Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CESTUJEME PO ... Velká Británie, Irsko

Kategorie:      

A1/1 hřebci
Myst Chest DT 6.
Myst Soldier Hollow 4.
Smoothy Modern Society 10.
Smoothy Union Rags 5.
Peťulka Statue of Liberty 9.
Peťulka Lonhro 1.
Ifča Medaglia d´Oro 3.
Ifča Pop Rock 7.
Rebecca Durante Alighieri 2.
Rebecca Egerton 8.

 

A1/1 klisny
Myst San Spirit 9.
Myst Yukino Victora 5.
Sash Especial Midnight 11.
Smoothy Sweet Raspberry 4.
Smoothy Cutest Thong 1.
Peťulka Rabbit Dream 2.
Peťulka Aimer Classy 7.
Ifča Sweet Answer 6.
Ifča Mary Lou 8.
Rebecca Supra Slew 3.
Rebecca Yokyra 10.

 

Irský sportovní kůň hřebci
Sash Lenamore 2.
Peťulka Desert Hard 1.
Peťulka Mr Medicott 3.

 

Connemara hřebci
Smoothy Halle Lafferty 1.
Peťulka Dexter Leam Pondi 2.
Ifča Lagarno Cedric 3.
Ifča Marshad Prince 6.
Rebecca Pumpkins Pondi 5.
Rebecca Sparrow´s Owen 4.

 

Welsh pony A hřebci
Rebecca Nojin Star 1.
Rebecca Powys Sant 2.

 

Welsh pony B hřebci
Peťulka Linde´s Optimist 2.
Ifča Blueberry D 4.
Ifča Clanfaire Signature 3.
Rebecca Hilin Devil 5.
Rebecca Rhoson Tamarysk 1.

 

Welsh pony B klisny
Peťulka Liwia 4.
Peťulka Aurore 1.
Ifča Lenka 3.
Ifča Sniedershoeve Goldy 2.

 

Welsh pony C hřebci
Peťulka Bairdmoor Pegasus 2.
Rebecca Mynach Master Mariner 1.

 

Welsh pony C klisny
Peťulka Gwalia 1.

 

Welsh cob hřebci
Peťulka Arthur 3.
Peťulka Armanis 1.
Ifča Abercippyn Victors Last 2.
Ifča Cadifor Apache 4.

 

Welsh cob klisny
Peťulka Rosalinde 1.
Peťulka Rosina 3.
Ifča Miskkärs Greta 2.

 

Welsh part bred hřebci
Peťulka Astra 2.
Peťulka Silver Moonligt 1.

 

New Forest pony hřebci
Peťulka Denny 1.

 

Drum horse klisny
Peťulka Sieglinde 1.
Lestat Yoshi Ho Rocket 2.

 

Irský tinker hřebci
Lestat Ichiru 4.
Ifča Billy Boy 5.
Ifča Blue Bead 3.
Rebecca Honey Bunny 2.
Rebecca Goldfire 1.

 

Irský tinker klisny
Peťulka Sophia 1.
Peťulka Artemis 4.
Lestat Nipper 2.
Lestat Mo Rua 6.
Ifča Joanne W 5.
Ifča Queen Splash 7.
Rebecca Marbella 8.
Rebecca Aphrodite 2.

 

Clydesdale klisny
Lestat Saveena Raven 2.
Lestat Laskonka 1.

 

Shire hřebci
Lestat Trio 2.
Ifča Acle Magnum 3.
Ifča Bartolomeus 1.

 

Shire horse klisny
Rebecca Porta Ventus 1.
Rebecca Mathilda 2.

 

FLYBALL VÍKEND

​► přihláška: psovod, jméno psa, kategorie, příp. tipy
► pro psy od 18 mesíců věku
► pes se smí účastnit více běhů, pokud splňuje dané podmínky startu
► jeden tým tvoří 2 psi
► psovod smí předvést 2 dvojice v kategorii

Přihlašování do 30. 11. 

Kategorie: 1. Veteráni - psi starší 7 let
                 2. Začátečníci - psi bez zkušeností s flyballem
                 3. Round Robin 
                 4. Knock out 
                 5. Double Elimination
                 6. Speed trial
                 


Veteráni
Myst Butterfly de Butterfly, DF Sant Kreal Russian Robin 1.
Rebecca Afrika, Dorian 3.
Rebecca Sunny, Cassio 2.

 

Začátečníci
Myst Protocol´s veni Vidi Vici, Mystic Molly 4.
Myst Ziiva HS, Clicker HS 3.
Chief Shining Star, Snow Queen 6.
Chief Carmen de la Valliere, Emma von Tease Boutique 2.
Rebecca Jaycee, Belle Brigitte 1.
Rebecca Expando, Jeffrey 5.

 

Round Robin
Peťulka Gulliver, Kenzo 1.
Myst Butterfly de Butterfly, Mystic Molly 5.
Myst Protocol´s Veni Vidi Vici, Rhya de Abney 3.
Chief Haku de Inferno, Ouzo 2.
Chief Rosalee de Inferno, Fantastic Grace 7.
Rebecca Renovatio, Frozen 6.
Rebecca Hestia, Lora 4.

 

Knock out
Peťulka Don, Perdita 2.
Myst Butterfly de Butterfly, Mystic Molly 3.
Myst Protocol´s Veni Vidi Vici, Rhya de Abney 7.
Chief Archer d´Herblay, Shadow of Moonlight 5.
Chief Winter in Dream Land, Blue Moon´s Good Night Smokie 1.
Rebecca Fabia, Danielle 4.
Rebecca Hero, Ishido 6:

 

Double elimination
Peťulka Emilio, Aimee 6.
Myst Butterfly de Butterfly, Mystic Molly 7.
Myst Protocol´s Veni Vidi Vici, Rhya de Abney 5.
Chief Eye of the Storm, For Day with a Dream of Lustre 3.
Chief Caramel Sensation, Just an Illusion 2.
Rebecca Akéla, Charm 1.
Rebecca Fernet, Drive 4.

 

Speed trial
Peťulka Caddy, Dreamy 4.
Peťulka Catty, Ella 1.
Myst Butterfly de Butterfly, Mystic Molly 7.
Myst Protocol´s Veni Vidi Vici, Rhya de Abney 6.
Chief Blue Moon´s American Dream 2.
Chief Good Golly Miss 3.
Rebecca Foxy, Rusch 5.
Rebecca Red Moon, Be Free 8.

 

AGILITY VÍKEND

Podkategorie: S psi do 35 cm        M psi od 35 cm do 43 cm        L psi od 43 cm

Kategorie: 1. Jumping 0 - pro psy bez zkušeností s agility
                 2. Jumping 1 - pro psy se zkušenostmi, ale s max. 2 starty v agility
                 3. Jumping 2 - pro psy se 3 až 5 starty v agility 
                 4. Jumping 3 - pro psy s více než 4 starty v agility / s méně starty, ale min. 1 výhra
                 5. Agility 0 - pro psy bez zkušeností s agility
                 6. Agility 1 - pro psy se zkušenostmi, ale max. 3 starty v agility
                 7. Agility 2 - pro psy se 4 až 7 starty v agility
                 8. Agility 3 - pro psy s více než 6 starty v agility / s měné starty, ale min. 2 výhry 


JUMPING S0
Rebecca - Happy Little Hero - 2.
Rebecca - American Smile Montenegro - 1.

JUMPING M0
Rebecca - Expando Lalanda - 1.
Rebecca - Jeffrey of Lustre - 2.

JUMPING L0
Peťulka - Fireheart´s Full Moon - 4.
Peťulka - River Hero Red Dancers - 5.
Ifča - Journal Dancing Bunny - 12.
Ifča - Leader´s Gabrielle - 7.
Chief - Shining Star - 2.
Chief - Carmen de la Valliere - 8.
Lucinia - Demented Miracle Free Style´s - 3.
Lucinia - Stark´s Knight In Black - 10.
Mystica - Nafani Hit of Agis Style - 6.
Mystica - Clicker HS - 1.
Rebecca - Danielle von Ravnehorst - 11.
Rebecca - Ishido of Lustre - 9.

JUMPING M1
Peťulka - Perdita vom Odenwald (2 starty) - 2.
Lucinia - Blue Moon´s Hallima (2 starty) - 3.
Lucinia - Barrow Shadow of the Day (2 starty) - 1.

JUMPING L1
Peťulka - Blue Moon´s Giovanni (2 starty) - 3.
Peťulka - Blue Moon´s Gulliver (1 start) - 6.
Ifča - Julia of Rising Star (1 start) - 7.
Chief - Haku de Inferno (2 starty) - 1.
Chief - Snow Queen (1 start) - 8.
Lucinia - Famous Lalanda (1 start) - 11.
Lucinia - Abnormaly White Morning Sun (2 starty) - 2.
Mystica - Mystic Molly (1 start) - 4.
Mystica - Roses Dream Tico (1 start) - 10.
Rebecca - Fireheart´s Fabia (1 start) - 9.
Rebecca - Failed Frozen Ice of Lustre (1 start) - 5.

JUMPING L2
Peťulka - Infinity of Sun Loch Valley (3 starty) - 5.
Ifča - Blue Moon´s Gunner (3 starty) - 6.
Ifča - Dirty Diana von Ravenhorst (3 starty) - 1.
Chief - Ouzo (4 starty) - 7.
Chief - Blue Moon´s American Dream (4 starty) - 3.
Lucinia - Achilles Coco Chanel (3 starty) - 2.
Mystica - Butterfly de Butterfly (3 starty) - 4. 

JUMPING M3
Peťulka - Don Chlup Tracker Kings (6 startů) - 2.
Peťulka - Golden Rose Play With Fire (8 startů) - 1:

JUMPING L3
Peťulka - Blue Moon´s Amore Mio (6 startů / 1) - 4.
Peťulka - Fatal Beauty Ella  of Lustre (7 startů / 1) - 1.
Ifča - Blue Moon´s Bella Bonita (6 startů) - 3.
Ifča - Wildoma´s Atomic Bomb (6 startů) - 5.
Chief - For Day With A Dream of LUstre (3 starty / 1) - 2.

AGILITY S0
Rebecca - Belle Brigite von Ravenhorst - 2.
Rebecca - Jaycee of Lustre - 1.

AGILITY L0
Peťulka - Fireheart´s Full Moon - 6.
Peťulka - River Hero Red Dancers - 9.
Ifča - Journal Dancing Bunny - 8.
Ifča - Leader´s Gabrielle - 2.
Chief - Emma von Tease Boutique - 7.
Chief - Rosalee de Inferno - 5.
Lucinia - Horror Lalanda - 1.
Lucinia - Stark´s Knight In Black - 3.
Mystica - Nafani Hit of Agis Style - 10.
​Mystica - Clicker HS - 4.

AGILITY M1
Peťulka - Perdita vom Odenwald (2 starty) - 1.
Lucinia - Blue Moon´s Hallima (2 starty) - 2.
​Lucinia - Barrow Shadow of the Day (2 starty) - 3.

AGILITY L1
Peťulka - Blue Moon´s Giovanni (2 starty) - 5.
Peťulka - Blue Moon´s Gulliver (1 start) - 11.
​Ifča - Blue Moon´s Gunner (3 starty) - 1.
​Ifča - Dirty Diana von Ravenhorst (3 starty) - 6.
Chief - Blue Moon´s Good Night Smookie (1 start) - 10.
Chief - Fantastic Grace (1 start) - 12.
Lucinia - Isis of Lustre (2 starty) - 8.
Lucinia - Fantasy Dragon Dream of Lustre (3 starty) - 4.
Mystica - Mystic Molly (1 start) - 9.
​Mystica - Roses Dream Tico (1 start) - 7.
Rebecca - Fireheart´s Fabia (1 start) - 2.
Rebecca - Failed Frozen Ice of Lustre (1 start) - 3.

AGILITY M2
Peťulka - Don Chlup Tracker Kings (6 startů) - 1.

AGILITY L2
Peťulka - Blue Moon´s Amore Mio (6 startů) - 3.
Peťulka - Fatal Beauty Ella  of Lustre (7 startů) - 1.
Ifča - Wildoma´s Atomic Bomb (6 startů) - 2.
Ifča - Blue Moon´s Bella Bonita (6 startů) - 4.

AGILITY M3
Peťulka - Golden Rose Play With Fore (8 startů) - 1.

AGILITY L3
Ifča - Linmoor Your Majesty (7 měsíců) - 1.

CESTUJEME PO ... ŠPANĚLSKO, PORTUGALSKO, FRANCIE

PRE HŘEBCI
Peťulka Donoso VII 2.
skrnuka Diego Del Magico 1.
  Embrujo XII 7.
Myst Karioco V 4.
Rebecca Guardadamas 3.
  Fuego XII 6.
Ifča Lan Devoto 5.

 

PRE KLISNY
Peťulka Refinada 2.
  Calisera 3.
Rebecca Intimidad CEN 1.

 

FRANCOUZSKÝ JEZDECKÝ KŮŇ HŘEBCI
Peťulka Otis Barbotiere 1.
Rebecca Qlassic Bois Margot 3.
Ifča Opgun Louvo 2.

 

PSL HŘEBCI
skrnuka Ufano 5.
Rebecca Numero Uno 3.
Rebecca Caramulo 1.
Ifča Xiripiti 4.
  Tabaco Winter 2.

 

PSL KLISNY
Rebecca Coroa 1.
  Unaiva 2.

 

SPRNOVÉ HRY II. - POUŠTNÍ HRY

Třetí část prázdninového seriálu bude věnována arabským koním, shagya, achalteke.

​► přihláška: jezdec, kategorie, jméno koně, odkaz na box, odkaz na fotku
► pro arabské koně, achalteke, shagya, marwari, ...
► v jedné kategorii smí jezdec předvést 3 koně/pony

Kategorie:

PARKUR Z
Peťulka Rhocky Road 6.
Peťulka Adriatika 2.
Rebecca Black Point 3.
Rebecca Ray of Light 5.
Rebecca Debrevil 9.
Lestat Cimaron 8.
Lestat Gelin 10.
Lestat Kirgiz 7.
Sash Golden Toffy 1.
Ifča Goldy Beauty 4.

 

PARKUR L (foto skok)
Peťulka Duigur 2.
Rebecca Kaytag 3.
Lestat Angel-Nemo 6.
Lestat Gorez 5.
Lestat Tsair 1.
Ifča Goldy Beauty 4.

 

DREZURA L
Peťulka Pamela 7.
Peťulka Durana 4.
Rebecca Elysion 8.
Rebecca Hlayyil Ramadan 6.
Rebecca Esso 2.
Lestat MI Harmony 9.
Lestat Yoko 10.
Lestat Orenge 1.
Sash Golden Toffy 3.
Ifča Just One Star 11.
Ifča Goldy Beauty 5.

 

DREZURA S (foto drezura)
Rebecca Elysion 3.
Lestat Hafes 5.
Lestat Makka 2.
Lestat Senjoriita 4.
Ifča Angelo Al Kaather 1.

 

ENDURANCE L, 60km
Peťulka Sharaf 12.
Peťulka Durana 1.
Peťulka Pamela 10.
Rebecca Monarcos 6.
Rebecca Damascus 11.
Rebecca Marwann al Magnifico 2.
Lestat Emir der Prinz 3.
Lestat Gaia 4.
Lestat Olkhana 7.
Sash Golden Toffy 13.
Ifča Ajar 5.
Ifča Respublika 9.
Ifča DA Colour Me True 8.

 

ENDURANCE S, 90km (foto celé tělo)
Peťulka Saganeja 11.
Peťulka Sureja 8.
Peťulka Duigur 15.
Rebecca Fakkabir Al-Tamira 3.
Rebecca Zamzam Affala Al-Tamira 7.
Rebecca Grea Bint Kattaara 9.
Lestat Zerga 12.
Lestat Pendjire 4.
Lestat Dargo 2.
Kachnička Gasienda 14.
Katy Fakirserdar 1.
Sash Golden Toffy 5.
Ifča Khan-Tengri 10.
Ifča Dilara 6.
Ifča Gozel 13.

 

ENDURANCE ST, 120km
Peťulka Pistacia 1.
Peťulka Break Point 14.
Peťulka Simeon Sarice 13.
Rebecca Fareen Al-Tamira 6.
Rebecca Karaul 9.
Rebecca Salavat 4.
Lestat Habibad Bey V 10.
Lestat Hedonitz 2.
Lestat Altynshir 8.
Kachnička Gasienda 3.
Sash Golden Toffy 12.
Ifča Gadjikhan 7.
Ifča Oyun Shael 11.
Ifča Snow Nobleness 5.

 

ENDURANCE T, 150km
Peťulka Sayvan 9.
Peťulka Magnum Psyché 8.
Rebecca Paradis 1.
Rebecca Dallas 10.
Rebecca Gnev 11.
Lestat Gajraj 5.
Lestat Shakhid 2.
Lestat Corrida 7.
Sash Golden Toffy 6.
Ifča Pergenbek 3.
Ifča Laios 9.
Ifča Major Desire 12.

 

CEIO, 160km (foto celé tělo, portrét)
Peťulka Sayvan 6.
Peťulka Magnum Psyché 2.
Rebecca Hlayyil Ramadan 7.
Rebecca Damascus 1.
Rebecca Gnev 10.
Lestat Darginka 9.
Lestat Garausup 8.
Lestat Just One Day 12
Katy Miss Wilda 3.
Sash Golden Toffy 5.
Ifča Black Beauty 11.
Ifča Pirakhmed 4.

 

DOSTIH ARABOVÉ
Rebecca Sabat 3.
Rebecca Debrevil 5.
Rebecca Alishai 2.
Lestat Hedonitz 4.
Ifča Valencia MI 1.

 

DOSTIH ACHALTEKE
Rebecca Greys 7.
Rebecca Oraz-Polot 6.
Rebecca Agajan 2.
Lestat Hades 3.
Lestat Agat 1.
Lestat Djizia 5.
Sash Golden Toffy 4.
 

 

 

SPRNOVÉ HRY I. - VŠESTRANNOST

Druhá část prázdninového seriálu bude věnována všestrannosti.

​► přihláška: jezdec, kategorie, jméno koně, odkaz na box, odkaz na fotku
► v jedné kategorii smí jezdec předvést 3 koně/pony

Kategorie:      

PONY VŠESTRANNOST Z
Sash Bawarka 2.
Rebecca Sparrow´s Owen 6.
Rebecca Angelique Arette 3.
Rebecca Colla 8.
Ifča Blueberry D 5.
Peťulka Lady Gaga 1.
Peťulka Gwalia 7.
Peťulka Hagens Vicky 4.

 

PONY VŠESTRANNOST L (foto celého těla)
Sash Bawarka 8.
Rebecca Ulrike 4.
Rebecca Wildberg 1.
Ifča Blueberry D 3.
Ifča Indiana Jones 6.
Peťulka Gwalia 2.
Peťulka Denny 5.
Peťulka Hagens Vicky 7.

 

PONY VŠESTRANNOST S (foto pod sedlem)
Sash Bawarka 7.
Ifča Indiana Jones 5.
Rebecca Sparrow´s Owen 4.
Rebecca Pumpkins Pondi 1.
Rebecca Wildberg 6.
Peťulka Denny 3.
Peťulka WHF Titus 2.

 

VŠESTRANNOST ZK (max. 4 účasti ve všestrannosti)
Chief Trucker 10.
Chief Tranding Aces 3.
Kachnička Mensa G 1.
Kachnička Madison Park 8.
Peťulka Adriatika 9.
Ifča Cracker Jack 2.
Ifča Chilli Morning 5.
Rebecca Stilios 6.
Rebecca Jak Chef 7.
Rebecca Celtas Chibougamau 4.

 

VŠESTRANNOST Z
skrnuka Caesar 13.
Chief Atlantis 5.
Chief Tucker 2.
Chief Tranding Aces 14.
Sash Barbaresco 9.
Sash Fable 10.
Sash Lenamore 4.
Kachnička Mensa G 15.
Kachnička Madison Park 1.
Rebecca Vademecum M 12.
Rebecca Nuria Kinská 11.
Rebecca Nugát Kinský 7.
Peťulka Adriatika 3.
Ifča Fuerst Grayheart 16.
Ifča Pamír 6.
Ifča Odetta 8.

 

VŠESTRANNOST L
skrnuka Caesar 8.
Sash Fable 13.
Sash Barbaresco 17.
Sash Lenamore 5.
Chief Tranding Aces 11.
Chief Atlantis 14.
Chief Tucker 6.
Peťulka Little Gem 7.
Peťulka Zoe 2.
Peťulka The Mighty AP 16.
Kachnička Gasienda 10.
Ifča Fontána SM 4.
Ifča Agra 12.
Ifča Krolewski 1.
Rebecca Tarango de Lully 15.
Rebecca Tatendrang 9.
Rebecca Trees 3.

 

Všestrannost CNC*, st. L
Chief Zanadoo 2.
Chief Tranding Acess 9.
Rebecca Tatendrang 14.
Rebecca Tarango de Lully 5.
Rebecca Trees 13.
Sash Barbaresco 16.
Sash Lenamore 1.
Sash Fable 6.
Kachnička Carmac 12.
Kachnička Gasienda 8.
Peťulka Zoe 15.
Peťulka The Mighty AP  3.
Peťulka Viola 4.
Ifča Krolewski 10.
Ifča Opgun Louvo 11.
Ifča Zanzibaar 7.

 

Všestrannost CNC**, st. S
Sash Lenamore 8.
Sash Barbaresco 7.
Sash Fable 3.
skrnuka Ufano 16.
Ifča Zanzibaar 12.
Ifča Rozkoš SM 4.
Ifča Pegasus Pure Gold 15.
Kachnička Carmac 9.
Chief Neige 2.
Chief Luxus CML 1.
Rebecca Mika 13.
Rebecca Stilios 6.
Rebecca Jak Chef 14.
Peťulka Zoe 10.
Peťulka Viola 11.
Peťulka Kasparow 5.

 

Všestrannost CCI**, st. S (koně 6letÍ a starší, foto z crossové části)
skrnuka Ufano 3.
Chief Luxus CML 15.
Katy Kalantus 4.
Sash Barbaresco 14.
Sash Fable 5.
Sash Lenamore 13.
Kachnička Carmac 11.
Rebecca Jak Chef 7.
Rebecca Stilios 1.
Rebecca Silver Tori Toy 9.
Peťulka Viola 10.
Peťulka San Diego E 2.
Ifča King Temptress 12.
Ifča Sir Roscoe 6.
Ifča Pegasus Pure Gold 8.

 

Všestrannost CCI***, st. ST (koně 7leté a starší, foto z drezury a parkuru)
skrnuka Lafranko 13.
Chief Luxus CML 7.
Chief Neige 6.
Sash Fable 8.
Sash Lenamore 12.
Kachnička Mighty Magic 2.
Rebecca Tatendrang 15.
Rebecca Jak Chef 9.
Rebecca Egzemus 5.
Peťulka Caelestis 1.
Peťulka Otis Barbotiere 4.
Peťulka Mr Medicott 10.
Ifča King Temptress 11.
Ifča Pegasus Pure Gold 3.
Ifča Rozkoš SM 14.

 

Všestrannost CCI****, st. T (koně 8letí a starší, foto ze všech tří disciplín)
skrnuka Lafranco
4.
Sash Lenamore
3.
Sash Fable
8.
Kachnička Mighty Magic
7.
Rebecca Tatendrang
12.
Rebecca Jak Chef
5.
Rebecca Silver Tori Toy
11.
Peťulka Mr Medicott
2.
Peťulka Otis Barbotiere
10.
Peťulka Caelestis
6.
Ifča Apache cor de la Bryére
1.
Ifča Lailani
9.

 

Všestrannost CIO****, st. T (koně 9letí a starší, foto ze všech tří disciplín, umístění 1.-5. v T úrovni)
skrnuka Lafranko
8.
Katy Tipperary Liadhnan
1.
Sash Lenamore
12.
Kachnička Mighty Magic
3.
Rebecca Twizzel
2.
Rebecca Grand Abraxxas
10.
Rebecca Egzemus
7.
Peťulka Mr Medicott
6.
Peťulka Otis Barbotiere
9.
Peťulka Caelestis
4.
Ifča Apache cor de la Bryér
5.
Ifča Lailani
11.

 

ČERVENCOVÉ HRY I. - VOZATAJSKÝ SPORT, TAH A BANEI

První část prázdninového seriálu bude věnována vozatajskému sportu, tažným disciplínám a dostihům banei.

​► přihláška: jezdec, kategorie, jméno koně, odkaz na box, odkaz na fotku
► v jedné kategorii smí jezdec předvést 3 koně/pony

Kategorie:
• Losovací jednospřeží
• Jednospřeží                    foto v zápřeži
• Dvojspřeží
• Dvojspřeží domino          foto celého těla - jeden kůň černý a druhý bílý
• Čtyřspřeží  
• Vozatajský trojboj            drezura - foto celého těla v klidu, maraton - foto v pohybu, parkur
• Těžký tah                        pro chladnokrevníky, foto celého těla
• Chladnokrevný víceboj   pro chladnokrevníky, foto celého těla a portrét
• Banei dostih                    600kg, foto z banei dostihu
• Banei dostih                    750kg, foto z banei dostihu
       

LOSOVACÍ JEDNOSPŘEŽÍ
1 Gavča Reinar 4
2 Gavča Gismore 2
3 Scarita Sundance Kid 8
4 Scarita Kanareds Caruccio 17
5 Kachnička Inspirador 12
6 Kachnička Chiquillo 21
7 Peťulka Sieglinde 16
8 Peťulka Klinok 14
9 Peťulka Beart 1
10 Chief Elissa 3
11 Chief Vine´s Lola 15
12 Chief Hayatto 11
13 Sash Bawarka 6
14 Sash Sexy Track 20
15 Lestat Annabelle 13
16 Lestat Ichiru 23
17 Lestat Bork Odin 19
18 Ifča Batal Deblis 9
19 Ifča Wintersturm 22
20 Ifča Bartolomes 18
21 Rebecca Amaranth P 5
22 Rebecca Vogue 10
23 Rebecca Tara 482 7

 

JEDNOSPŘEŽÍ - foto v zápeži
1 Shee Toscana 
1
2 Shee Santana
13
3 Shee Clare
4
4 Gavča Reinar
5
5 Scarita Ljosprins
8
6 Scarita Romke
6
7 Scarita Tristan
10
8 Kachnička Inspirador
2
9 Chief Zamorim
15
10 Sash Bawarka
16
11 Lestat Isildur
19
12 Lestat Isanami
14
13 Lestat Tumma Varjo
7
14 Ifča Wintersturm
9
15 Ifča Clanfaire All About Me
17
16 Ifča Clanfaire Signature
11
17 Rebecca Wellensteyn
3
18 Rebecca Meran
18
19 Rebecca Tara 482
12

 

DVOJSPŘEŽÍ
1 Shee Jolie Prize, Xena 6
2 Gavča Reinar, Gismore 10
3 Scarita Tristan, Romke 2
4 Scarita Sundance Kid, Kanareds Caruccio 17
5 Kachnička Inspirador, Chiquillo 16
6 Peťulka Hoofeldhof Vulkan, Hochtraun Vulkan 1
7 Peťulka Arthur, Armanis 12
8 Chief Elissa, Vine´s Lola 7
9 Chief Hayatto, Taskin 5
10 Lestat Bronco, Groshad 9
11 Lestat Sparta, Olgait 14
12 Lestat Nipper, Mo Rua 8
13 Ifča Clanfaire All About Me, Clanfaire Signature 13
14 Ifča Generale Ravella, Rudolfo Pastorella 18
15 Ifča Quattro, Maurus 15
16 Rebecca Lolke 371, Tsjip 11
17 Rebecca Selena, Lianne 3
18 Rebecca Generale Aversa XLIX, Solo Famara XXI 4

 

DVOJSPŘEŽÍ DOMINO - foto celého těla
titul: nejhezčí vraník - Moonshadow
titul: nejhezčí bělouš - Sacramoso Prima
1 Shee Sacramoso Prima, Noctis Lucis Caelum
2
2 Gavča Möbelix, Moonshadow
3
3 Lestat Kraken, Cornix
7
4 Ifča Genrale Ravella, Sacramoso Rosita
4
5 Ifča Rudolfo Pastorella, Sacramoso Mantova
6
6 Rebecca Generale Aversa XLIX, Toivo
5
7 Rebecca Unaiva, Lolke 371
1

 

ČTYŘSPŘEŽÍ
1 Peťulka Beart, Fridse, Alert, Reinder 4
2 Peťulka Blomke, Ancke, Ganda, Jouke 1
3 Chief Elissa, Vine´s Lola, Hayatto, Taskin 3
4 Lestat Zurvaj, Ferrero, Galina, Amelia 2
5 Ifča Ynske van de Jonker, Vanya D, Bettina von Camelot, Fardau 5
6 Ifča Maurus, Marco Ut´t Binnenvald, Quattro, Illke van Jasper 6
7 Rebecca Lolke 371, Toivo, Tsjip, Amaranth P 8
8 Rebecca Meran, Wellensteyn, Ulrike, Rylena 7
9 Rebecca Honey Bunny, Tiger, Motley Rio, Goldfire 9

 

VOZATAJSKÝ TROJBOJ - celé tělo v klidu, foto v pohybu
1 Gavča Reinar
drezura 15
maraton 16
parkur 3

celkové 12
2 Gavča Gismore
drezura 6
maraton 10
parkur 2

​celkové 4
3 Scarita Tristan
drezura 5
maraton 6
parkur 12

​celkové 7
4 Scarita Ljosprins
drezura 7
maraton 3
parkur 7

​celkové 2
5 Scarita Sundance Kid
drezura 14
maraton 15
parkur 6

​celkové 13
6 Kachnička Inspirador
drezura 12
maraton 2
parkur 4

​celkové 3
7 Kachnička Chiquillo
drezura 18
maraton 13
parkur 8

​celkové 17
8 Peťulka Topol
drezura 8
maraton 4
parkur 13

​celkové 8
9 Peťulka Klinok
drezura 2
maraton 5
parkur 14

​celkové 6
10 Peťulka Sieglinde
drezura 16
maraton 18
parkur 17

​celkové 18
11 Lestat Twister Vulkan
drezura 9
maraton 8
parkur 10

​celkové 10
12 Lestat Lola
drezura 18
maraton 12
parkur 15

​celkové 15
13 Lestat Porto
drezura 4
maraton 14
parkur 5

​celkové 14
14 Ifča Acle Magnum
drezura 10
maraton 1
parkur 16

​celkové 9
15 Ifča Billy Boy
drezura 11
maraton 11
parkur 11

​celkové 11
16 Rebecca Goldfire
drezura 3
maraton 7
parkur 9

​celkové 5
17 Rebecca Wellensteyn
drezura 1
maraton 9
parkur 1

​celkové 1
18 Rebecca Meran
drezura 13
maraton 17
parkur 18

​celkové 16

 

TĚŽKÝ TAH - foto celého těla
1 Shee Ghunter
20
2 Shee Jolie Prize
8
3 Shee Xena
17
4 Gavča Möbelix
7
5 Gavča Moonshadow
3
6 Scarita Sundance Kid
18
7 Scarita Kanareds Caruccio
5
8 Peťulka Hoffeldhof Vulkan
9
9 Peťulka Topol
16
10 Peťulka Ramies
1
11 Chief Elissa
14
12 Chief Vine´s Lola
12
13 Sash Aldante
19
14 Lestat Trio
15
15 Lestat All She Wants
21
16 Lestat Harley´s Sugar
22
17 Ifča Acle Magnum
4
18 Ifča Blue Bead
11
19 Ifča Joanne W
10
20 Rebecca Brcik Wall
2
21 Rebecca Magnus
13
22 Rebecca Revisor
6

 

CHLADNOKREVNÝ VÍCEBOJ - foto celého těla, portrét
1 Gavča Moonshadow
kláda 3
těžký tah 13
form. jízda 6

celkem 5
2 Gavča Möbelix
kláda 4
těžký tah 2
form. jízda 3

celkem 3
3 Scarita Sundance Kid
kláda 14
těžký tah 16
form. jízda 16

celkem 17
4 Scarita Kanareds Caruccio
kláda 13
těžký tah 14
form. jízda 17

celkem 15
5 Peťulka Sieglinde
kláda 2
těžký tah 3
form. jízda 1

celkem 1
6 Peťulka Hochtraun Vulkan
kláda 1
těžký tah 7
form. jízda 12

celkem 4
7 Peťulka Hoffeldhof Vulkan
kláda 10
těžký tah 4
form. jízda 13

celkem 8
8 Chief Elissa
kláda 11
těžký tah 12
form. jízda 4

celkem 7
9 Chief Vine´s Lola
kláda 5
těžký tah 1
form. jízda 2

celkem 2
10 Sash Aldante
kláda 12
těžký tah 15
form. jízda 9

celkem 13
11 Lestat Marcus van Odin
kláda 6
těžký tah 17
form. jízda 8

celkem 10
12 Lestat Laskonka
kláda 16
těžký tah 5
form. jízda 5

celkem 6
13 Lestat Passionate
kláda 9
těžký tah 8
form. jízda 10

celkem 9
14 Ifča Billy Boy
kláda 8
těžký tah 11
form. jízda 14

celkem 11
15 Rebecca Ghost Love Score
kláda 15
těžký tah 6
form. jízda 15

celkem 12
16 Rebecca Mathilda
kláda 17
těžký tah 10
form. jízda 7

celkem 16
17 Rebecca Raoul
kláda 7
těžký tah 9
form. jízda 11

celkem 14

 

BANEI 600kg - foto
1 Chief Rosie White
8
2 Chief Dr. Moondo
1
3 Chief Mudge Way
6
4 Sash Aldante
5
5 Lestat Raw Deal
11
6 Lestat All She Wants
2
7 Lestat Černá Perla
4
8 Ifča Dark Moon
7
9 Rebecca Hoku Shanell
10
10 Rebecca Takamoto Tower
3
11 Rebecca Jungle Song
9

 

BANEI 700kg - foto
1 Chief White Dwarf
1
2 Chief Brilliant
4
3 Chief Mudge Way
6
4 Lestat Safira
5
5 Lestat Buceffalos
2
6 Ifča Dark Moon
8
7 Rebecca Big Apple
3
8 Rebecca Hoku Shanell
9
9 Rebecca Jungle Song
7

 

Parkur ZP    losovací
Gavča Reinar 3.
Gavča Gismore 4.
Sash Bawarka 2.
Lestat Tekkila 1.
Lestat Luny 7.
Ifča Sniedershoeve Goldy 5.
Ifča Cadifor Apache 6.

 

Parkur LP    losovací
Lestat Gabriel 4.
Sash Bawarka 7.
Peťulka Nero 3.
Peťulka Silver Moonlight 1.
Gavča Reinar 2.
Gavča Gismore 5.
Ifča Cadifor Apache 8.
Ifča Marshad Prince 6.

 

Parkur SP    foto celého těla
Lestat Ollie 7.
Lestat Tekkito 2.
Gavča Gismore 4.
Gavča Reinar 1.
Sash Bawarka 6.
Peťulka Dexter Leam Pondi 3.
Ifča Rolly Polly 5.

 

Parkur STP    foto nad překážkou
Sash Bawarka 5.
Gavča Gismore 2.
Gavča Romeo 3.
Peťulka Dexter Leam Pondi 1.
Lestat Foullie 7.
Ifča Neve Fada 4.
Ifča Rolly Polly 6.

 

Parkur TP    foto nad překážkou
Sash Bawarka 3.
Gavča Romeo 2.
Gavča Gismore 1.

 

Drezura Z, P4    losovací
Sash Bawarka 5.
Lestat Gabriel 1.
Lestat Polaris 9.
Gavča Reinar 4.
Gavča Gismore 3.
Peťulka Danielle 6.
Peťulka Golden State 2.
Ifča Sniedershoeve Goldy 7.
Ifča Abercippyn Victors Last 8.

 

Drezura L, P7    foto celého těla
Lestat Rebel´s Queen 8.
Lestat Trinitty 7.
Sash Bawarka 4.
Peťulka Arthur 3.
Peťulka Rosina 6.
Gavča Gismore 5.
Gavča Reinar 2.
Ifča Sniedershoeve Goldy 1.

 

Drezura S, vP    foto z drezurní soutěže
Ifča Daisey Dusentrieb 3.
Gavča Reinar 4.
Gavča Gismore 1.
Sash Bawarka 6.
Lestat Rebel´s Life 5.
Lestat Tekknus 2.

 

Jednospřeží    losovací
Ifča Wintersturm 1.
Ifča Timor 9.
Sash Bawarka 6.
Lestat Rebel´s Tekk 5.
Lestat Rebel´s Queen 3.
Gavča Reinar 2.
Gavča Gismore 4.
Peťulka Nero 8.
Peťulka Steiermark 7.

 

Western riding    foto pod western. sedlem
Ifča Clanfaiere All About Me 2.
Sash Bawarka 3.
Lestat Tekknick 1.
Lestat Garry HF 4.

 

Všestrannost, CCIP*    losovací
Sash Bawarka 3.
Gavča Gismore 2.
Gavča Romeo 7.
Peťulka Denny 5.
Peťulka WHF Titus 4.
Lestat Foullie 6.
Ifča Indiana Jones 1.

 

Všestrannost CCIP**    foto drezura, parkur
Lestat Foullie 4.
Sash Bawarka 5.
Gavča Gismore 1.
Gavča Romeo 3.
Peťulka WHF Titus 2.
 

 

Endurance ZM, 30km    losovací
Sash Golden Toffy 8.
Peťulka Faina 10.
Peťulka Khayat 6.
Chief Grimm 3.
Shee Cleio 2.
Ifča Fargiza 5.
Ifča Sartaga 4.
Gavča Amadeus 1.
Gavča Page Star 7.
Lestat Gaia 9.
Lestat Dengli-Depe 11.

 

Endurance Z, 50km    losovací
Gavča Amadeus 7.
Gavča Page Star 6.
Peťulka Khayat 9.
Peťulka Faina 1.
Sash Golden Toffy 5.
Ifča Olgreina 4.
Ifča Ajar 8.
Lestat Olkhana 2.
Lestat MI Harmony 3.

 

Endurance L, 65km    foto celého těla
Peťulka Sureja 7.
Peťulka Saganeja 8.
Sash Golden Toffy 1.
Gavča Amadeus 5.
Gavča Page Star 2.
Ifča Respublika 6.
Ifča Beata 9.
Lestat Garant 4.
Lestat Gelin 3.

 

Endurance S, 89km    losovací
Peťulka Simeon Sarice 2.
Peťulka Saganeja 1.
Sash Golden Toffy 9.
Chief Gaon 4.
Chief Aman Klych 5.
Gavča Amadeus 11.
Gavča Page Star 8.
Ifča Gozel 7.
Ifča Djipri 3.
Lestat Gurganay 10.
Lestat Hedonitz 6.

 

Endurance S, 95km    foto portrét
Gavča Amadeus 6.
Gavča Page Star 1.
Chief Gaon 9.
Chief Aman Klych 10.
Sash Golden Toffy 5.
Peťulka Break Point 4.
Peťulka Pansher 7.
Ifča Khan-Tengri 8.
Ifča Dilara 2.
Lestat Zoti Dragua 3.
Lestat Nargila 11.

 

Endurance ST, 100km    losovací
Chief Gaon 6.
Chief Aman Klych 10.
Peťulka Break Point 2.
Peťulka Pansher 7.
Gavča Amadeus 9.
Gavča Page Star 1.
Shee Pstrategy 4.
Ifča Bagrakhanum 8.
Ifča Oyun Shael 3.
Lestat El Zahir 5.
Lestat Altynshir 11.

 

Endurance ST, 135km    foto celého těla
Lestat Hafes 5.
Lestat Orenge 1.
Sash Golden Toffy 4.
Gavča Page Star  3.
Gavča Amadeus 11.
Chief Mersedes 6.
Peťulka Simeon Sarice 2.
Peťulka Sayvan 7.
Shee Pstrategy 10.
Ifča Snow Nobleness 9.
Ifča Gadjikhan 8.

 

Endurance T, 140km    losovací
Ifča Pirakhmed 1.
Sash Golden Toffy 3.
Peťulka Sayvan 8.
Peťulka Magnum Gold 9.
Chief Mersedes 7.
Gavča Page Star 6.
Gavča Amadeus 2.
Lestat Habibad Bey V 4.
Lestat Shakhid 5.

 

Endurance T, 160km    foto portrét, celé tělo
Ifča Black Beauty 7.
Ifča Pergenbek 3.
Sash Golden Toffy 5.
Chief Mersedes 10.
Gavča Amadeus 6.
Gavča Page Star 4.
Peťulka Magnum Gold 1.
Peťulka Magnum Psyché 9.
Lestat Garausup 8.
Lestat Gajraj 2.
 

 

Jednospřeží    foto postoj/volnost
Chief Taskin 3.
Chief Foggy 6.
Peťulka Sophia 1.
Peťulka Blomke 12.
Sash Sexy Track 11.
Lestat Isildur 4.
Lestat Nipper 9.
Gavča Eolo el Passe 5.
Gavča Tuamosso XI. 2.
Shee Noctis Lucis Caelum 8.
Ifča Batal Deblis 10.
Ifča Fardau 7.

 

Dvojspřeží    losovací
Peťulka Klinok, Topol 9.
Peťulka Fridse, Tiesto 7.
Chief Taskin, Foggy 2.
Chief Hayatto, Zamorim 3.
Ifča Sacramoso Mantova, Sacramoso Rosita 4.
Ifča Generale Ravella, Rudolfo Pastorela 1.
Gavča Eolo el Passe, Tuamosso XI. 5.
Lestat Groshad, Bronco 8.
Lestat Twister Vulkan, Lola 6.

 

Tandem   losovací
Peťulka Tango, Reinder 5.
Peťulka Tiesto, Teake 3.
Chief Hayatto, Zamorim 6.
Lestat Sparta, Olgait 1.
Lestat Ichiru, Mo Rua 4.
Ifča Marco Ut´t Binnenwald, Maurus 2.

 

Čtyřspřeží    losovací
Peťulka Fridse, Reinder, Beart, Tiesto 3.
Lestat Zurvaj, Ferrero, Porto, Galina 2.
Lestat Isanami, Marcus van Odin, Saveena Raven, Laskonka 1.
Ifča Fardau, Ynske van de Jonker, Vanya D, Bettina von Camelot 4.

 

Soutěž v kládě    losovací
Shee Jolie Prize 4.
Shee Xena 11.
Chief Foggy 5.
Chief Taskin 8.
Sash Aldante 9.
Peťulka Klinok 7.
Peťulka Topol 12.
Gavča British Sterlight 10.
Lestat Nobless Oriente 1.
Lestat Halogenid 3.
Ifča Acle Magnum 2.
Ifča Barbarian Warrior 6.

 

Formanská jízda    foto postoj/volnost
Lestat Trio  5.
Lestat Yioshi Ho Rocket 9.
Peťulka Ramies 2.
Peťulka Hochtraun Vulkan 3.
Chief Taskin 1.
Chief Foggy 6.
Gavča British Sterlight 7.
Ifča Billy Boy 8.
Ifča Blue Bead 4.

 

Těžký tah    losovací
Sash Aldante 7.
Chief Foggy 8.
Chief Taskin 6.
Gavča British Sterlight 9.
Peťulka Klinok 1.
Peťulka Sieglinde 11.
Lestat Raw Deal 5.
Lestat Amelia 4.
Shee Ghunter 10.
Shee Jolie Prize 12.
Ifča Feldbach 3.
Ifča Bartolomeus 2.
 

 

Western pleasure    losovací
Ifča Secret Admirer 11.
Ifča Honkytonk Wrangler 2.
Sash War Baby 10.
Gavča Tristans Millenium 1.
Gavča LV Sunrise Up 9.
Lestat Blazing Wing Commander 6.
Lestat Barnabas 13.
Chief Ima Miss Mini Mac 12.
Chief LRD Wimpys Nicdunit 7.
Sash Bad Romance 14.
Peťulka Docs Cool Hand Luke 4.
Peťulka Havanna Cuba 8.
Pae Keep On Kruzin 5.
Pae Little Impression 3.

 

Trail    foto z trailu
Peťulka Docs Cool Hand Luke  9.
Pae Keep On Kruzin  2.
Chief Fredrry Oft  6.
Lestat Doc Ripple King  10.
Lestat Renessance  1.
Mike Milleniums Taylor Made  5.
Gavča Tristans Millenium  3.
Gavča LV Snrise Up  8.
Ifča Double Goodness  4.
Ifča Ray With A Twist  7.

 

Reining    foto ze sliding stopu
Chief Pale Face Dunnit  3.
Chief Buster Radiance Dude  7.
Gavča Jac Silent Thunder  1.
Gavča Son of a Gun  8.
Peťulka Wimpys Little Chic  4.
Peťulka LV Lucky Genesis  2.
Pae Dr. House  5.
Ifča Wimpys Gold Traditional  9.
Ifča Stars Sparkling  6.

 

Cutting    foto s dobytkem
Gavča Parfum Turfy  5.
Gavča Spook of Sparks  2.
Pae Dr. House  1.
Chief Special Trick  6.
Ifča Light N Lena  3.
Ifča One Time Pepto  4.

 

Western riding    losovací
Pae Little Impression 6.
Pae Keep On Kruzin 11.
Gavča Tristans Millenium 2.
Gavča LV Sunrise Up 9.
Sash War Baby 3.
Sash Bad Romance 7.
Lestat Garry HF 12.
Lestat justa Rockin 5.
Chief Shiny Me Gun 10.
Chief Tully´s Jackpot 8.
Peťulka Southern Playboy 1.
Peťulka Little Miss Shine 4.
Ifča Secret Admirer 13.

 

Halter    foto hlavy
Sash War Baby  6.
Sash Bad Romance  13.
Lestat A Double Impulse  11.
Chief Shiny Me Gun  5.
Chief Ima Miss Mini Mac  7.
Gavča Jac Silent Thunder  4.
Gavča Son of a Gun  10.
Peťulka Southern Playboy  8.
Peťulka JS Tivio Austin  1.
Pae Little Impression  2.
Pae Dr. House  9.
Ifča Chico de Guampa Picante  3.
Ifča Light N Lena  12.

 

Halter showmanship    foto celého těla
Sash War Baby  7.
Sash Bad Romance  8.
Chief Ima Miss Mini Mac  3.
Chief LRD Wimpys Nicdunit  4.
Gavča Parfun Turfy  5.
Gavča Spook of Sparks  1.
Lestat A Double Impulse  9.
Peťulka Havanna Cuba  6.
Peťulka Southern Playboy  2.
Pae Keep On Kruzin  12.
Pae Dr. House  10.
Ifča One Time Pepto  11.
 

 

Cena Federica Romana, ZK    losovací
Gavča Halunke 3.
Gavča Damian SM 1.
Sash Fable 6.
Sash Barbaresco 8.
Ifča Cracker Jack 4.
Ifča Krolewski 5.
Chief Wishmaster 7.
Chief Moonstruck 2.

 

Cena Marka Todda, Z    foto celého těla, číslo 1-30
Gavča Halunke  7.
Gavča Damian SM  1.
Sash Lenamore  2.
Sash Barbaresco  8.
Chief Wishmaster  6.
Chief Moonstruck  3.
Lestat Zaratak  5.
Lestat Skipping Stones  4.

 

Cena Matthewa Ryana, ZL    losovací
Gavča Halunke 3.
Gavča Damian SM 9.
Sash Lenamore 10.
Sash Fable 5.
Ifča Odetta 1.
Ifča Ratmir 7.
Chief Atlantis 6.
Chief Zanadoo 2.
Peťulka The Mighty AP 8.
Peťulka Adriatika 4.

 

Cena Blyth Taita, L    foto portrét, celé tělo
Gavča Halunke  2.
Chief Damian SM  5.
Sash Lenamore  8.
Ifča Ratmir  6.
Ifča Fuerst Grayheart  7.
Chief Atlantis  3.
Chief Zanadoo  9.
Lestat Arhippos  4.
Lestat Condessa  1.
Peťulka Viola  10.
Peťulka Zoe  11.

 

Cena Davida O´Connora, CIC*    losovací
Gavča Ringwood Magister 2.
Gavča Imperial Cavalier 7.
Sash Barbaresco 9.
Sash Lenamore 1,
Ifča Fontána SM 10.
Ifča Rozkoš SM 12.
Chief Luxus CML 11.
Chief Neige 3.
Lestat Mephisto 4.
Lestat Hector the Great 6.
Peťulka San Diego E 8.
Peťulka Kasparow 5.

 

Cena Leslieho Lawa, CIC**    losovací, pětkrát do 10. místa v T, TT
Gavča Ringwood Magister 8.
Gavča Imperial Cavalier 6.
Ifča Rozkoš SM 9.
Chief Neige 1.
Chief Luxus CML 2.
Lestat Gench 5.
Peťulka Caelestis 7.
Peťulka Otis Barbotiere 3.

 

Cena Hinricha Romeikeho, CIC***    foto z crossu, do 3. místa v T, TT
Gavča Ringwood Magister  1.
Gavča Imperial Cavalier  5.
Sash Lenamore  8.
Ifča King Temptress  6.
Ifča Pegasus Pure Gold  10.
Chief Zanadoo  2,
Lestat Brossier  3.
Lestat Palladio  9.
Peťulka Caelestis  7.
Peťulka Mr Medicott  4.

 

Cena Michaela Junga, CIC****    foto parkur, drezura, cross
Gavča Ringwood Magister
3.
Gavča Imperial Cavalier
11.
Sash Lenamore 
9.
Sash Fable
2.
Ifča Apache cor de la Bryére
7.
Ifča Lailani
10.
Chief Zanadoo
5.
Lestat Tarmac Adam
1.
Lestat Enigmatic Tetyda
4.
Peťulka Mr Medicott
8.
Peťulka Otis Barbotiere
6.

 

Cena Edmunda Coffina, L    losovací, dvoudenní
Sash Fable 4.
Sash Barbaresco 1.
Ifča Sir Roscoe 3.
Ifča King Temptress 2.
 

 

Cena Henriho S. Cyra, Z2     losovací
Sash Fable 2.
Sash Sexy Track 9.
Peťulka Everdale 12.
Peťulka Lady Esme 8.
Gavča Norrington 1.
Gavča Halunke 6.
Chief Black Eyed Peace 11.
Chief Lord Chaprell 7.
Lestat Comico IV. 5.
Lestat Laocoon 4.
Ifča Salvino Spirit 10.
Ifča Brasil 3.

 

Cena Sergeie Filatova, L3    losovací
Sash Fann Mia 6.
Sash Sexy Track 9.
Peťulka Del Magico 2.
Peťulka Kalioppe 4.
Gavča Norrington 3.
Gavča Halunke 10.
Chief Black Eyed Peace 1.
Chief Lord Chaprell 5.
Lestat Laskonka 12.
Lestat Ilay 7.
Ifča Wybren 464 11.
Ifča Rudolfo Pastorella 8.

 

Cena Henriho Chaammartina, vL    foto celého těla (postoj, pohyb)
Sash Sexy Track  5.
Sash Fann Mia  7.
Peťulka Nik  8.
Peťulka Fabrix Miss Ésandri  1.
Gavča Norrington  3.
Gavča Halunke  4.
Chief Silvio  12.
Chief Chirlon  9.
Lestat El Paolo  11.
Lestat Never Die  2.
Ifča Lan Devoto  6.
Ifča Just One Star  10.

 

Cena Ivana Kizimova, S0    losovací
Sash Barbaresco 1.
Sash Especial Midnight 7.
Peťulka Mano Kinský 13.
Peťulka Prima Donna 8.
Gavča Norrington 6.
Gavča Halunke 9.
Chief Sanquinem de Caelo 10.
Chief Azarado 11.
Lestat La Toute Premiere 2.
Lestat Spartacus 3.
Pae Burj Al Ellaine 5.
Ifča Chagall D&H 12.
Ifča Duval´s Capri Sonne 4.

 

Cena Liselott Linsenhoff, S2    číslo 1-30
Sash Fable (29) 2.
Sash Lenamore (7) 6.
Peťulka Solo Elida (20) 4.
Peťulka Prima Donna (24) 10.
Gavča Alvarez (17) 5.
Gavča Antonio (7) 9.
Chief Sanquinem de Caelo (13) 3.
Chief Azarado (27) 8.
Lestat Missio S (15) 1.
Lestat Primula (29) 11.
Pae Burj Al Ellaine (15) 7.

 

Cena Christine Stückelberger, ST1    foto z drezury
Sash Lenamore  8.
Sash Fable  9.
Peťulka Donoso VII  12.
Peťulka Why Not  3.
Gavča Alvarez  7.
Gavča Antonio  1.
Chief Atlantis  6.
Chief Luxus CML  5.
Lestat Makka  13.
Lestat JJ Ray Ban  10.
Pae Burj Al Ellaine  2.
Ifča Wonderboy River  11.
Ifča O Hot Chocolate  4.

 

Cena Elisabeth Theurer, SG    losovací
Sash Fann Mia 11.
Sash Lenamore 10.
Peťulka Why Not 3.
Peťulka Donoso VII 12.
Gavča Alvarez 7.
Gavča Antonio 8.
Chief Atlantis 5.
Chief Luxus CML 6.
Lestat Braquillero 2.
Lestat No Name 1.
Ifča Angelo Al Kaather 4.
Ifča Rhodium 9.

 

Cena Reiner Klimke, T3    foto portrét, celé tělo (postoj, pod sedlem)
Sash Fann Mia  9.
Sash Especial Midnight  5.
Peťulka Fridse 423 Sport  13.
Peťulka Half Moon Delphi  11.
Gavča Alvarez  2.
Gavča Antonio  1.
Chief Silvio  10.
Chief Chirlon  7.
Lestat Lady Julia  6.
Ifča Prestige  4.
Ifča Diamond Girl  8.

 

Cena Nicole Uphoff, IM1    losovací
Sash Especial Midnight 9.
Sash Barbaresco 7.
Peťulka Half Moon Delphi 12.
Peťulka Fridse 423 Sport 11.
Gavča Lexus 3.
Gavča El Santo 5.
Chief Silvio 8.
Chief Chirlon 10.
Lestat Marius 2.
Lestat Ameriga 4.
Ifča Esaias van de Velde 6.
Ifča Augustin 1.

 

Cena Isabell Werth, IM2    losovací, pětkrát do 10. místa v drezuře T a TT
Sash Lenamore 4.
Peťulka Uthopia 10.
Peťulka Svartberg 11.
Gavča Lexus 2.
Gavča El Santo 5.
Chief Roman Nature 8.
Chief Kasimir 4.
Lestat Espritu Adriente 6.
Lestat Champagne 1.
Ifča Diva Royal 7.
Ifča Clearwater 3.

 

Cena Anky van Grunsven, GP   foto z drezury, do 3. místa v drezuře T a TT
Sash Lenamore  11.
Peťulka Uthopia  3.
Peťulka Svartberg  10.
Gavča Lexus  4.
Gavča El Santo  8.
Chief Roman Nature  1.
Chief Kasimir  5.
Lestat Saphiro  6.
Lestat Valegro  2.
Ifča Augustin  9.
Ifča Clearwater  7.

 

Cena Charlotte Dujardin, vGP    foto prodloužený klus, cval
Sash Lenamore  4.
Peťulka Svartberg  6.
Peťulka Dresden Mann  1.
Gavča Lexus  9.
Gavča El Santo  2.
Lestat Quo Vadis  5.
Lestat Treliver Decanter  7.
Ifča Diva Royal  3.
Ifča Prestige  8.

 

Cena Hanse Mosera, Z0    tříletí bez startu
Lestat Saruman 1.
Lestat Oliver 3.
Ifča San Galaxie E 2.

 

Cena Hainze Pollaye, L8    dámské sedlo
Sash Barbaresco 1.
Sash Fable 5.
Lestat Severa 3.
Ifča Illke van Jasper 7.
Ifča Sacramoso Mantova 6.
Peťulka Carletto 4.
Peťulka Blomke 2.
 

 

Cena Graziana Mancinelliho, Z    losovací
Ifča Cannavaro 2.
Ifča Taliensin 6.
Peťulka Crespino 12.
Peťulka  Zlatá 10.
Lestat Kahira 3.
Lestat Double In 1.
Chief Wishmaster 7.
Chief Fabyjan J 9.
Gavča Horsefeathers 8.
Gavča More Than Ready 4.
Scarita Aljano´s Lady 5.
Scarita Sonic SM 14.
Sash Sexy Track 13.
Sash Fann Mia 11.

 

Cena Alwina Schockemöhla, ZL    losovací, max. 10 startů
Ifča Zucca 8.
Ifča Cocaine 12.
Peťulka Crespino 2.
Peťulka Zlatá 5.
Lestat Barrichelo 11.
Lestat Magnesia 1.
Chief Wishmaster 10.
Chief Fabyjan J 9.
Gavča Horsefeathers 3.
Gavča More Than Ready 6.
Scarita Sonic SM 7.
Sash Sexy Track 4.

 

Cena Jana Kowalczyka, L*    foto celého těla
Ifča Zucca  5.
Ifča Lyjanero  8.
Peťulka Caliria  13.
Peťulka Nik  4.
Lestat Leviathan  3.
Lestat Senjoriita  10.
Chief Commanchi  11,
Chief Carbon Stage  9.
Gavča Horsefeathers  12.
Gavča More Than Ready  6.
Scarita Aljano´s Lady  1.
Sash Sexy Track  2.
Sash Fann Mia  7.

 

Cena Josepha Fargise, L**    losovací
Ifča Toulago 9.
Ifča Goldy Beauty 6.
Peťulka Caliria 4.
Peťulka Oriela Kinská 10.
Lestat Tsair 2.
Lestat Potentilla 5.
Chief Commanchi 1.
Chief Carbon Stage 3.
Gavča Horsefeathers 8.
Gavča More Than Ready 11.
Sash Barbaresco 12.
Sash Fann Mia 7.

 

Cena Pierra Duranda, S*    číslo 1-30, písmeno A-Z
Peťulka Portugal Blue (11, P) 3.
Peťulka Dresden Mann (7, M) 5.
Lestat Cream On Top (11, C) 7.
Lestat Dartagnan (25, K) 10.
Chief Viking (16, V) 6.
Chief Lidožrout (14, L) 1.
Gavča Codex One (7, B) 2.
Gavča Antares F (5, K) 4.
Scarita Limited Edition (28, P) 9.
Sash Fable (25, G) 11.
Sash Especial Midnight (9, Q) 8.

 

Cena Ludgera Beerbauma, S**    foto nad překážkou
Ifča Casall  6.
Ifča Corassini von Gurbrü  12.
Peťulka San Diego E  7.
Peťulka Viola  2.
Lestat Balthazar  1.
Lestat Balthazar du Rouet  5.
Chief Viking  13.
Chief Lidožrout  3.
Gavča Codex One  8.
Gavča Antares F  4.
Scarita Limited Edition  10.
Sash Especial Midnight  9.
Sash Lenamore  11.

 

Cena Ulricha Kirchhoffa, ST*    losovací
Ifča Bear Bay d´Artagnan  12.
Ifča Casall 8.
Peťulka Zipper 1.
Peťulka Rodeo 9.
Lestat Piastr 13.
Lestat Calypso 4.
Chief Albin 5.
Chief Vocas 2.
Gavča Codex One 10.
Gavča Antares F 6.
Scarita Artemia 3.
Sash Especial Midnight 7.
Sash Fann Mia 11.

 

Cena Jeroena Dubbeldama, ST**    foto portrét, celé tělo (ne skok)
Ifča Mylord Carthago  10.
Ifča Calanthano  11.
Peťulka Rodeo  9.
Peťulka Cristallo  8.
Lestat Lolium Perenne  6.
Lestat Uganda  3.
Chief Lidožrout  1.
Chief Delphi  7.
Gavča Antares F  4.
Gavča Codex One  5.
Scarita Artemia  13.
Sash Lenamore  12.
Sash Especial Midnight  2.

 

Cena Rodriga Pessoy, T*    losovací
Ifča Gotha 5.
Ifča Tinka´s Serenade 1,
Peťulka Niveau 8.
Peťulka Limelight de Breve 10.
Lestat Moon Explosion 11.
Lestat Larix 12.
Chief Delphi 6.
Chief Carbon Stage 4.
Gavča Codex One 2.
Gavča Coral Reef Via Volo 3.
Sash Fable 9.
Sash Lenamore 7.

 

Cena Erica Lamaze, T**    losovací, pětkrát do 10. místa v T, TT
Ifča Corradina 9.
Ifča Bayrad van de Villa There 4.
Peťulka Limelight de Breve 11.
Peťulka Seldana di Campalto 2.
Pae Cicero Z 3.
Lestat Just One Day 7.
Chief Lidožrout 5.
Gavča Codex One 1.
Gavča Coral Reef Via Volo 8.
Sash Lenamore 6.
Sash Go 10.

 

Cena Františka Ventury, T***    foto nad překážkou, do 3. místa v T, TT
Ifča Plot Blue  5.
Ifča Rosalia la Silla  9.
Peťulka Campari  4.
Pae Cicero Z  6.
Lestat Altair  11.
Chief Delphi  10.
Chief Carbon Stage  3.
Gavča Codex One  2.
Gavča Coral Reef Via Volo  1.
Scarita Gazzelle cor de la Bryére  8.
Sash Go  7.

 

Cena Steva Guerdata, TT    foto nad překážkou, číslo 1-30
Pae Cicero Z  9.
Peťulka Campari  7.
Peťulka Al Kaheel  2.
Lestat Berenzen  10.
Lestat Hintertanz  1.
Chief Delphi  12.
Chief Carbon Stage  8.
Gavča Codex One  4.
Gavča Coral Reef Via Volo  6.
Scarita Gazzelle cor de la Bryére  3.
Sash Lenamore  11.
Sash Especial Midnight  5.

 

Cena Williama Steinkrause, ZZ    tříletí bez startu
Ifča Empress 3.
Lestat Usama 1.
Lestat Duke of Donia 2.

 

Cena Pierra J. d´Oriola, Z    v dámském sedle
Ifča Illke van Jasper 5.
Ifča Sacramoso Mantova 3.
Lestat Severa 7.
Sash Fable 4.
Sash Fann Mia 6.
Peťulka Donoso VII 1.
Peťulka Carletto 2.
 

 

TÝDEN ARABSKÝCH KONÍ

Pátou akcí pro zimní část sezony je Týden arabských koní. Účastnit se mohou koně plemena arabský plnokrevník a shagya arab. Podle počtu přihlášených koní se budu rozhodovat, zda budou na závodišti pořádané soutěže započítávané do KMK.

  • jezdec se smí posadit do sedla 3 koní v soutěži
  • pro plemeno anglický plnokrevník a shagya arab.

SOUTĚŽE:

1. Drezurní úloha stupně Z

2. Drezurní úloha stupně S - foto pod sedlem

3. Parkur stupně L

4.Dostih na 1800m

5. Endurance 50km

6. Endurance 90km

7. Výstava ohlávek - foto arabské ohlávky (detail, portrét koně)

8. Výstava arabských koní - foto pohyb

9. Výstava shagya arabů - foto pohyb


DREZURA Z
1 Rebecca Elysion 8.
2 Gavča Amadeus 5.
3 Rebecca Black Point 4.
4 Lestat Mi Harmony 1.
5 Gavča Page Star 9.
6 Shee Pasha Daquila 6.
7 Rebecca Ray of Light 3.
8 Lestat Yoko 7.
9 Gavča Églantine 2.

 

DREZURA S
1 Peťulka Break Point 8.
2 Ifča Angelo Al Kaather 1.
3 Lestat Habibad Bey V 9.
4   SL Carrera 2.
5 Gavča Black Pearl 7.
6   Amadeus 3.
7 Rebecca Diaden 6.
8   Elysion 5.
9   Jess Dancin 4.

 

PARKUR L
1 Gavča Églantine 6.
2 Shee Pasha Daquila 2.
3 Lestat Yoko 3.
4 Gavča Page Star 4.
5 Rebecca Breeze Heart 8.
6 Lestat Cimarron 7.
7 Rebecca Debrevil 1.
8 Gavča Amadeus 9.
9 Rebecca Gucci Ramadan 5.

 

DOSTIH NA 1800m
1 Lestat Hedonitz 10.
2 Gavča Page Star 1.
3 Peťulka Break Point 14.
4 Rebecca Monarcos 11.
5 Ifča Valencia MI 5.
6 Shee Cleio 9.
7 Gavča Églantine 13.
8 Rebecca Marwann al Magnifico 4.
9 Peťulka Simeon Sarice 2.
10 Gavča Amadeus 3.
11 Rebecca Hlayyil Ramadan 12.
12 Shee Pstrategy 8.
13 Ifča San Rafeek 7.
14 pulme Romance MI 6.

 

ENDURANCE 50km
1 Gavča Amadeus 8.
2 Lestat MI Harmony 6.
3 Ifča DA Colour Me True 3.
4 Rebecca Gnev 9.
5 Gavča Églantine 10.
6 Shee Cleio 7.
7 Lestat Gaia 4.
8 Rebecca Esso 5.
9 Gavča Page Star 1.
10 Rebecca Damascus 11.
11 Shee Pstrategy 2.

 

ENDURANCE 90km
1 Ifča Simeon Silla 10.
2 Shee Pstrategy 2.
3 Lestat Habibad Bey V 7.
4 Gavča Page Star 14.
5 Rebecca Hlayyil Ramadarn 3.
6 pulme Romance MI 9.
7 Peťulka Breaky 1.
8 Ifča MB Mayal 13.
9 Gavča Amadeus 5.
10 Rebecca Monarcos 6.
11 Lestat Hedonitz 15.
12 Gavča Églantine 11.
13 Ifča Aliluya 8.
14 Rebecca Breeze Heart 12.
15 Lestat SL Carrera 4.

 

VÝSTAVA ARABSKÝCH OHLÁVEK
1 Ifča Siemon Silla 7.
2   MB Mayal 5.
3 Lestat Amadeus 9.
4   Page Star 3.
5   Églantine 4.
6 Shee Pstrategy 8.
7 Rebecca Diadem 2.
8   Damascus 6.
9   Esso 1.
10 pulme Romance MI 10.

 

VÝSTAVA ARABSKÝCH PLNOKREVNÍKŮ
1 Peťulka Padrons Psyche 8.
2   Magnum Gold 18.
3   Simeon Sarice 16.
4 Ifča Aliluya 7.
5   Simeon Silla 14.
6   DA Colour Me True 10.
7 Lestat Cimarron 15.
8   MI Harmony 9.
9   Gaia 6.
10 Gavča Amadeus 2.
11   Page Star 1.
12   Églantine 5.
13 Shee Pstrategy 11.
14   Cleio 3.
15 Rebecca Esso 12.
16   Jess Dancin 17.
17   Breeze Heart 4.
18 pulme Romance MI 13.

 

VÝSTAVA SHAGYA ARABŮ
1 Ifča Laios 1.
2 Shee Old Rose 2.
 

 

TÝDEN CHLADNOKREVNÍKŮ

Čtvrtou akcí pro zimní část sezony je Týden chladnokrevných koní. Účastnit se mohou koně všech chladnokrevných plemen.

  • jezdec se smí posadit do sedla 3 koní v soutěži

SOUTĚŽE:

1. Drezurní úloha stupně Z

2. Drezurní úloha stupně L

3. Soutěž v orbě

4. Závod v tahu

5. Závod v kládě

6. Banei dostih - 700kg

7. Výstava chladnokrevných koní - foto pohyb


DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ Z
1 Lestat Galina 7.
2 Ifča Bartolomeus 19.
3 Chief Romeo 11.
4 Sash Aldante 15.
5 Shee Ghunter 16.
6 Rebecca Dhost Love Score 2.
7 Gavča Möbelix 18.
8 Peťulka Topol 5.
9 Ifča Billy Boy 6.
10 Lestat Isanami 13.
11 Chief Foggy 3.
12 Shee Xena 10.
13 Peťulka Klinok 9.
14 Rebecca Sweet Little Something 1.
15 Lestat Yoshi Ho Rocket 17.
16 Gavča British Sterlight 12.
17 Shee Misty 4.
18 Ifča Blue Bead 14.
19 Rebecca Ughy des Luynes 8.

 

DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ L
1 Gavča British Sterlight 8.
2 Ifča Barbarian Warrion 13.
3 Shee Xena 17.
4 Peťulka Hochtraun Vulkan 1.
5 Lestat Passionate 6.
6 Chief Foggy 15.
7 Rebecca Porta Ventus 11.
8 Peťulka Ramies 12.
9 Shee Misty 9.
10 Gavča Möbelix 2.
11 Lestat Bronco 16.
12 Chief Romeo 14.
13 Rebecca Mathilda 7.
14 Sash Aldante 4.
15 Lestat Laskonka 5.
16 Rebecca Sweet Little Something 10.
17 Shee Ghunter 3.

 

SOUTĚŽ V ORBĚ
1 Peťulka Hochtraun Vulkan 11.
2 Lestat Zurvaj 17.
3 Rebecca Revisor 8.
4 Ifča Acle Magnum 19.
5 British Sterlight Möbelix 9.
6 Peťulka Sieglinde 7.
7 Chief White Dwarf 16.
8 Lestat Ferrero 6.
9 Ifča Römer Nero XII 4.
10 Rebecca Brick Wall 13.
11 Sash Aldante 12.
12 Shee Ghunter 1.
13 Ifča Felbach 2.
14 Chief Tully´s Jackpot 20.
15 Rebecca Lothair 5.
16 Shee Misty 3.
17 Lestat Nobless Oriente 15.
18 Peťulka Ramies 10.
19 Chief Brilliant 14.
20 Gavča British Sterlight 18.

 

ZÁVOD V TAHU
1 Rebecca Raoul 1.
2 Shee Misty 16.
3 Sash Aldante 21.
4 Peťulka Topol 15.
5 Chief Rosie White 2.
6 Shee Jolie Prize 5.
7 Lestat Porto 7.
8 Ifča Römer Nero XII 3.
9 Peťulka Hochtraun Vulkan 13.
10 Rebecca Magnus 18.
11 Chief Dr. Moondoo 10.
12 Peťulka Sophia 6.
13 Shee Ghunter 8.
14 Ifča Acle Magnum 14.
15 Lestat Bork Odin 4.
16 Chief Mudge Way 9.
17 Gavča British Sterlight 12.
18 Rebecca Hofadel Schaunitz 20.
19 Ifča Feldbach 19.
20 Gavča Möbelix 11.
21 Lestat Lola 17.

 

ZÁVOD V KLÁDĚ
1 Chief Dr. Moondo 14.
2 Peťulka Topol 17.
3 Ifča Acle Magnum 3.
4 Lestat Annabelle 16.
5 Rebecca Ghost Love Score 11.
6 Peťulka Klinok 12.
7 Shee Xena 5.
8 British Sterlight British Sterlight 6.
9 Ifča Feldbach 20.
10 Chief Rosie White 2.
11 Rebecca Mathilda 15.
12 Lestat Amelia 19.
13 Sash Aldante 18.
14 Shee Ghunter 13.
15 Chief Mudge Way 8.
16 Lestat Marcus van Odin 10.
17 Gavča Möbelix 9.
18 Rebecca Sweet Little Something 1.
19 Peťulka Ramies 7.
20 Shee Jolie Prize 4.

 

BANEI DOSTIH
1 Lestat All She Wants 7.
2 Rebecca Hoku Shanell 6.
3 Chief White Dwarf 1.
4 Ifča Dark Moon 9.
5 Lestat Safira 11.
6 Chief Mudge Way 8.
7 Rebecca Takamoto Tower 4.
8 Lestat Černá Perla 10.
9 Chief Brilliant 2.
10 Rebecca Jungle Song 5.
11 Sash Aldante 3.

 

VÝSTAVA CHLADNOKREVNÝCH KONÍ
1 Peťulka Ramies 1.
2   Hochtraun Vulkan 7.
3   Topol 5.
4 Ifča Acle Magnum 6.
5   Billy Boy 16.
6   Joanne W 8.
7 Sash Aldante 23.
8 Chief Tully´s Jackpot 21.
9   Romeo 9.
10   Foggy 15.
11 Lestat Mo Rua 2.
12   Twister Vulkan 4.
13   Laskonka 22.
14 Gavča British Sterlight 19.
15   Möbelix 10.
16 Rebecca Magnus 3.
17   Lothair 11.
18   Raoul 12.
19 pulme Black Jack 20.
20   Baccara 14.
21 Shee Xena 17.
22   Ghunter 13.
23   Jolie Prize 18.
 

 

AGILITY A0
1 Lucinia Blue Moon´s Hallima 4
2 Peťulka Browny 3
3 Rebecca Renovatio Crystalic Fire 11
4 Chief Moodle duck of Lustre 15
5 Sash Oxbow Barn Cat 8
6 Ifča Julia by Rising Star 9
7 Deninka Amos of Lustre 5
8 Peťulka Catty 12
9 Chief Fantastic Grace 14
10 Rebecca Drive By von Ravenhorst 18
11 Peťulka Dreamy 16
12 Deninka Golly Go On Gonzila of Lustre 10
13 wolfie Aiko of Lustre 6
14 Lucinia Fantasy Dragon Dream of Lustre 1
15 Deninka Elisa of Padre 13
16 Chief Marker Obvious of Lustre 7
17 Lucinia Barrow Shadow of the Day 17
18 Rebecca Hall of the Moon Sky Limit 2

 

AGILITY A1
1 Rebecca Fireheart´s Fabia  7
2 Peťulka Perdita 12
3 Rebecca Failed Frozen Ice of Lustre 9
4 Deninka Orlando 4
5 Ifča Blue Moon´s Gunner 3
6 Chief For Day with a Dream of Lustre 2
7 Rebecca Dream of Paradise Valley 8
8 Sash Belle 10
9 Deninka Oxana 13
10 Peťulka Caddy 1
11 Ifča Dirty Diana von Ravenhorst 5
12 Chief Ouzo 6
13 Deninka Born to Dream 11

 

AGILITY A2
1 Sash All I Now 3
2 Ifča Linmoor Your Majesty 5
3 Peťulka Ella 1
4 Ifča Wildoma´s Atomic Bomb 4
5 Peťulka Amor 6
6 Peťulka Freddy 2

 

AGILITY A3
1 Lestat Maroco 1
2 Ifča Blue Moon´s Bella Bonita 3
3 Chief Blue Moon´s American Dream 4
4 Lestat India 2

 

DOG DARTBEE
1 Peťulka Atilla 12
2 Chief Gladiator Last Hero of Lustre 10
3 Ifča Blue Moon´s Gunner 8
4 Deninka Flame 9
5 Rebecca Charm Lalanda 19
6 Lestat Niger 11
7 Peťulka Aimee 2
8 Chief Carbonalla of Lustre 6
9 wolfie Blue Moon´s Geisha 4
10 Rebecca Red Moon Lucky Borders 18
11 Deninka And Keep Smiling 17
12 Ifča Julia by Rising Star 5
13 Lestat Puerto Rico 16
14 Peťulka Emilio 1
15 Rebecca Blue Moon´s Be Free 14
16 Chief Blue Moon´s Good Night Smokie 3
17 Deninka Venture 15
18 Ifča Wildoma´s Atomic Bomb 7
19 Lestat Careful Candy 13

 

DOGFRISBEE FREESTYLE
1 Chief Fantastic Grace 4
2 Sash All I Now 10
3 Ifča Linmoor Your Majesty 13
4 Peťulka Catty 20
5 Lestat Puerto Rico 6
6 Sash Oxbow Barn Cat 14
7 Peťulka Dreamy 8
8 Chief marker Obvious of Lustre 18
9 Rebecca Charm Lalanda 19
10 Lestat Careful Candy 2
11 wolfie Blue Moon´s Geisha 21
12 Deninka Elimu Desert Miracle 16
13 Peťulka Don 9
14 Rebecca Dunday Free Style´s 7
15 Lestat Niger 22
16 Chief For Day with a Dream of Lustre 12
17 Deninka Bitefight Cleopatra 17
18 Ifča Diana von Ravenhorst 5
19 Sash Belle 1
20 Deninka Blue Moon´s Folara 15
21 Ifča Blue Moon´s Gunner 11
22 Rebecca Danielle von Ravenhorst 3

 

PONY TÝDEN

Druhou akcí pro zimní část sezony je Pony týden. Účastnit se smějí plemena pony a malých koní (t.j. do 148cm KVH).

  • jezdec se smí posadit do sedla 3 koní v soutěži

SOUTĚŽE:

1. Drezurní úloha stupně Z

2. Drezura stupně L - foto pod drezurním sedlem

3. Parkur do 80 cm

4. Parkur do 110cm - foto nad překážkou

5. Western riding

6. Jednospřeží

7. Pony všestrannost

8. Výstavy - foto dle kategorie

8a) Hřebci - foto postoj
8b) Klisny - foto postoj
8c) Volnost 


DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ Z
1 Gavča Romeo 4.
2 Lestat Trinitty 13.
3 Peťulka Lenka 14.
4 Sash Bawarka 10.
5 Rebecca Hilin Devil 17.
6 Scarita Ljosprins 2.
7 Gavča Reinar 16.
8 Lestat Gabriel 5.
9 Ifča Marshad Prince 12.
10 Rebecca Powys Sant 6.
11 Peťulka Liwia 9.
12 Ifča Wintersturm 8.
13 Kachnička Odie 3.
14 Lestat Tekknick 15.
15 Gavča Andreas Sortego 18.
16 Peťulka Golden State 1.
17 Ifča Doyer Bay Boy 7.
18 Rebecca Nojin Star 11.

 

DREZURA STUPNĚ L
1 Sash Bawarka 12.
2 Lestat Foullie 14.
3 Ifča Daisy Dusentrieb 2.
4 Scarita Cool Cocketoo 11.
5   Ljosprins 1.
6 Gavča Reinar 10.
7   Gismore 6.
8   Romeo 13.
9 Peťulka Arthur 7.
10   Silver Moonlight 9.
11 Kachnička Odie 5.
12 Rebecca Neon 4.
13   Sparrow´s Owen 8.
14   Nice Blue Eyes 3.

 

PARKUR DO 80 CM
1 Peťulka Nero 6.
2 Ifča Neve Fada 7.
3 Gavča Reinar 16.
4 Lestat Tekkila 12.
5 Rebecca Crossways Black Boy 3.
6 Ifča Marshad Prince 9.
7 Gavča Andreas Sortego 1.
8 Peťulka Astra 14.
9 Lestat Garry HF 8.
10 Rebecca Gold Bless 13.
11 Sash Bawarka 15.
12 Gavča Romeo 2.
13 Ifča Miskkärs Greta 5.
14 Rebecca Master Mynach Mariner 10.
15 Peťulka Liwia 11.
16 Scarita Ljosprins 4.

 

PARKUR DO 110 CM
1 Sash Bawarka 8.
2 Lestat Foullie 3.
3 Ifča Rolly Polly 14.
4   Neve Fada 4.
5   Indiana Joney 9.
6 Scarita Cool Cocketoo 5.
7   Ljosprins 13.
8 Gavča Romeo 2.
9   Gismore 12.
10 Peťulka Dexter Leam Pondi 6.
11   Silver Moonlight 10.
12 Rebecca Fire And Ice d´Albran 7.
13   Quidao Louwenn 1.
14   Angelique Arette 11.

 

WESTERN RIDING
1 Rebecca Ulrike 9.
2 Gavča Gismore 4.
3 Ifča Calnfaire All About Me 2.
4 Lestat Tekknick 3.
5 Rebecca Amadeus 7.
6 Gavča Reinar 1.
7 Lestat Tekknus 10.
8 Ifča Clanfaire Signature 6.
9 Rebecca Zafira 5.
10 Gavča Andreas Sortego 8.

 

JEDNOSPŘEŽÍ
1 Lestat Wyoming Dream 11.
2 Scarita Ljosprins 5.
3 Peťulka Rosina 15.
4 Ifča Timor 2.
5 Lestat Rebel´s Queen 6.
6 Rebecca Ulrike 12.
7 Gavča Romeo 14.
8 Ifča Wintersturm 3.
9 Peťulka Steiermark 8.
10 Gavča Gismore 10.
11 Rebecca Meran 4.
12 Ifča Clanfaire Signature 9.
13 Gavča Reinar 16.
14 Rebecca Wildberg 1.
15 Lestat Rebel´s Tekk 13.
16 Sash Bawarka 7.

 

PONY VŠESTRANNOST
1 Rebecca Angelique Arette 1.
2 Ifča Blueberry D 4.
3 Sash Bawarka 13.
4 Rebecca Pumpkins Pondi 9.
5 Gavča Romeo 5.
6 Ifča Indiana Jones 14.
7 Peťulka Denny 2.
8 Gavča Reinar 10.
9 Lestat Half Life 7.
10 Rebecca Sparrow´s Owen 3.
11 Ifča Doyer Bay Boy 12.
12 Gavča Gismore 6.
13 Peťulka WHF Titus 11.
14 Lestat Foullie 8.

 

VÝSTAVA - HŘEBCI
1 Lestat Tekkno 16.
2   Tekknick 5.
3   Half Life 18.
4 Ifča Clanfaire Signature 4.
5   Lagarno Cedric 15.
6   Wintersturm 6.
7 Scarita Cool Cocketoo 3.
8   Ljosprins 8.
9 Gavča Reinar 7.
10   Gismore 14.
11   Andreas Sortego 13.
12 Peťulka Silver Moonlight 12.
13   Bairdmoor Pegasus 2.
14   Golden State 9.
15 Kachnička Odie 17.
16 Rebecca Mynach Master Mariner 1.
17   Hilin Devil 10.
18   Rhoson Tamarysk 11.

 

VÝSTAVA - KLISNY
1 Sash Bawarka 6.
2 Lestat Rebel´s Queen 9.
3   Trinitty 7.
4   Tekkila 10.
5 Ifča Miskkärs Greta  3.
6   Clanfaire All About Me 4.
7 Peťulka Rosina 5.
8   Liwia 8.
9   Lenka 1.
10 Rebecca Ulrike 2.

 

VÝSTAVA - VOLNOST
1 Sash Bawarka 16.
2 Lestat Tekkila 12.
3   Foxtail 18.
4   Chazaam 15.
5 Ifča Timor 11.
6   Doyer Bay Boy 10.
7 Scarita Cool Cocketoo 14.
8   Ljosprins 4.
9 Gavča Andreas Sortego 3.
10   Gismore  8.
11   Reinar 9.
12 Peťulka Lenka 5.
13   Liwia 2.
14   Nero 6.
15 Kachnička Odie 17.
16 Rebecca Gold Bless 13.
17   Rhoson Tamarysk 7.
18   Nojin Star 1.

 

TÝDEN MLADÝCH KONÍ

Třetí akcí pro zimní část sezony je Týden mladých koní. Účastnit se mohou koně všech plemen, ale pouze vybraných ročníků. Podle počtu přihlášených koní se budu rozhodovat, zda budou na závodišti pořádané soutěže započítávané do KMK.

  • jezdec se smí posadit do sedla 3 koní v soutěži
  • akcí se smějí účastnit koně ročníku 2010, 2009, 2008 a 2007.

SOUTĚŽE:

1. Drezurní úloha stupně Z - ročník 2010 a 2009

2. Drezurní úloha stupně L - ročník 2008 a 2007

3. Posuzovací drezurní úloha stupně Z - ročník 2010, 2009, 2008 a 2007; foto pod sedlem

4. Parkur do 80cm - ročník 2010 a 2009

5. Parkur do 100cm - ročník 2008 a 2007

6. Posuzovací parkur do 90cm - ročník 2010, 2009, 2008 a 2007; foto nad skokem

7. Všestrannost stupně Z - ročník 2008 a 2007

8. Jednospřeží - pro všechny ročníky

9. Výstavy - foto dle kategorie

8a) Hřebci - foto postoj (nemusí být zootechnický)
8b) Klisny - foto postoj (nemusí být zootechnický)
8c) Volnost 


DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ Z
1 Scarita Tristan 13.
2 Ifča Salvino Spirit 6.
3 Sash Especial Midnight 22.
4 Lestat Lacoon 3.
5 Rebecca Aventis Kinská 17.
6 Ifča Anna Kinská 11.
7 Lestat S Code of Honour 4.
8 Peťulka Lady Esme 20.
9 Sash Fann Mia 12.
10 Scarita Sonic SM 1.
11 Ifča Ornela Kinská 5.
12 Chief Danielle 21.
13 Kachnička Chiquillo 8.
14 Gavča Drivetime 18.
15 Rebecca Nuria Kinská 7.
16 Chief Atlantis 14.
17 Peťulka Everdale 2.
18 Gavča Romeo 16.
19 kachnička Teranova 19.
20 Lestat Justa Rockin 9.
21 Rebecca Tsjip 10.
22 Chief Silvio 15.

 

DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ L
1 Chief Lord Chaprell 11.
2 Lestat Blazing Wind Commander 10.
3 Gavča Cargo 13.
4 Ifča Star Tulip 4.
5 Rebecca Inovation Chablis 3.
6 Lestat Esperanto 18.
7 Chief Chirlon 12.
8 Ifča San Paolo 8.
9 Lestat Isildur 19.
10 Scarita Kesketli 16.
11 Rebecca Florencia B 2.
12 Ifča Chagall D&H 14.
13 Gavča Capa´s Bon Jovi 9.
14 Chief Sanquinem de Caelo 1.
15 Peťulka Del Magico 6.
16 Rebecca Trio Terzo 7.
17 Gavča Antonio 15.
18 Peťulka Nik 17,
19 Scarita Ljosprins 5.

 

POSUZOVACÍ DREZURNÍ ÚLOHA STUPNĚ Z
1 Sash Fann Mia nefunkční fotogalerie
2   Especial Midnight nefunkční fotogalerie
3 Lestat Marlino 6.
4   Orbis Pictus 1.
5   Agat 20.
6 Ifča Star Tulip 5.
7   Chagall D&H 15.
8   Duval´s Capri Sonne 4.
9 Chief Chirlon 17.
10   Atlantis 16.
11   Sanquinem de Caelo 7.
12 Scarita Tristan 14.
13   Sonic SM 18.
14   Ljosprins 8.
15 Gavča Cargo 2.
16   Capa´s Bon Jovi 13.
17   Antonio 19.
18 Peťulka Del Magico 3.
19 Kachnička Teranova 9.
20   Chiquillo 10.
21 Rebecca Bella Anita 12.
22   Trio Terzo 21.
23   Cristallo II 11.

 

PARKUR DO 80 CM
1 Lestat No Jokes 5.
2 Ifča Cannavaro 6.
3 Chief Atlantis 16.
4 Gavča Drivetime 1.
5 Sash Fann Mia 2.
6 Lestat Kirgiz 11.
7 Ifča Cocaine 4.
8 Scarita Sonic SM 14.
9 Sash Especial Midnight 10.
10 Chief Fabyan J 8.
11 Peťulka Zlatá 15.
12 Ifča Heřmánek 7.
13 Lestat Double In 17.
14 Peťulka Caliria 12.
15 Gavča Romeo 13.
16 Kachnička Ulixe 3.
17 Rebecca Black Point 9.

 

PARKUR DO 100 CM
nepřihlášeni: Andreas Sortego (akce není pro koně nar. 2002)
1 Ifča Light the Way 15.
2 skrnuka Visage 14.
3 Rebecca Tiamos Scadra 18.
4 Lestat Cimarron 3.
5 Peťulka Maxim 12.
6 Chief Commanchi 4.
7 Ifča Lyjanero 16.
8 Rebecca Bella Anita 9.
9 Lestat Cream on Top 17.
10 Chief Lidožrout 1.
11 Scarita Ljosprins 5.
12 Ifča Paris 2.
13 Gavča Nepal du Sudre 13.
14 Lestat Salem´s Baby 10.
15 Rebecca Cristallo II 7.
16 Chief Viking 6.
17 Gavča Kureish 11.
18 Peťulka Nik 8.

 

POSUZOVACÍ PARKUR DO 90 CM
1 Sash Especial Midnight nefunkční fotogalerie
2   Fann Mia nefunkční fotogalerie
3 Lestat Cream On Top 1.
4   Lilit 17.
5   Guten 8.
6 Ifča Lyjanero 7.
7   Orpheus Kinský 15.
8   Corassini von Gurbrü 6.
9 Chief Commanchi 14.
10   Viking 9.
11   No Mercy 2.
12 Scarita Ljosprins 16.
13   Sonic SM 5.
14 skrnuka Visage 13.
15 Gavča Romeo 18.
16   Nepal du Sudre 20.
17   Drivetime 10.
18 Peťulka Caliria 11.
19 Kachnička Ulixe 3.
20 Rebecca Cristallo II 4.
21   Bella Anita 19.
22   Jutlandia 12.

 

VŠESTRANNOST STUPNĚ Z
1 Gavča Nepal du Sudre 12.
2 Chief Moonstruck 4.
3 Peťulka Desert Hard 9.
4 Lestat Imortal Freak 1.
5 Rebecca Cristallo II 11.
6 Ifča Fontána SM 15.
7 Chief Luxus CML 5.
8 Lestat Silk Road Murderer 8.
9 Ifča Ratmir 6.
10 Rebecca Bella Anita 13.
11 Lestat Cemetery Drive 10.
12 Chief Zanadoo 2.
13 Ifča King Temptress 3.
14 skrnuka Visage 7.
15 Kachnička Gasienda 14.

 

JEDNOSPŘEŽÍ
1 Lestat Isildur 10.
2 Sash Especial Midnight 2.
3 Kachniřka Chiquillo 4.
4 Ifča Rudolfo Pastorella 12.
5 Lestat All She Wants 3.
6 Rebecca Nuria Kinská 7.
7 Sash Fann Mia 11.
8 Scarita Tristan 8.
9 Ifča Sacramoso Rosita 1.
10 Rebecca Lamanč 13.
11 Lestat Sugarbush Harleys Classic O 9.
12 Rebecca Aventis Kinská 6.
13 Scarita Ljosprins 5.
14 Ifča Fardau 14.

 

VÝSTAVA - HŘEBCI
nepřihlášeni: Sado, El Paolo (akce není pro ročník 2006 a 2000)
1 Sash Fann Mia nefunkční fotogalerie
2 Lestat Isildur 10.
3   Cream On Top 9.
4   S Code of Honour 18.
5 Ifča Cannavaro 11.
6   Cocaine 17.
7   Ratmir 8.
8 Chief Atlantis 7.
9   Chirlon 16.
10   Silvio 20.
11 Scarita Tristan 5.
12   Ljosprins 15.
13 Gavča Antonio 21.
14   Capa´s Bon Jovi 4.
15   Kureish 6.
16 Peťulka Del Magico 1.
17   Everdale 12.
18   Nik 22.
19 Kachnička Ulixe 2.
20   LV Doc Harleem 19.
21 Rebecca Damascus 3.
22.   Black Point 14.
23.   Cristallo II 13.

 

VÝSTAVA - KLISNY
1 Sash Especial Midnight nefunkční fotogalerie
2 Lestat Salem´s Baby 7.
3   Double In 5.
4   Isanami 11.
5 Ifča Fontána SM 6.
6   Franciss 4.
7 Scarita Kesketli 8.
8 Peťulka Caliria 13.
9   Zlatá 1.
10 Kachnička Teranova 3.
11   Gasienda 9.
12 Rebecca Jutlandia 2.
13   Nuria Kinská 10.
14   Aventis Kinská 12.

 

VÝSTAVA - VOLNOST
Sado, Sicco (akce není pro ročník 2006 a 2003)
1 Sash Especial Midnight nefunkční fotogalerie
2   Fann Mia nefunkční fotogalerie
3 Lestat Mo Rua 3.
4   Hector the Great 17.
5   No Jokes 4.
6 Ifča San Paolo 18.
7   Paris 16.
8   Corassini von Gurbrü 5.
9 Scarita Ljosprins 6.
10   Tristan 15.
11   Kesketli 7.
12 Gavča Antonio 2.
13   Kureish 13.
14   Samurai Shah 14.
15 Peťulka Lady Esme 1.
16   Desert Hard 20.
17 Kachnička Chiquillo 12.
18   Gasienda 8.
19   LV Doc Harleem 9.
20 Rebecca Jutlandia 10.
21   Black Point 11.
22   Debrevil 19.

 

PARKUROVÝ TÝDEN

Pro všechna teplokrevná plemena.

  • jezdec se smí posadit do sedla 2 koní v soutěži

SOUTĚŽE:

1. Parkur ZZ - do 80cm, pro 3leté koně (nar. 2011)

2. Parkur ZM - do 90cm, pro 3leté a 4leté koně (nar. 2011 a nar. 2010)

3. Parkur Z - do 100cm, pro 4leté a starší

4. Parkur ZL

5. Parkur L

6. Parkur S

7. Parkur ST

8. Parkur T - foto nad překážkou

9. Parkur TT - foto nad překážkou


Parkur ZZ - zrušeno
1 Ifča Empress -

 

Parkur ZM
1 Chief Atlantis 7
2   Fabyjan J 3
3 Ifča Cocaine 4
4   Cannavaro 6
5 Scarita Sonic SM 1
6 kapicka.rosi Fireboy CB 5
7   Freeman VDL 2

 

Parkur Z
1 Chief Commanchi 7
2   Abab van het Molenhof 2
3 Ifča Heřmánek 12
4   Anna Kinská 8
5 Scarita Ljosprins 9
6   Sonic SM 1
7 Sash Sexy Track 14
8   Especial Modnight 5
9 skrnuka Frost 15
10 Peťulka Caliria 11
11   Zlatá 6
12 anid11 Asterix 13
13   New Dealer 3
14 kapicka.rosi Black Addison 4
15   Texas Express 10

 

Parkur ZL
1 Chief Commanchi 5
2   Abab van het Molenhof 3
3 Ifča Paris 2
4   Ornela Kinská 9
5 Scarita Ljosprins 4
6 Sash Sexy Track 11
7   Fann Mia 8
8 Peťulka Zlatá 1
9   The Migty AP 10
10 kapicka.rosi Empress 7
11   Black Addison 6

 

Parkur L
1 Chief Mon Gamin 1
2   Viking 10
3 Ifča Lyjanero 2
4   Brasil 9
5 Scarita Arcadia 12
6   Limited Edition 4
7 Sash Fable 7
8   Barbaresco 6
9 Peťulka Next Desert 3
10   The Mighty AP 11
11 kapicka.rosi Jewel´s Credit 8
12   Black Jack 5

 

Parkur S
1 Chief Elvis van de Vrunte 7
2   Albin 10
3 Ifča Orpheus Kinský 4
4   Corassini von Gurbrü 5
5 Scarita Limited Edition 3
6   Artemia 9
7 Sash Go 6
8   Barbaresco 8
9 Peťulka Barney Kinský 11
10   Seldana di Campalto 12
11 kapicka.rosi Amaldas Amal 1
12   Black Jack 2

 

Parkur ST
1 Chief Elvis van de Vrunte 6
2   Albin 7
3 Ifča Bear Bay d´Artagnan 9
4   Casall 2
5 Scarita Artemia 11
6 Sash Lenamore 3
7   Go 5
8 skrnuka Visage 1
9 Peťulka Spooky Syndrom Paw 12
10   Rodeo 8
11 kapicka.rosi Cyklon 4
12   Tobajo Picez 10

 

Parkur T
1 Chief No Mercy 7
2   Vocas 1
3 Ifča Bayard van de Villa There 11
4   Corradina 6
5 Scarita Gazelle cor de la Bryére 12
6   Shoot Earl 9
7 Sash Lenamore 13
8   Especial Midnight 5
9 skrnuka Visage 14
10   Ufano 2
11 Peťulka Limelight de Breve 8
12   Campari 3
13 kapicka.rosi Cordess 10
14   H&M Tornesch 4

 

Parkur TT
1 Chief No Mercy 6
2   Vocas 5
3 Ifča Mylord Carthago 7
4   Plot Blue 10
5 Scarita Gazelle cor de la Bryére 12
6   Shoot Earl 8
7 Sash Lenamore 13
8   Especial Midnight 11
9 skrnuka Lanfranco 4
10 Peťulka Limelight de Breve 9
11   Niveau 2
12 kapicka.rosi Billy Congo 3
13   Ukato 1

 

DREZURNÍ TÝDEN

pro teplokrevná plemena

  • jezdec se smí posadit do sedla 2 koní v soutěži

SOUTĚŽE:

1. Úloha Z0 - stupeň Z, pro 3leté koně

2. Úloha Z4 - stupeň Z

3. Úloha L5 - stupeň L

4.Úloha S1 - stupeň S

5. Úloha ST1 - stupeň ST

6. Úloha IM1 - stupeň T, foto ze soutěže

7. Úloha IM2 - stupeň TT

8. Úloha GP - stupeň TT, foto ze soutěže zepředu a z boku


Úloha Z0
1 Chief Black Eyed Piece 5
2 Ifča Empress 4
3 Scarita Tristan 3
4   Sonic SM 6
5 anid11 Asterix 2
6   New Dealer 1

 

Úloha Z4
1 Chief Black Eyed Piece 7
2   Lord Chaprell 8
3 Ifča Salvino Spirit 3
4   San Paolo 11
5 Sash Sexy Track 6
6   Fann Mia 10
7 skrnuka Ufano 2
8 Peťulka Everdale 4
9   Lady Esme 1
10 kapicka.rosi Fabrice HBC 9
11   Sankt Moritz 5

 

Úloha L5
1 Chief Silvio 6
2   Chirlon 9
3 Ifča Wybren 464 1
4   Star Tulip 11
5 Scarita Ministro V 10
6   Night Dancer 2
7 Sash Fable 7
8   Especial Midnight 4
9 Peťulka Del Magico 8
10   Next Desert 12
11 kapicka.rosi Pavarotti 3
12   Damon´s Design 5

 

Úloha S1
1 Chief Silvio 12
2   Chirlon 1
3 Ifča Duval´s Capri Sonne 11
4   Chagall D&H 6
5 Scarita Romke 9
6   Eleanor von Hohenhausen 2
7 Sash Barbaresco 3
8   Sexy Track 7
9 Peťulka Prima Donna 10
10   Viola 5
11 kapicka.rosi Rockefeler 8
12   Eddison O 4

 

Úloha ST1
1 Chief Sanquinem de Caelo 1
2   Azarado 2
3 Ifča Limoncello 5
4   Wonderboy River 11
5 Scaarita Romke 4
6   Eleanor von Hohenhausen 9
7 skrnuka Sicco 10
8 Peťulka Spooky Syndrom Paw 6
9   Caelestis 3
10 kapicka.rosi Dancing Tyme 7
11   Smukke Lady 8

 

Úloha IM1
1 Chief El Santo 1
2   Kasimir 7
3 Ifča Diamond Girl 10
4   Clearwater 5
5 Scarita Gazelle cor de la Bryére 8
6   Arcadia 4
7 Sash Lenamore 11
8   Fable 12
9 Peťulka Svartberg 9
10   Dresden Mann 3
11 kapicka.rosi Goldberg 2
12   Prestige 6

 

Úloha IM2
1 Chief Kasimir 3
2   Roman Nature 5
3 Ifča Rhodium 11
4   Esaias van de Velde 4
5 Scarita Arcadia 9
6   Chocolate Chester 2
7 Sash Lenamore 7
8   Barbaresco 8
9 Peťulka Uthopia 1
10   Half Moon Delphi 12
11 kapicka.rosi Breaking Dawn 6
12   Uno Don Diego 10

 

Úloha GP
1 Chief Kasimir 9
2   El Santo 2
3 Ifča Augustin 7
4   Diva Royal 3
5 Scarita Chocoale Chester 4
6 Sash Lenamore 10
7 Peťulka Uthopia 1
8   Svartberg 6
9 kapicka.rosi Prestige 5
10   Uno Don Diego 8
 

 

TÝDEN PSÍCH SPORTŮ II

První akce pro pejsky v roce 2014. Zatím proběhnou losovací soutěže, ale doufám, že se později dostaneme i k nějakým otázkovým a posuzovacím, případně kombinovaných.

  • psovod se smí představit s 5 psy v soutěži

SOUTĚŽE:

1. Coursing - jakékoli plemeno, losovací

2. StPr 1 (Zkouška vyhledávání předmětů) - od 15 měsíců, pět čísel od 1 do 20

3. FH 1 (Zkouška psa stopaře)- od 18 měsíců, dvě čísla od 1 do 20


COURSING
1 Deninka And Keep Smiling (kříženec) 8.
2   Elisa of Padre (irský setr) 18.
3   Amos of Lustre (boc) 4.
4   Venture Herding Valley (aus. hon.) 21.
5   Born to Dream (boc) 9.
6 Lucinia Horror Lalanda (auo) 10.
7   Famous Lalanda (auo) 16.
8   Fantasy Dragon Dream of Lustre (boc) 1.
9   Isis of Lustre (auo) 22.
10   Abnormaly White Morning Sun (boc) 5.
11 Chief Shanett (greyhound) 14.
12   Dewty (greyhound) 24.
13   Madame Pomfrey (greyhound) 20.
14   Jack Black (greyhound) 11.
15   Monthly Orphan (greyhound) 3.
16 Sash All I Now (BOC) 17.
17   Belle (dalmatin) 15.
18   Oxbow Barn Cat (greyhound) 6.
19   Bitefight Meloudious Mercury (auo) 23.
20 Peťulka Emilio (zl.retrívr) 12.
21   Atilla (husky) 19.
22   Aimee (maďar. o.) 2.
23   Wifi (ar. doga) 13.
24   Frajda (am. staff.) 7.

 

StPr 1
1 Deninka FF Brown Jewel 4
2   Bacchus 24
3   Calendar of Lustre 10
4   Esprit del Nasi 29
5   Mia Blue Lake 6
6 wolfie Blue Moon´s Calleon 18
7   Colla from the Lenore 16
8   Halleya in Black of Lustre 21
9   Vicky Blue Light Dragon 22
10   Bozita Niiya 23
11 Lucinia Blue Moon´s Calypso 2
12   Elisha de Bonanza 9
13   Perryt van Contra  28
14   Bitefight Patient Padre 15
15   Bitefight Phoney Pedro 12
16 Chief Blue Moon´s Falcon 14
17   Gladiator Last Hero of Lustre 8
18   Carbonalla of Lustre 3
19   Blue Moon´s Honeybee 26
20   Haku de Inferno 13
21 Sash All I Now 7
22   Belle 25
23   Oxbow Barn Cat 27
24   Bitefight Meloudious Mercury 20
25 Peťulka Jenna 5
26   Nenya 1
27   Wifi 11
28   Frajda 17
29   Askan 19

 

FH 1
1 Deninka Elisa of Padre 16
2   Bitefight Cleopatra 11
3   Blue Moon´s Folara 10
4   Elimu Desert Miracle 13
5   Venture 20
6 wolfie Blue Moon´s Calleon 21
7   Halleya in Black of Lustre 9
8   Colla from the Lenore 5
9   Vicky Blue Light Dragon 3
10   Bozita Niiya 6
11 Lucinia Blue Moon´s Calypso 28
12   Elisha de Bonanza 14
13   Perryt van Contra 18
14   Bitefight Patient Padre 1
15   Bitefight Phoney Pedro 25
16 Chief Ouzo 26
17   Blue Moon´s Falcon 8
18   Carbonalla of Lustre 24
19   Fantastic Grace 2
20   Blue Moon´s Good Night Smokie 27
21 Sash All I Now 7
22   Belle 15
23   Oxbow Barn Cat 17
24   Bitefight Meloudious Mercury 19
25 Peťulka Askan 22
26   Jenna 23
27   Nenya 12
28   Wifi 4

 

TOPlist
aktualizováno: 24.01.2018 18:29:09