 Lenuška Cappy Love Bonet 9
5 Peťulka Liberty Force 6
6 Sheena Atlantida 5
7 Gavča Monetto van de Heffinck 16
8 Rebecca Manegarm 10
9 Rautik Hickstead 19
10 Ifča Saint Sandro 3
11 kapicka.rosi Black Tie Affair 12
12 Sheena Tell me Lizz 21
13 Barika Eugen 1
14 Teriik Portugal Blue 4
15 Rautik Dow Jones 7
16 Katy The Hailer 17
17 Gavča Milk Foot 13
18 Rebecca Flying Spirit 15
19 Ifča Day Dream 11
20 Peťulka Lambert 8
21 kapicka.rosi Light The Way 14

Parkur S

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Teriik Cicero Z 7
2 Sheena Baquito 4
3 Steak Verdi 11
4 Ifča Manaloj DKJ 13
5 Rautik Quinault 2
6 Gavča Caribbean 6
7 Rebecca Flying King 3
8 Sheena Madame Pasha 8
9 Peťulka Anthene BP 14
10 Gledis Narnia 12
11 Rautik Incolor 10
12 Gavča Nutracker 1
13 Ifča Bear Bay d´Artagnan 5
14 Rebecca Pamina L 9

Parkur ST

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Sheena Candillo 3
2 Pae Vanity 8
3 Ifča Tosca BP 7
4 Rautik Ghost of cor de la Bryére 11
5 Rebecca Ballantines 1
6 Gavča Visconti 5
7 Katyy Tipperary Liadhnan 12
8 Ifča Kutaharkko 2
9 Rebecca Veranero Invierno 9
10 Lenuška Clarise van de Fleiss 10
11 Rautik Globe Lightling 4
12 Gledis Tye 13
13 Gavča Vante vu Crue 6

Parkur T 

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Sheena Adorado 9
2 Steak Corlensky G 6
3 Ifča Vitis 1
4 Rautik Caster 5
5 Gavča Rhapsody 10
6 Rebecca Jungle Jack 13
7 Ifča Charon 2
8 Peťulka Hanah 7
9 Lenuška Calvíno 4
10 Rebecca Kimberly 12
11 Gavča Nintendo 8
12 Barika McKinlaigh 3
13 Rautik Auntie´s Echo 11
14 Gledis Lucky 14

Parkur TT

 

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Gilden Baloubet du Rouet 1
2 Ifča Plot Blue 9
3 Rautik Judgement 10
4 Rebecca Pavarotti 2
5 Peťulka Darley Aibish 6
6 Lenuška tanna du Rocel 8
7 Rautik Foxtrot 12
8 Gledis Davidoff 5
9 Barika Arko III. 11
10 Ifča Plot Blue 7
11 čejí Nothern Dancer 3
12 Rebecca Snowy Flake 4

 

Skok mohutnosti

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Rautik Campari 3
2 Lenuška Danse Macabre 1
3 Sheena Ishraq 10
4 Peťulka Furioso 6
5 Steak Levisson 7
6 Katy Break Down 4
7 Ifča Calanthano 11
8 Rebecca Ariana 2
9 Teriik Edela´s Desire 12
10 Sheena Mithmir Lomse 5
11 Rebecca Wiseguy 9
12 Rautik Texas Black 13
13 Ifča Escapade 8

PARKUR Z

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Scarita W Umonia 20
2 Snecek7 Barman 27
3 Rautik Globe Lightling 24
4 Mishatko Banaza 15
5 pulme The Article 10
6 Peťulka Lilith 19
7 Pae Arizona 25
8 Teriik Ferrari 5
9 Adria Castiel 1
10 Gavča Monetto van de Heffinck 7
11 Ifča Barney Kinský 12
12 Gilden Lakmus 29
13 Gledis Charlie´s Angel 9
14 Mishatko Maxell 16
15 Peťulka Patomi 6
16 Steaj Corlensky G 22
17 Rebecca Sterling 13
18 PAP Johny Rutten 3
19 Adria Eternity Perseid 8
20 Ifča Faux Finish 26
21 Pae Dameon Ash 14
22 Gilden Pegas 23
23 Rebecca Four Winds la Mer 28
24 čejí Kemoex 21
25 Scarita Pitareusa 4
26 Teriik Ventor 18
27 Rautik Campary 2
28 pulme Leavinem Speechless 11
29 Gavča Caribbean 17

PARKUR ZL

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Gilden Sirius 26
2 Peťulka Lambert 16
3 Teriik Portugal Blue 13
4 čejí Neon 6
5 Scarita Limited Edition 27
6 Mishatko Otto 7
7 Rebecca Ridick 22
8 Rautik Acantus 17
9 PAP Champage 23
10 pulme Invest Rocks Lil Star 9
11 Teriik Vinnar 11
12 Gavča Say It Ain´t So 25
13 Ifča Dun To A T 19
14 Steak Levisonn 24
15 Snecek7 Cassandrio CS 8
16 Peťulka Liberty Force 5
17 Barika Eugen 14
18 PAP Gulliver 2
19 Gledis Davidoff 12
20 Gilden Richard 1
21 pulme Invest Undertack Star 30
22 Gavča Cuterrah 28
23 Rebecca Pamina L 10
24 Scarita Artemia 15
25 Snecek7 Upsilonvan de Heffinck 3
26 Spooky Champagne du Rouet 4
27 Rautik Conquest 29
28 Miri Brian Prince 20
29 Ifča Saint Sandro 21
30 Adria Miki Silver Moonlight 18

PARKUR L

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 pulme Coltby The Big Gum 4
2 Gilden Nite Spot 5
3 Rautik Benia 19
4 Gledis Tye 15
5 Ifča Kultaharkko 14
6 Kachnička Wilson 12
7 Snecek7 Bonnyvoti New 2
8 Rautik Dow Jones 22
9 Adria Mango 21
10 Gavča Brilliant 17
11 Rebecca Veranero Invierno 1
12 Teriik Cicero Z 11
13 Rebecca Ballantines 10
14 PAP Kolorka 3
15 Lenuška Mystic Dream 16
16 Ifča Rozkoš SM 13
17 Lenuška Cappy Love Bonet 9
18 pulme Invest Star Ronara 6
19 Gavča Visconti 20
20 Miri Surrey 18
21 Gledis Narnie 7
22 čejí Anglicano Maestro 8

PARKUR S

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Kachnička Wilson 12
2 Chief Létající Čestmír 17
3 pulme Lota Star Perfect 1
4 Pae Vanity 20
5 Rautik Incolor 21
6 Ifča Van Heinrich 8
7 Gavča Amadeus 19
8 PAP Rubinio II. 10
9 Adria Mango 15
10 Gledis Narnie 18
11 Rebecca Arianna 9
12 Hana Grinch BP 2
13 Gledis Tye 16
14 Ifča Bear Bay d´Artagnan 7
15 PAP Farid Albadeia 3
16 Lenuška Clarisse van de Fleiss 11
17 Chief Bon Balou 13
18 Gavča Magnificent Gold 4
19 Snecek7 Nico Yaul 14
20 pulme Good Luxury 5
21 Rautik Texas Black 6

PARKUR ST

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Barika McKinlaigh 3
2 Gavča Magnificent Gold 2
3 PAP Rubinio II. 11
4 Ifča Korálek Kinský 9
5 Rautik Quinault 6
6 Peťulka Anthene BP 1
7 Scarita Gazelle cor de la Bryére 10
8 pulme Isotopes In Gold 12
9 Gavča Nutracker 7
10 Ifča Kirby Jamie cor de la Bryére 5
11 Scarita Matrix 13
12 Rautik Judgement 8
13 pulme Coy´s Farmaceutical Star 4

PARKUR T

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Chief Sweet Andiamo 11
2 pulme Good Roxie Pine 24
3 čejí Elizabeth 4
4 Gledis Balmond 6
5 Peťulka Hanah 21
6 Rebecca Snowy Flake 5
7 Lenuška Galileo BP 12
8 Rautik Foxtrot 14
9 Karča Qrevel Max 22
10 Ifča Escapade 17
11 PAP Farid Albadeia 10
12 Gavča Reinar 26
13 Lussie Royal Olymp 1
14 Rebecca Pavarotti 7
15 Gavča Amadeus 19
16 PAP Marius 16
17 Barika Arko III. 23
18 pulme Invest Big Cool Star 15
19 Peťulka Darley Aibish 3
20 Gledis Lucky 2
21 Ifča Reine des Glaces 13
22 Lussie Norrington 18
23 Pae Vanity 9
24 Gilden Baloubet du Rouet 20
25 Rautik Caster 25
26 Lenuška Dante Macante 8

Skok ve volnosti

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Hana Brandon L 1

Pony - parkur ZL

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Scarita Cool Cockatoo 6
2 Rebecca Ulrike 9
3 Gavča Brightness 5
4 Lenuška Dexter Leam Pondi 10
5 Katy Jack O´Lantern 1
6 čejí Anglicano Maestro 4
7 Scarita The Secret of Diamant 17
8 PAP Bang Boom Mega 14
9 Ifča Neve Fada 2
10 Gavča Reinar 13
11 Lussie Wingy 3
12 Mishatko Demoniqes 11
13 Katy Amigo 18
14 PAP Macho 12
15 Rebecca Pumpkins Pondi 8
16 čejí Elizabeth 16
17 Mishatko Starlington 7
18 Ifča Indiana Jones 15

Arabové - parkur ZL

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Mishatko Fighter 8
2 čejí Paradia Electra 4
3 Rebecca North Star 3
4 PAP Farid Albadeia 11
5 Lucinia Rashul 13
6 Gavča Say It Ain´t So 9
7 Mishatko Aratahnes Acclain 15
8 Scarita Halim O Brahim 14
9 Rebecca Diadem 6
10 Katy Amaedas Amal 1
11 Karča Ojinegro Qahira 12
12 Lucinia Bashir 7
13 Gavča Jaspis Bey V 5
14 Katy Madame Pomfryt 2
15 Scarita Xennox 10

PARKUR Z

Startovní číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 čejí Nothern Dancer 4
2 Gledis Alirio 12
3 Lussie Baylando 10
4 Teriik Edela´s Desire 7
5 Alice14i Shany 13
6 Bubble Afrodita 6
7 Rebecca Miriam 2
8 wolfie Frax 9
9 Teriik Portugal Blue 3
10 Gledis Roxy 15
11 Gilden Sirius 14
12 Shara Sněženka 8
13 Lussie Pelle 1
14 Ifča Bear Bay d´Artagnan 11
15 Rebecca Starling 5

PARKUR ZL

Startovní číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Snecek7 Bonnyvoti Nero 5
2 Alice14i La Reine Marie-Antoinetta 8
3 Lussie Storm Eye 14
4 Rebecca Arianna 1
5 Peťulka Lilith 2
6 wolfie I Believe 17
7 Lenuška Clarise van de Fleiss 12
8 Scarita Orpheus 9
9 Shara Comanche 10
10 Teriik Vinnar 15
11 Bubble Regina 3
12 Barika Eugen 13
13 wolfie Zeret 19
14 Shara My Irish Diamond 7
15 Gavča Rhapsody 6
16 Scarita Limited Edition 18
17 Peťulka Violette 11
18 Bubble Oriela Kinská 4
19 Gledis Lucky 16

PARKUR L*

Startovní číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Rebecca Pamina L 10
2 Crazy Go 9
3 Lussie Sympatica SM 4
4 Gledis Carrie 14
5 Snecek7 Nico Yaul 12
6 wolfie Andie 8
7 Katy Break Down 1
8 Bubble Lilleby 3
9 PAP Gulliver 5
10 Gledis Virginia 2
11 Shara Dream Come True 13
12 Snecek7 Cassandrio CS 7
13 Peťulka Lambert 11
14 Lussie I-Max 6

PARKUR S

Startovní číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Katy Tipperary Liadhnan 29
2 Bubble Comaxy 32
3 Barika McKinlaigh 10
4 Gilden Haloo 33
5 +rammstein+ka+ Discovery 31
6 Lussie Jack Daniels 2
7 Peťulka Liberty Force 1
8 wolfie Baník 21
9 Rebecca Ridick 34
10 Kachnička Wilson 39
11 Gavča Caribbean 13
12 Latty Avril 38
13 +rammstein+ka+ Leo de Champion 9
14 Ennye Minte de Moir 28
15 Peťulka Furioso 5
16 Latty Mione Dancer 11
17 Gledis Balmond 18
18 čejí Cashmire 19
19 Teriik Mystic Dream 27
20 Gilden Baloubet du Rouet 41
21 Lenuška Tanna du Rocel 17
22 PAP Kolorka 22
23 Katy The Hailer 26
24 Gledis Davidoff 25
25 Alice14i Shining Boy 20
26 Scarita Artemie 15
27 Mystica Ray of Light 14
28 Lussie Riviera 37
29 Simbli Pirates 4
30 Ennye Campino Grande 36
31 wolfie Red Moon 7
32 Gavča Nutracker 6
33 Rebecca Kimberly 35
34 Crazy Surrey 23
35 Snecek7 Barman 40
36 Bubble Enigmatic Tetyda 30
37 Lenuška Calvíno 8
38 Scarita Gazelle cor de la Bryére 12
39 Crazy Hictory Hill Panosh 16
40 Barika Arko III 42
41 PAP Marius 24
42 Mystica Abelour 3

TOPlist

 


 

VÝSLEDKY DREZURNÍCH ZÁVODŮ

CENY

1. místo - 10 000kk

2. místo - 5 000kk

3. místo - 2 000kk


BEZ FOTKY Z DREZURY

wolfie - Andie - 26

Barika (VS Merry) - Genio van de Heffinck - 4

Barika (VS Merry) - Ramirez - 2

Kachnička - Theodora - 24

Mishatko (VS Merry) - Fanfán - má foto z drezury

Mishatko - Charlies Angel - 12

Scarita - Farha Albadeia - 11

Scarita - Giana - 22

čejí - Nothern Dancer - 13

čejí - Estrellas van Brillante - 16

Sunshine Lady (Equi Theme) - Hádanka - 23

Latty - Avril - 10

Latty - Mefista - 18

+rammstein+ka+ - Leo de Champion - 17

+rammstein+ka+ - Discovery - 9

Rautik - Black Dragon - 6

Rautik - Texas Black - 14

Rebecca - Fadee ibn Amadeus - 7

Rebecca - Diadem - 8

Lucinia - Dream Catcher - 3

Lucinia - Chewing Gum - 21

Sheena - Nico - 19

Sheena - Gin-Ger - 25

Katy - Perst - 20

Katy - Lipisina - 15

Gledis - Lucky - 1

Gledis - Balmond - 5


ZE ZÁVODŮ

Barika - McKinlaigh - 17

wolfie - Grant - 13

wolfie - Fallen Angel - 6

Barika (VS Merry) - Esker Riada - 26

Kachnička - Le Secret Du Soleil - 10

Mishatko - Santiago - 25

Scarita - Chocolate Chester - 8

Scarita - Tytyn Tarmo - 11

Ennye - Minte de Moir - 24

čejí - Elizabeth - 18

čejí - Neon - 16

Adria - Cinnamon of Kairia - 19

Adria - Raistlin - 22

+rammstein+ka+ - Maximillian VIII. - 1

Rautik - Moorlands Totilas - 2

Rautik - Quo Vadis - 4

whiskey - Gatsby - 20

Rebecca - Westenwind - 12

Rebecca - Bello Company - 5

Lucinia - Inspekteur - 9

Topinka - Firefly-K - 23

Topinka - Elfias II. - 14

Katy - Ravel - 3

Katy - Tipperary Liadhnan - 21

Gledis - Charlie´s Angel - 7


Z TRÉNINKU

Barika - Eugen - 22

wolfie - Herbest - 23

wolfie - Grant - 8

Barika (VS Merry) - Camais - 1

Kachnička - Le Secret Du Soleil - 9

Mishatko - Maxell - 26

Mishatko - Lets Go - 27

Scarita - Chocolate Chester - 10

Scarita - Campino Grine - 6

Ennye - Campino Grande - 19

čejí - Esperanzo - 7

čejí - Negro Escollo - 20

Latty - Polly of Quintam - 24

Latty - Benjamin Bluemchen - 16

Adria - Miky Silver Moonlight - 12

Adria - Mango - 11

+rammstein+ka+ - Happy Double Star - 18

Rautik - Monte Christo - 3

Rautik - Moorlands Totilas - 13

Rebecca - Esprit Royal - 17

Rebecca - Svartberg - 4

Lucinia - Inspekteur - 2

Topinka - Elfias II. - 5

Katy - Ravel - 14

Gledis - Davidoff - 25

Gledis - Chalie´s Angel - 15

Karča - Hamlet - 21


Drezura Z

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 čejí Estrellas van Brillante 18
2 Gledis Charle´s Angel 3
3 Lenuška Tittan Tattu 17
4 Peťulka Silverado 8
5 Gavča Monetto van de Heffinck 2
6 Rebecca Sterling 1
7 Rautik Campari 13
8 Ifča Cyraino 4
9 Sunshine Lady Hádanka 15
10 Pae Arizona 14
11 Shara Carmen 21
12 Peťulka Azur 9
13 Rautik Kostolany 12
14 Sheena Nico 6
15 Teriik Edela´s Desire 16
16 Rebecca Flying Spirit 20
17 Pae Nathan van Lionelle 19
18 Ifča Sober Auricula 7
19 Gilden Lakmus 10
20 Gavča Hall Blue Eyes 11
21 Teriik Blueberry Dakar 5
22 Shara Sněženka 22

Drezura L

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Barika Eugen 7
2 Kaocci Grand Desire 11
3 Gledis Silver Charm 4
4 Lenuška Danse Macabre 18
5 Peťulka Criss Angel 9
6 Katy Keegan J 13
7 Gavča Milk Foot 21
8 Rebecca Miriam 1
9 Rautik End of All Hope 14
10 Ifča Fantasy Dream 22
11 Spooky Champagne du Rouet 6
12 Shara My irish Diamond 17
13 kapicka.rosi Black the Affair 3
14 Sheena Gin-Ger 23
15 Terrik Vinnar 8
16 Lenuška Loniore 12
17 Gavča Trade vu Crue 19
18 Rebecca Bellesar 16
19 Rautik Fandango 10
20 Ifča Tabaco Winter 20
21 Shara Comanche 2
22 kapicka.rosi Light The Way 15
23 Teriik Cicero Z 5

Drezura S

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Sheena Madame Pasha 19
2 Lenuška Mystic Dream 16
3 Steak Furstemglanz 18
4 Shara Dream Come True 2
5 Ifča Angelo Al Kaather 8
6 Rautik Texas Black 12
7 Rebecca Queen 11
8 Gavča Hard Nut Don´t Crack 7
9 Sheena Atlantida 10
10 Peťulka Break Point 9
11 Katy The Hailer 13
12 Shara Golden Glow 3
13 Lenuška Clarise van de Fleiss 4
14 Gledis Narnia 1
15 čejí Nothern Dancer 5
16 Ifča Dubel 17
17 Rebecca Prestige Boy 14
18 Rautik Quo Vadis 15
19 Gavča Vante vu Crue 6

Drezura T

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Ifča Ornativo Rame 6
2 Rebecca Mistral Hojris 2
3 Gledis  Tye 12
4 Sheena Ishraq 1
5 čejí Negro Escollo 9
6 Rautik Panammi 7
7 Peťulka Magnum Psyché 11
8 Steak London Lightling 3
9 Rebecca Bello Company 5
10 Sheena Mithmir Lomse 10
11 Ifča Esaias van de Velde 4
12 Rautik Aramis 8

Intermediaire I

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Gavča Bailador 1
2 Rautik Sisther de Jeu 8
3 Rebecca Riverman 11
4 Ifča Zuidenwind Sinclair 4
5 Peťulka Raffaldo 7
6 čejí Esperanzo 10
7 Rautik Bjorsells Briar 2
8 Steak Verdi 14
9 Gledis Davidoff 9
10 Rebecca Crema de Vie 5
11 Katy Tipperary Liadhnan 13
12 Gavča Don Giovanni 12
13 Ifča Nicolas Kinský 3
14 Lenuška Calvíno 6

Intermediaire II

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Peťulka Dirk van de Jonker 4
2 Gavča Matonni 7
3 Rautik Monte Christo 3
4 Ifča Rhodium 10
5 Katy  Ravel 6
6 Rebecca Touch of Hope 5
7 Gledis Balmond 12
8 Lenuška Tanna du Rocel 1
9 Ifča Wonderboy River 8
10 Gavča Eolo el Passe 11
11 Rautik Moorlands Totilas 9
12 Rebecca Numero Uno 2

Grand Prix

Start. číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Gavča Nintendo 3
2 Rautik Lingh 5
3 Peťulka Shadow of the Day 10
4 Rebecca Kimberly 4
5 Ifča Touha 8
6 Gavča Rhapsody 9
7 Rebecca Esprit Royal 2
8 Barika McKinlaigh 6
9 Rautik Gribaldi 1
10 Ifča Kotimaen Bred 7

Drezura Z

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Steak Fürstenglatz 17
2 Lenuška Loniore 19
3 Chief Upgrade 32
4 Barika Eugen 9
5 Steak Verdi 11
6 Gilden Lakmus 8
7 Gledis Charlie´s Angel 15
8 Scarita Shamus P 20
9 Peťulka Criss Angel 3
10 PAP Sisko 18
11 Mishatko Maxell 31
12 Miri Korngraf 23
13 Peťulka  Violeta 7
14 Rebecca Miriam 22
15 Teriik Ferrari 24
16 Gavča Monetto van de Heffinck 2
17 Lenuška Karamel 16
18 Mishatko Bonaza 21
19 Ifča Česarion Kinský 12
20 Pae Arizona 14
21 PAP Johny Rotten 27
22 Rautik Kostolany 29
23 Miri Sarkon Kinský 30
24 Scarita Romke 28
25 Rautik Quo Vadis 26
26 Gavča Hall Blue Eyes 5
27 Gledis Silver Charm 4
28 Rebecca Westenwind 33
29 Teriik Ventor 13
30 Ifča Blueberryhills Avantgard 10
31 Hana Eeltsje 1
32 čejí Estellas van Brillante 25
33 Adria Cinnamon of Kairia 6

Drezura L

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Teriik Vinnar 2
2 Gavča Storm of Spots 7
3 Rautik Sister de Jeu 5
4 Snecek7 UB40 13
5 Gledis Lucky 17
6 Rebecca Bellesar 10
7 Ifča Lerkkana 3
8 Barika Blomke 15
9 PAP Magnesia 4
10 čejí Neon 1
11 Rebecca Queen 9
12 Gledis Davidoff 11
13 Gilden Kimberly 6
14 Ifča Vitis 12
15 Gavča Vante vu Crue 8
16 PAP Champage 16
17 Rautik Aramis 14

Drezura S

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Hana Decadence 9
2 PAP Gulliver 20
3 Ifča Manaloj DKJ 18
4 Rebecca Bello Company 17
5 Lenuška Tanna du Rocel 10
6 Scarita Matrix 15
7 Peťulka Dirk van de Jonker 14
8 Gledis Balmond 1
9 Gavča Djamal Black Bahir RZ 7
10 Hana Grinch BP 4
11 Adria Murtagh 6
12 Ifča Fantasy Dream 11
13 Rautik Moorlands Totilas 3
14 Lenuška Calvíno 13
15 čejí Negro Escollo 21
16 Kachnička Le Secret du Soleil 19
17 Gilden Shit 12
18 PAP Rubinio II 5
19 Scarita Tytyn Tarmo 8
20 Gavča Hard Nut Don´t Crack 2
21 Rautik Monte Cristo 16

Drezura T

Start. číslo Jezdec Jméno koně Umístění
1 Barika McKinlaigh 18
2 Gavča Amadeus 8
3 Lenuška Galileo BP 14
4 Hana Blanco Princessa 17
5 Ifča Kotimaen Bred 12
6 Chief Létající Čestmír 22
7 PAP Marius 5
8 Peťulka Raffaldo 13
9 Rautik Lingh 21
10 Karča Limit XF 11
11 Gilden Guusje 7
12 Rebecca Kimberly 25
13 čejí Esperanzo 3
14 Chief Sweet Andiamo 9
15 Rebecca Esprit Royal 19
16 Rautik Gribaldi 10
17 PAP Farid Albadeia 1
18 Ifča Batal Deblis 16
19 Gavča Reinar 4
20 Gilden Baske Afire 6
21 Karča Tiamo Trocadero 15
22 Scarita Dazzel 23
23 Peťulka Magnum Psyché 24
24 Gledis Balmond 2
25 Scarita Gazelle cor de la Bryére 20

Pony - úloha L4

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Mishatko Boby 16
2 PAP Macho 18
3 Rebecca Trash Red Boy 2
4 Katy Amigo 17
5 čejí Elizabeth 9
6 Lussie Wingy 3
7 Lenuška Dexter Leam Pondi 15
8 Katy Jack O´Lantern 11
9 Peťulka Teddy Bear 4
10 Scarita Cool Cockatoo 5
11 Rebecca Bonita 7
12 Gavča Reinar 10
13 Peťulka Mrakoplaš 8
14 PAP Bang Boom Mega 1
15 Ifča Van Heinrich 13
16 Gavča Devilish Artless 20
17 čejí  Neon 19
18 Mishatko Lets Go 14
19 Scarita Titanio 6
20 Lussie  Ziarka 12

Arabové - úloha L4

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Lucinia Bashir 3
2 Karča Ojinegro Qahira 6
3 Gavča Psydrome 13
4 Ifča Angelo Al Kaather 20
5 PAP Farid Albadeia 17
6 Mishatko Fighter 7
7 PAP FSF Sid Vicious 4
8 Scarita Halim O Brahim 9
9 Peťulka Break Point 5
10 Lucinia Rashul 1
11 Katy Perst 12
12 Rebecca Diadem 10
13 Gavča Djamal Black Bahir RZ 15
14 Scarita Xennox 14
15 Katy Lipisina 19
16 čejí Paradisa Electra 2
17 Peťulka  Angelo 18
18 Mishatko Aratahnes Acclair 16
19 Rebecca Fadee ibn Amadeus 11
20 Ifča Fortuna 8

Chladnokrevníci - úloha L4

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Rebecca Sophia 9
2 +rammstein+ka+ Maxmillian VIII. 10
3 Scarita Sundance Kid 8
4 Karča Arm Life Huelber 3
5 PAP Magnesia 13
6 Lucinia Big Joe 5
7 Ifča Carmen Leone 2
8 Rebecca Conte Amore 7
9 Peťulka  Blue Rose 4
10 Lucinia Raffaelo 1
11 Scarita Tom Boy 12
12 Ifča Barbarian Warrior 11
13 Lussie Willow Blossom 6

Úloha Z2 (4letí koně)

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 wolfie Frax 17
2 Lussie Nightwind 4
3 Teriik Edela´s Desire 5
4 Bubble Afrodita 19
5 Scarita Wieteke 6
6 Mystica Katia ibn Holdest 7
7 Teriik Calibro 13
8 čejí Nothern Dancer 8
9 Gilden Sirius 15
10 Lussie Spotted Dream 18
11 Gledis Alirio 12
12 Rebecca Miriam 9
13 Ennye Silverio 2
14 Mystica Justify 3
15 Katy Sharman 11
16 Ifča Cyraino 16
17 Gledis Roxy 14
18 Shara Sněženka 1
19 Rebecca Sterling 20
20 Ifča Sober Auricula 10

Úloha L0 (5letí koně)

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Lenuška Clarise van de Fleiss 13
2 Bubble Regina 16
3 Rebecca Toivo 12
4 Peťulka Zion D 8
5 Scarita Orpheus 23
6 Lussie Dragon Tea 17
7 Snecek7 Inne van Stirrano 18
8 Peťulka Criss Angel 6
9 Alice14i Zidane 11
10 Bubble Oriela Kinská 19
11 Teriik Vinnar 15
12 Mystica Versamte F 25
13 Lussie  Cassie 22
14 wolfie Zeret 10
15 Lenuška Loniore 9
16 Shara My Irish Diamond 20
17 Gledis Lucky 1
18 Barika Eugen 2
19 Scarita Chocolate Chester 4
20 Rebecca Arianna 3
21 wolfie I Believe 5
22 Snecek7 UB40 7
23 Simbli Karl Lagerfeld 14
24 Mystica Blanco Diablo 21
25 Shara Comanche 24

Úloha L6 (6letí koně)

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Peťulka Rhiannon Lee 3
2 Kachnička Le Secret Du Soleil 4
3 wolfie Grant 2
4 Teriik Bluebury Dakar 5
5 PAP Gulliver 7
6 Lussie Alexandrico 17
7 Scarita Dazzel 18
8 Simbli Syndrom Spooky Crew 19
9 wolfie Andie 16
10 Gledis Carrie 6
11 Lussie Winningmood 13
12 Alice14i Lucky One 8
13 Shara Dream Come True 11
14 Ifča Esaias van de Velde 12
15 Bubble Lilleby 1
16 Gledis Virginia 9
17 Peťulka Luna Salvaje 15
18 Rebecca Torjes 459 10
19 Ifča Kotimaen Bred 20
20 Shara Golden Glow 14

Cena svatého Jiří (7letí a starší)

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Gavča Hard Nut Don´t Crack 13
2 Latty Amy 12
3 Lenuška Calvíno 21
4 Peťulka Silverado 4
5 +rammstein+ka+ Happy Double Star 27
6 Scarita Grafin Gela 9
7 Bubble Nefertiti 8
8 Gavča Vante vu Crue 29
9 Scarita Gazelle cor de la Bryére 18
10 wolfie Blue Value 2
11 Simbli Lexus 22
12 Lussie New Hope 3
13 Gledis Silver Charm 30
14 +rammstein+ka+ Discovery 5
15 wolfie Baník 25
16 Lenuška Tanna du Rocel 24
17 Peťulka Shadow of the Day 11
18 Lussie Magnun 23
19 Gilden Meastro du Rouet 19
20 Mystica Simeon Sadran 17
21 Latty Benjamin Bluemchen  1
22 Bubble Contester 26
23 Rebecca Westenwind 20
24 Barika Blomke 10
25 Alice14i Up Date 16
26 Rebecca Kimberly 7
27 čejí Cashmire 6
28 Gledis Davidoff 15
29 Mystica Donovan of Fox Beau 28
30 Ifča Česarion Kinský 14

Intermediaire I (8letí a starší)

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Ennye Campino Grande 27
2 Katy Ravel 11
3 Lussie Treliver Decanter 8
4 Alice14i Atylla 24
5 wolfie Lucky Dance 5
6 Rebecca Ivan 14
7 Teriik Mystic Dream 12
8 Lussie Mezmerize 19
9 PAP Marius 16
10 Ennye Minte de Moir 6
11 +rammstein+ka+ Maxmillian VIII. 17
12 Gavča Visconti 15
13 Alice14i Napoleon I. 21
14 Gavča Nintendo 13
15 Mystica Spot Energy 26
16 Scarita Shamus P 10
17 wolfie Herbest 2
18 Peťulka Samurai 25
19 Barika McKinlaigh 9
20 Bubble Charisma 30
21 Gledis Davidoff 20
22 PAP Kolorka 22
23 +rammstein+ka+ Happy Double Star 28
24 Katy Tipperary Liadhnan 1
25 Rebecca Tsjitse 387 23
26 Scarita Tytyn Tarmo 4
27 Mystica Desert Ought 3
28 Gledis Silver Charm 7
29 Peťulka Raffaldo 29
30 Ifča Rhodium 18

 

ÝSLEDKY ZÁVODŮ SPŘEŽENÍ

CENY

1. místo - 10 000kk

2. místo - 5 000kk

3. místo - 2 000kk

JEDNOSPŘEŽÍ - PONY

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Lenuška Dexter Leam Pondi 5
2 Gavča Reinar 1
3 Peťulka Teddy Bear 2
4 Katy Jack O´Lantern 4
5 Rebecca Folkert 3

DVOJSPŘEŽÍ - PONY

 

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Mishatko Flugel, Starlington 3
2 Katy Jack O´Lantern, Amigo 4
3 čejí Anglicano Maestro, Elizabeth 1
4 Rebecca Notting Hill, Colla 2

JEDNOSPŘEŽÍ - ARAB

 

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Mishatko Fighter 1
2 čejí Paradisa Electra 2
3 Lucinia Milak ARA 3
4 Ifča Black Sea 5
5 Rebecca DA Saphir 4

JEDNOSPŘEŽÍ - CHLADNOKREVNÍCI

 

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 PAP Magnesia 6
2 Peťulka Blue Rose 9
3 Karča Roison Huelber 8
4 +rammstein+ka+ Maximillian VIII 7
5 Scarita Tom Boy 1
6 Lucinia Tomoe Power 2
7 Lussie Wingy 3
8 Ifča Barbarian Warrior 5
9 Rebecca Noname 4

DVOJSPŘEŽÍ - CHLADNOKREVNÍCI

 

Start.číslo Jezdec Jméno koně Výsledky
1 Karča Arm Life Huelber, Roison Huelber 1
2 Scarita Tom Boy, Sundance Kid 3
3 Rebecca Lukava, Porta Ventus 2

JEDNOSPŘEŽÍ

Startovní číslo Vozataj Jméno koně Výsledky
1 Ennye Silverio 2
2 Scarita Ytsje 3
3 Peťulka Feike 395 10
4 čejí Cashmire 6
5 Gilden ER Gypsy 4
6 Latty Amy 12
7 Lussie Willow Blossom 7
8 +rammstein+ka+ Happy Double Star 9
9 Gavča Don Giovanni 5
10 Barika Blomke 1
11 Mystica Keegan J 11
12 PAP Satyr les Pasifique 13
13 Rebecca Amichelo de la Forte 8
14 Ifča Batal Deblis 14

DVOJSPŘEŽÍ

Startovní číslo Vozataj Jména koní Výsledky
1 Lussie Sir Tiedo,Isadoro van Linowsee 8
2 Mystica Berend,Donovan of Fox Beau 7
3 Ifča Enterezza,Generale Ravella 4
4 Latty Amy,Safira 2
5 Scarita Dazzel,Elanor von Hohenhausen 1
6 +rammstein+ka+ Happy Double Star,Leo de Champion 3
7 Rebecca Anne 340,Aaron 9
8 Peťulka Furioso,Hanah 10
9 čejí Negro Escollo,Esperanzo 5
10 Gavča Eolo el Passe,Don Giovanni 6

ČTYŘSPŘEŽÍ

Startovní číslo Vozataj Jména koní Výsledky
1 Rebecca Oscuro Sombra,Tsjitse,Creme de Vie,Al Andaluz 2
2 Peťulka Baron fan Odingastate,Carso van Stirrano,Liekele 364,Pieter van Diphoorn 1
3 Latty Mione Dancer,Benjamin Bluemchen,Avril,Sunfire 4
4 Ifča Touha,Nicolas Kinský,Česarion Kinský,Barney Kinský 3
 

 

TOPlist
aktualizováno: 24.01.2018 18:29:09