Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

WARMBLOOD IN ACTION II

I. - Parkur 
II. - Drezura
III. - Všestrannost
IV. - Spřežení a ostatní
V. - Výstavy

plemena: hannover, holštýn, oldenburg, kwpn, ... (ne barokní plemena)
jezdec smí přihlásit 3 koně

startovné 2 000 kk / start v kategorii

přihlášky do 30. 11.

Drezura Z, úloha Z4 4+
Drezura L, úloha L3 4+
Drezura S, úloha S2 4+
Drezura ST, úloha ST1 5+
Drezura T, úloha IM1 6+
Drezura TT, úloha IM2 6+
Drezura TT, úloha GP image 7+
foto: prodloužený klus

 

► Drezura Z, úloha Z4
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Haruka 2.
2 Kachnička Fürst Reisen 4.
3 Peťulka Romancia 10.
4 Peťulka Limette 7.
5 Peťulka Symphonic 5.
6 Ifča San Galaxie E 6.
7 Ifča Maverick 9.
8 Ifča Black Hero 8.
9 kapicka.rosi Rey Narcado 11.
10 kapicka.rosi Jean Baptiste 3.
11 kapicka.rosi Step Us 1.

 

► Drezura L, úloha L3
losovací
4letí a starší
1 Kachnička London Lane 1.
2 Kachnička Piera 2.
3 Kachnička Gooseberry 3.
4 Peťulka Delilah 12.
5 Peťulka Lady Esme 10.
6 Peťulka Delviro 6.
7 Ifča Geneva Cross 9.
8 Ifča Ornela 4.
9 Ifča Kalua 7.
10 kapicka.rosi Satisfaction 8.
11 kapicka.rosi Play Gal -5.
12 kapicka.rosi Q-Tip 11.

 

► Drezura S, úloha S2
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Uriah 2.
2 Kachnička Fardaux 3.
3 Kachnička Kingpin 11.
4 Peťulka Raffaela 6.
5 Peťulka Everdale 12.
6 Peťulka Del Magico 9.
7 Ifča Saint Sandro 10.
8 Ifča Danciano 4.
9 Ifča Zambezi 7.
10 kapicka.rosi San Marco 8.
11 kapicka.rosi Between Us 1.
12 kapicka.rosi Silver Satan 5.

 

► Drezura ST, úloha ST1
losovací
5letí a starší
1 Kachnička Rammer Jammer 2.
2 Kachnička Orbitus Pictus 12.
3 Kachnička Sir Rubinstein 10.
4 Peťulka Geraldine 7.
5 Peťulka Dankeschön 9.
6 Peťulka Spooky Syndrom Paw 3.
7 Ifča Dablino 11.
8 Ifča Soliman 8.
9 Ifča Chagall D&H 1.
10 kapicka.rosi Lugano 5.
11 kapicka.rosi Black Velvet Rock 4.
12 kapicka.rosi Chiquitin 6.

 

► Drezura T, úloha IM1
losovací
6letí a starší
1 Kachnička Aspen 9.
2 Kachnička Dante Weltino 11.
3 Kachnička Red Lover 4.
4 Peťulka Sweetheart 7.
5 Peťulka Samstar 6.
6 Peťulka Dresden Mann 1.
7 Ifča Duval´s Capri Sonne 3.
8 Ifča Bella Rose 2.
9 Ifča O Hot Chocolate 12.
10 kapicka.rosi Zephyrus 8.
11 kapicka.rosi Ulysses 5.
12 kapicka.rosi Road Trip 10.

 

► Drezura TT, úloha IM2
losovací
6letí a starší
1 Kachnička Dante Weltino 9.
2 Kachnička Red Lover 11
3. Kachnička Hohenstaufen 4.
4 Peťulka Palas Athena 1.
5 Peťulka Otis Barbotiere 7.
6 Peťulka Why Not 5.
7 Ifča Diva Royal 10.
8 Ifča Clearwater 6.
9 kapicka.rosi Djibouti 8.
10 kapicka.rosi Ulysses 2.
11 kapicka.rosi Sandro Song 3.

 

► Drezura TT, úloha GP image
posuzovací - foto prodloužený kus
7letí a starší
1 Kachnička Dante Weltino
8.
2 Kachnička Red Lover
1.
3 Kachnička Hohenstaufen
3.
4 Peťulka Half Moon Delphi
7.
5 Peťulka Otis Barbotiere
11.
6 Peťulka Mr Medicott
4.
7 Ifča Prestige
9.
8 Ifča Augustin
5.
9 kapicka.rosi Djibouti
10.
10 kapicka.rosi Santolini
6.
11 kapicka.rosi Sandro Song
2.

 

PONY GAMES IV

druhá část akce věnované pony plemenům a plemenům malých koní
I. - parkur - červenec
II. - drezura - září
III. - všestrannost - listopad
IV. - spřežení, western
V. - výstavy - 

plemena: welshové, conemara, jezdečtí pony, hafling, fjord a další
jezdec smí přihlásit 2 poníky do kategorie

pro pony od 3 let věku (nar. 2013)
startovné 2 000 kk / start v soutěži

přihlášky do 30. 11.

Jednospřeží losovací, 3+
Dvojspřeží losovací, 4+
Trail losovací, 4+
Western plesure losovací, 4+

► Jednospřeží
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Blickfang 3.
2 Peťulka Wolfgang 2.
3 Peťulka Rosina 1.
4 Ifča Clanfaire All About Me 6.
5 Ifča Clanfaire Signature 5.
6 Lestat Marka 4.
7 Lestat Armanda 7.

 

► Dvojspřeží
losovací
4letí a starší
1 Peťulka Wolfgang, Nero 3.
2 Peťulka Arthur, Armanis 5.
3 Ifča Wintersturm, Wellano 6.
4 Ifča Cherubin, Timor 1.
5 Lestat Rebel´s Queen, Rebel´s Tekk 4.
6 Lestat Fin, Mauricio 2.

 

► Trail
losovací
4letí a starší
1 Peťulka Mellow 2.
2 Peťulka Glory D 5.
3 Ifča Clanfaire All About Me 1.
4 Lestat Chazaam 3.
5 Lestat Garry HF 4.

 

► Western pleasure
losovací
4letí a starší
1 Peťulka Sunday Moon 4.
2 Peťulka Nelly 5.
3 Ifča Clanfaire All About Me 3.
4 Lestat Garry HF 2.
5 Lestat Nasťa 1.

 

WESTERN SHOW III

I. - Rychlostní disciplíny (barrel race, pole bending, speed race, stake race) - proběhlo 30. 9. 
II. - Přiježděnost a ovladatelnost koně (reining, w. pleasure, trail, w. horsemanship,
showmanship at halter, w. riding, superhorse) - proběhlo 13. 11.

III. - Pracovní disciplíny (cutting, working cow horse, team penning, ranch sorting) - PROBÍHÁ
IV. - Hry (keyhole race, flag race, ribbon race, boot race, katalog race, Nez Perce stake race,
rope race) - 
V. - výstavy - 

plemena: AQH, APH a APPA
jezdec smí přihlásit 3 koně

startovné 2 000 kk / start v kategorii

přihlášky do 30. 11.

Cutting image 5+
foto: s dobytkem
Working cow horse 4+
Team penning 4+
Ranch sorting 4+

► Cutting image
posuzovací - foto s dobytkem
5letí a starší
1 Kachnička Smart Booms
1.
2 Kachnička Rain Day
5.
3 Peťulka Two And Half Gun
3.
4 Peťulka Thinking About You
2.
5 Ifča Light N Lena
6.
6 Ifča One Time Pepto
4.

 

► Working cow horse
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Smart Booms 3.
2 Kachnička Jumping Jack Whiz 6.
3 Peťulka Miss Sugar 4.
4 Peťulka JS Tivio Austin 9.
5 Peťulka Southern Playboy 8.
6 Ifča Light N Lena 7.
7 Ifča One Time Pepto 2.
8 Lestat Capuccino GF  10.
9 Lestat Kalife 5.
10 Lestat Nasťa 1.

 

► Team penning
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Smart Booms 10.
2 Kachnička Jumping Jack Whiz 1.
3 Peťulka Coo Time To Shine 7.
4 Peťulka JS Tivio Austin 9.
5 Peťulka Southern Playboy 2.
6 Ifča CandAppa Queen 8.
7 Ifča Lil Sweet Shiner 5.
8 Lestat Capuccino GF  3.
9 Lestat Kalife 4.
10 Lestat Nasťa 6.

 

► Ranch sorting
losovací
4letí a starší
1 Kachnička Jumping Jack Whiz 6.
2 Kachnička Rain Day 4.
3 Peťulka Miss Sugar 9.
4 Peťulka Cool Time To Shine 1.
5 Peťulka JS Tivio Austin 7.
6 Ifča CandAppa Queen 5.
7 Ifča Lil Sweet Shiner 3.
8 Lestat Capuccino GF  10.
9 Lestat Kalife 2.
10 Lestat Nasťa 8.

 

WESTERN SHOW II

I. - Rychlostní disciplíny (barrel race, pole bending, speed race, stake race) - proběhlo 30. 9. 
II. - Přiježděnost a ovladatelnost koně (reining, w. pleasure, trail, w. horsemanship,
showmanship at halter, w. riding, superhorse)

III. - Pracovní disciplíny (cutting, working cow horse, team penning, ranch sorting) - 
IV. - Hry (keyhole race, flag race, ribbon race, boot race, katalog race, Nez Perce stake race,
rope race) - 
V. - výstavy - 

plemena: AQH, APH a APPA
jezdec smí přihlásit 3 koně

startovné 2 000 kk / start v kategorii

přihlášky do 6. 11.

Reining image 5+
foto: sliding stop
Western pleasure 4+
Trail image 4+
foto: trailová překážka
Western horsemanship 4+
Showmanship at halter 4+
Western riding 4+
Superhorse 4+
foto: celé tělo + pod sedlem

 Reining image
5+
foto: sliding stop
1 Smoothy Wimpy´s Smoking Gun
1.
2 Smoothy Smokin White Gun
9.
3 Kachnička Whiz N Dunnit
3.
4 Kachnička Smart Booms
10.
5 Kachnička Jumping jack Whiz
2.
6 Kačenka Smart Spook Olena
4.
7 Kačenka Colonels Shining Gun
6.
8 Kačenka The Invester Kid
8.
9 Lestat Little Miss Shine
11.
10 Ifča Custom Blackberry
5.
11 Ifča Smooklean
7.

 

► Western pleasure
4+
1 Smoothy Kind of Lazy 11.
2 Kachnička Snow Blue Eyed 5.
3 Kachnička You Bet Im Krymsun 3.
4 Kachnička Ima Miss Mini May 2.
5 Kačenka A New Intrigo 12.
6 Kačenka Kathrine Miss Tec 9.
7 Kačenka MA Impress Chocolate 10.
8 Lestat Tristana 1.
9 Lestat Blazing Wing Commander 6.
10 Lestat Royal Rider 4.
11 Ifča Smart As Ray 8.
12 Ifča Honkytonk Wrangler 7.

 

► Trail image
4+
foto: trailová překážka
1 Kachnička You Bet Im Krymsun
3.
2 Kachnička Rain Day
4.
3 Kačenka A New Intrigo
1.
4 Kačenka Kathrine Miss Tec
6.
5 Kačenka Rosalie Legacy
8.
6 Lestat Royal Rider
2.
7 Ifča Docs Charlie Cash
5.
8 Ifča Sheza Golden Shine
7.

 

► Western horsemanship
4+
1 Kachnička Ima Miss Mini Mac 7.
2 Kachnička Snow Blue Eyed 5.
3 Kachnička Whiz N Dunnit 4.
4 Kačenka A New Intrigo 2.
5 Kačenka Kathrine Miss Tec 8.
6 Kačenka Rosalie Legacy 6.
7 Lestat E Zahir 9.
8 Lestat Capuccino GF 1.
9 Lestat A Double Impulse 11.
10 Ifča Secret Admirer 10.
11 Ifča Honkytonk Wrangler 3.

 

► Showmanship at halter
4+
1 Kachnička Fiesta Gotta Gun 3.
2 Kachnička Little Impression 9.
3 Kachnička Coolest Perception 7.
4 Kačenka A New Intrigo 8.
5 Kačenka Top Golden Genesis 1.
6 Kačenka Kathrine Miss Tec 4.
7 Lestat A Double Impulse 5.
8 Lestat JMF True North 2.
9 Lestat Doc Ripple King 6.

 

► Western riding
4+
1 Kachnička LV Doc Harleem 6.
2 Kachnička Little Impression 7.
3 Kachnička Coolest Perception 8.
4 Kačenka A New Intrigo 2.
5 Kačenka Top Golden Genesis 9.
6 Kačenka Kathrine Miss Tec 4.
7 Lestat Double Clutch 3.
8 Lestat Justa Rockin 5.
9 Lestat S Code of Honour 1.

 

► Superhorse
4+
foto: celé tělo + pod sedlem
1 Kachnička LV Doc Harleem
8.
2 Kachnička Rain Day
1.
3 Kačenka Kathrine Miss Tec
5.
4 Kačenka Top Golden Genesis
3.
5 Kačenka The Invester Kid
2.
6 Lestat Royal Rider
4.
7 Lestat Jack White
9.
8 Lestat Barnabas
7.
9 Ifča Chico de Guampa Picante
6.

 

PONY GAMES III

druhá část akce věnované pony plemenům a plemenům malých koní
I. - parkur - červenec
II. - drezura - září
III. - všestrannost - PROBÍHÁ
IV. - spřežení, western - 
V. - výstavy - 

plemena: welshové, conemara, jezdečtí pony, hafling, fjord a další
jezdec smí přihlásit 2 poníky do kategorie

pro pony od 3 let věku (nar. 2013)
startovné 2 000 kk / start v soutěži

přihlášky do 6. 11.

Všestrannost ZK losovací, 3+
Všestrannost Z pony losovací, 4+
Všestrannost L pony losovací, 5+
Všestrannost S pony posuzovací: foto pod sedlem
6+

 

► Všestrannost ZK
3+
1 Lestat Fin 4.
2 Lestat Half Life 3.
3 Lestat Foullie 1.
4 Ifča Blueberry D 6.
5 Ifča Ermas Idol 2.
6 Peťulka Centauros 5.

 

► Všestrannost Z pony
4+
1 Kachnička Stella 8.
2 Lestat Fin 4.
3 Lestat Half Life 6.
4 Lestat Foullie 5.
5 Ifča Ermas Idol 1.
6 Ifča Blueberry D 2.
7 Peťulka Centauros 3.
8 Peťulka Saethres Bris 7.

 

► Všestrannost L pony
5+
1 Kachnička Stella 9.
2 Kachnička Étincelle Blanche 10.
3 Lestat Fin 4.
4 Lestat Half Life 1.
5 Lestat Foullie 5.
6 Ifča Michael 3.
7 Ifča Wendy Lilia 8.
8 Ifča Indiana Jones 2.
9 Peťulka Sedonia 6.
10 Peťulka Vicky 7.

 

► Všestrannost S pony
posuzovací: foto pod sedlem
6+
1 Kachnička Spotted Missy
10.
2 Kachnička Bailey
5.
3 Lestat Fin
3.
4 Lestat Half Life
2.
5 Lestat Foullie
7.
6 Ifča Windy Lilia
4.
7 Ifča Indiana Jones
9.
8 Ifča Michael
6.
9 Peťulka Vicky
8.
10 Peťulka Cassiopeia
1.

 

WARMBLOOD IN ACTION I

I. - Parkur 
II. - Drezura
III. - Všestrannost
IV. - Spřežení a ostatní
V. - Výstavy

plemena: hannover, holštýn, oldenburg, kwpn, ... (ne barokní plemena)
jezdec smí přihlásit 3 koně

startovné 2 000 kk / start v kategorii

přihlášky do 6. 11.

Parkur Z  4+
Parkur ZL 4+
Parkur L 4+
Parkur S 5+
Parkur ST 6+
Parkur T 6+
Parkur TT image 7+
foto: nad skokem

► Parkur Z
4+
1 Smoothy Balpar de Trebox 6.
2 Smoothy Maximus 11.
3 Smoothy Ramiro´s Gold 9.
4 Kachnička Quin´s Secret 3.
5 Kachnička Legally Blonde 18.
6 Kachnička Bonjour Chloé 10.
7 kapicka.rosi Caicias 15.
8 kapicka.rosi Castle Rock 12.
9 kapicka.rosi Larison 8.
10 Lestat Diamond Ace 4.
11 Lestat Ishtar 16.
12 Lestat Malishka 1.
13 Ifča Frosty Havanna Sky 14.
14 Ifča Wloczka 13.
15 Ifča Ornela 7.
16 Peťulka Peppermint Blue 2.
17 Peťulka Moneta 17.
18 Peťulka Callista 5.

 

► Parkur ZL
4+
1 Smoothy Balpar de Trebox 2.
2 Smoothy Maximus 3.
3 Smoothy Ramiro´s Gold 8.
4 Kachnička Rammer Jammer 7.
5 Kachnička Fair Amanda 5.
6 Kachnička Cantena 1.
7 kapicka.rosi Final Episode 17.
8 kapicka.rosi Seeking Magic 10.
9 kapicka.rosi Global Applause 6.
10 Lestat Wallasey 11.
11 Lestat Pringles 14.
12 Lestat Prince 12.
13 Ifča Pikeur Blue 9.
14 Ifča Fire Onyx 15.
15 Ifča Milagro 4.
16 Peťulka Belle de Mon Coeur 13.
17 Peťulka Bonney Chance 16.

 

► Parkur L
4+
1 Smoothy Balpar de Trebox 12.
2 Smoothy Maximus 8.
3 Smoothy Ramiro´s Gold 4.
4 Kachnička Cantena 7.
5 Kachnička Rosa Bianco 1.
6 Kachnička Ulixe 14.
7 kapicka.rosi Blueberry 16.
8 kapicka.rosi Be Best 10.
9 kapicka.rosi Legionar 13.
10 Lestat Kahira 3.
11 Lestat Danedream 9.
12 Lestat Colorit 11.
13 Ifča Empress 15.
14 Ifča Cascadello I 18.
15 Ifča Utopian Blue 6.
16 Peťulka Castiel 5.
17 Peťulka Turmalin 17.
18 Peťulka Corinia 2.

 

► Parkur S
5+
1 Smoothy Caribis Z 2.
2 Smoothy Jonsaunier Dwerse Hagen 12.
3 Smoothy Believe 14.
4 Kachnička Trick or Treat 20.
5 Kachnička Floral Tea 4.
6 Kachnička Still-Hof Merbau 8.
7 kapicka.rosi High Motion 1.
8 kapicka.rosi Monte Bellini 3.
9 kapicka.rosi Concertina 7.
10 Lestat Lansdown 5.
11 Lestat Conrad de Joue 16.
12 Lestat Dartagnan 9.
13 Ifča Art Deco 18.
14 Ifča Cannavaro 19.
15 Ifča Calgary 6.
16 whiskey Ryan des Hayettes 15:
17 whiskey Molly Malone V 13.
18 Peťulka Brooklyn 11.
19 Peťulka Gribouille du Lys 17.
20 Peťulka Diva II 10.

 

► Parkur ST
6+
1 Smoothy Caribis Z 3.
2 Smoothy Jonsaunier Dwerse Hagen 8.
3 Smoothy Believe 18.
4 Kachnička Diktator van de Boslandhoeve 2.
5 Kachnička Allegro SM 7.
6 Kachnička London Lane 11.
7 kapicka.rosi Masserati 20.
8 kapicka.rosi Chellsini Z 6.
9 kapicka.rosi Baltimore 19.
10 Lestat Lilit 15.
11 Lestat Lolium Perenne -9.
12 Lestat Uganda 13.
13 Ifča Dadjak 5.
14 Ifča Toulago 10.
15 Ifča Lyjanero 16.
16 whiskey Carlo 273 17.
17 whiskey Don VHP Z 1.
18 Peťulka Umenno 14.
19 Peťulka Aristo 4.
20 Peťulka Rodeo 12.

 

► Parkur T
6+
1 Smoothy Grand Cru 7.
2 Smoothy Balloon la Silla 6.
3 Smoothy Luna 5.
4 Kachnička London Lane 14.
5 Kachnička Obsidienne 8.
6 Kachnička Paradox 12.
7 kapicka.rosi Ivanhoe 15.
8 kapicka.rosi Gucci 11.
9 kapicka.rosi Caretina 16.
10 Lestat Balthazar 9.
11 Lestat Moon Explosion 17.
12 Lestat Quasi Gold 1.
13 Ifča Tinka´s Serenade 2.
14 Ifča Giovanni van het Scheefkasteel 13.
15 Ifča Rosalia la Silla 10.
16 Peťulka Niveau 3.
17 Peťulka Lilith 18.
18 Peťulka Queen of Fire 4.

 

► Parkur TT image
7+
foto: nad skokem
1 Smoothy Balloon la Silla
14.
2 Smoothy Luna
4.
3 Smoothy Quabri
16.
4 Kachnička Amaretto d´Arco
10.
5 Kachnička Codex One
5.
6 Kachnička Mighty Magic
15.
7 kapicka.rosi Utamaro
9.
8 kapicka.rosi Ukato
1.
9 kapicka.rosi Mariposa
3.
10 Lestat Bocardia
13.
11 Ifča Mylord Carthago
7.
12 Ifča Casall
6.
13 Ifča Bayard van de Villa There
11.
14 Peťulka Coco Bongo
8.
15 Peťulka Quasimodo
12.
16 Peťulka Ornellaia
2.

 

PONY GAMES II

druhá část akce věnované pony plemenům a plemenům malých koní
I. - parkur - červenec
II. - drezura - září

plemena: welshové, conemara, jezdečtí pony, hafling, fjord a další
jezdec smí přihlásit 2 poníky do kategorie

pro pony od 3 let věku (nar. 2013)
startovné 2 000 kk / start v soutěži

přihlášky do 21. 8. 

úloha Z1 losovací, 3+
úloha Z4 posuzovací - f: celého těla
4+
úloha L0 losovací, 5+
úloha PU losovací, 6+
úloha PJ posuzovací - f: pod sedlem
6+
úloha vP kombinovaná - losovací + posuzovací - f: drezura
6+

 

► úloha Z1
losovací
3letí a starší
1 Shee Clare 5.
2 Shee Pridwen 11.
3 Smoothy Halle Lafferty 14.
4 Smoothy Wallstreet 10.
5 Whiskey Come On Rose des Vent 6.
6 Kachnička Eliška 2.
7 kapicka.rosi Scarface 7.
8 kapicka.rosi Lucia de Luna 1.
9 Lestat Amaretto 13.
10 Lestat Xelica 4.
11 Peťulka Pegasus 12.
12 Peťulka Centauros 8.
13 Ifča Cherubin 9.
14 Ifča Camelia 3.

 

► úloha Z4
posuzovací - f: celé tělo
4letí a starší
1 Shee Clare 
1.
2 Shee Pridwen
11.
3 Smoothy Halle Lafferty
2.
4 Smoothy Wallstreet
5.
5 Whiskey Come On Rose des Vent
6.
6 Kachnička Eliška
12.
7 Kachnička Stella
15.
8 kapicka.rosi Esperanzo di Mar
3.
9 kapicka.rosi Chilli Pepper
4.
10 Lestat Loto
10.
11 Lestat Trinitty
13.
12 Peťulka Saethres Bris
7.
13 Peťulka Glyba
8.
14 Ifča Lenka
9.
15 Ifča Wellano
14.

 

► úloha L0
losovací
5letí a starší
1 Shee Pridwen 12.
2 Smoothy Halle Lafferty 6.
3 Smoothy Wallstreet 10.
4 Kachnička Stella 13.
5 Kachnička Étincelle Blanche 7.
6 kapicka.rosi Preussi 11.
7 kapicka.rosi Flying Pokemon 4.
8 Lestat Ljubka 5.
9 Lestat Rebel´s Queen 9.
10 Peťulka Tekknick 1.
11 Peťulka Nadja 2.
12 Ifča Kruezo 8.
13 Ifča Sophia 3.

 

► úloha PU
losovací
6letí a starší
1 Smoothy Wallstreet 10.
2 Smoothy Halle Lafferty 7.
3 Kachnička Blickfang 5.
4 Kachnička Étincelle Blanche 2.
5 kapicka.rosi Lord Chaprell 8.
6 kapicka.rosi Bloessem Noord 12.
7 Lestat Polaris 6.
8 Lestat Foxtail 4.
9 Peťulka Malinka 3.
10 Peťulka Rosina 11.
11 Ifča Lagarno Cedric 9.
12 Ifča Marshad Prince 1.

 

► úloha PJ
posuzovací - f: pod sedlem
6letí a starší
1 Smoothy Wallstreet
2.
2 Smoothy Halle Lafferty
6.
3 Kachnička Spotted Missy
12.
4 Kachnička Bailey
5.
5 kapicka.rosi Popcorn WE
1.
6 kapicka.rosi Rap´Tout de la Tour
10.
7 Lestat Rebel´s Life
3.
8 Lestat Ljubka
7.
9 Peťulka Tekknus
9.
10 Peťulka Malinka
11.
11 Ifča Noble Dancer
8.
12 Ifča Daisey Dusentrieb
4.

 

► úloha vP
kombinovaná - losovací + posuzovací, f: drezura
6letí a starší
1 Smoothy Wallstreet
3.
2 Kachnička Bailey
2.
3 Kachnička Odie
5.
4 kapicka.rosi Popcorn WE
4.
5 kapicka.rosi Rap´Tout de la Tour
8.
6 Lestat Rebel´s Life
10.
7 Lestat Half Life
9.
8 Peťulka Golden State
6.
9 Ifča Daisey Dusentrieb
7.
10 Ifča Rembrandt
1.
 

 

WESTERN SHOW I

I. - Rychlostní disciplíny (barrel race, pole bending, speed race, stake race) - proběhlo 30. 9. 

plemena: AQH, APH a APPA
jezdec smí přihlásit 3 koně

startovné 2 000 kk / start v kategorii

přihlášky do 21. 8.

Barrel race image 5+
foto: celého těla
Pole bending 4+
Speed race 4+
Stake race 4+

 

► Barrel race image
posuzovací - f: celé tělo
5+
1 Kachnička Rain Day
2.
2 Kachnička  Snow Blue Eyed
7.
3 Kachnička Fiestas Gotta Gun
1.
4 Lestat JMF True North
6.
5 Peťulka JS Tivio Austin
3.
6 Peťulka Bueno Cremello DC
5.
7 Ifča A Good Invitation
4.

 

► Pole bending
4+
1 Kachnička Snow Blue Eyed 2.
2 Kachnička Fiestas Gotta Gun 7.
3 Lestat JMF True North 1.
4 Lestat Jack White 5.
5 Lestat Capuccino GF 6.
6 Peťulka JS Tivio Austin 3.
7 Peťulka Bueno Cremello DC 8.
8 Ifča A Good Invitation 4.

 

► Speed race
4+
1 Lestat JMF True North 2.
2 Lestat Jack White 5.
3 Lestat Capuccino GF 3.
4 Peťulka JS Tivio Austin 1.
5 Peťulka Bueno Cremello DC 4.
6 Ifča A Good Invitation 6.

 

► Stake race
4+
1 Lestat JMF True North 3.
2 Lestat Jack White 4.
3 Lestat Capuccino GF 5.
4 Peťulka JS Tivio Austin 6.
5 Peťulka Bueno Cremello DC 1.
6 Ifča A Good Invitation 2.

 

PONY GAMES I

první část akce věnované pony plemenům a plemenům malých koní
I. - parkur - červenec
II. - drezura
III. - všestrannost
IV. - spřežení, western
V. - výstavy

plemena: welshové, conemara, jezdečtí pony, hafling, fjord a další
jezdec smí přihlásit 2 poníky do výškové kategorie

pro pony od 3 let věku (nar. 2013)
startovné 2 000 kk / start v soutěži

přihlášky do 31. 7. 

kategorie závodů S - pony do 125 cm včetně
A - pony od 126 do 135 cm včetně
B - pony od 136 do 148 cm včetně


ZSP-S
ZSP-A
ZSP-B
losovací
výška překážek:
40 cm
50 cm
60 cm


ZP-S
ZP-A
ZP-B
losovací
výška překážek:
50 cm
60 cm
70 cm
 
 
ZLP-S
ZLP-A
ZLP-B
posuzovací - foto: celé tělo v klidu
výška překážek:
60 cm
70 cm
80 cm
 
 
LP-S
LP-A
LP-B
losovací
výška překážek:
70 cm
80 cm
90 cm
 
 
SP-S
SP-A
SP-B
posuzovací - foto: celé tělo v pohybu
výška překážek: 
80 cm
90 cm
100 cm
 
 
STP-S
STP-A
STP-B
posuzovací - foto: portrét, celé tělo
výška překážek:
90 cm
100 cm
110 cm
 
 
TP-S
TP-A
TP-B
losovací
výška překážek:
100 cm
110 cm
120 cm
 
 
TTP-S
TTP-A
TTP-B
posuzovací - foto: nad skokem
výška překážek:
110 cm
120 cm
130 cm

 

► ZSP-A
losovací
výka překážek: 50 cm
1 Lestat Merin 4.
2 Lestat Xelica 2.
3 Ifča Clanfaire All About Me 1.
4 Ifča Kruezo  3.

 

► ZSP-B
losovací
výka překážek: 60 cm
1 Smoothy Wallstreet 1.
2 Whiskey Come On Rose des Vent 8.
3 Whiskey Royal Aronn 6.
4 Peťulka Centauros 10.
5 Lestat Oleg 2.
6 Lestat Tekilla  5.
7 Shee Michael 7.
8 Shee Thorin 3.
9 Ifča Miskkärs Greta 9.
10 Ifča Lenka 4.

 

► ZP-A
losovací
výka překážek: 60 cm
1 Peťulka Glyba 3.
2 Peťulka Liwia 5.
3 Lestat Merin 1.
4 Lestat Xelica 6.
5 Ifča Clanfaire All About Me 4.
6 Ifča Kruezo 2.

 

► ZP-B
losovací
výka překážek: 70 cm
1 Smoothy Wallstreet 8.
2 Whiskey Come On Rose des Vent 10.
3 Whiskey Royal Aronn 6.
4 Peťulka Centauros 1.
5 Lestat Chazaam 7.
6 Lestat Luny 4.
7 Shee Michael 2.
8 Shee Thorin 3.
9 Ifča Miskkärs Greta 5.
10 Ifča Lenka 9.

 

► ZLP-A
posuzovací: celé tělo v klidu
výška překážek: 70 cm
1 Lestat Xelica
1.
2 Ifča Ermas Idol
3.
3 Ifča Blueberry D
2.

 

► ZLP-B
posuzovací: celé tělo v klidu
výška překážek: 80 cm
1 Smoothy Wallstreet
2.
2 Whiskey Come On Rose des Vent
4.
3 Whiskey Royal Aronn
5.
4 Peťulka Saethres Bris
1.
5 Lestat Garry HF
9.
6 Shee Michael
3.
7 Shee Thorin
7.
8 Ifča Miskkärs Greta
8.
9 Ifča Timor
6.

 

► LP-A
losovací
výška překážek: 80 cm
1 Peťulka Tiziano 4.
2 Lestat Merin 5.
3 Lestat Xelica 2.
4 Ifča Ermas Idol 1.
5 Ifča Blueberry D 3.

 

► LP-B
losovací
výška překážek: 90 cm
1 Smoothy Wallstreet 8.
2 Whiskey Royal Aronn 1.
3 Peťulka Wolfgang 9.
4 Peťulka Vicky 5.
5 Lestat Rolfy 10.
6 Lestat Gabriel 2.
7 Shee Michael 3.
8 Shee Thorin 6.
9 Ifča Marshad Prince 7.
10 Ifča Lagarno Cedric 4.

 

► SP-A
posuzovací: celé tělo v pohybu
výška překážek: 90 cm
1 Peťulka Tiziano
1.
2 Peťulka Cassiopeia
3.
3 Ifča Ermas Idol
2.
4 Ifča Clanfaire Signature
4.

 

► SP-B
posuzovací: celé tělo v pohybu
výška překážek: 100 cm
1 Whiskey Royal Aronn
2.
2 Peťulka Nero
1.
3 Peťulka Armanis
3.
4 Lestat Ollie
8.
5 Lestat Tekkito
5.
6 Shee Michael
4.
7 Ifča Cherubin
6.
8 Ifča Wintersturm
7.

 

► STP-A
posuzovací: portrét, celé tělo
výška překážek: 100 cm
1 Ifča Ermas Idol
2.
2 Ifča Blueberry D
1.

 

► STP-B
posuzovací: portrét, celé tělo
výška překážek: 110 cm
1 Lestat Ollie
4.
2 Lestat Tekkito
1.
3 Shee Michael
3.
4 Ifča Doyer Bay Boy
2.
5 Ifča Blackwoodland Rock
5.

 

► TP-B
losovací
výška překážek: 120 cm
1 Lestat Ollie 4.
2 Lestat Tekkito 2.
3 Shee Michael 1.
4 Ifča Neve Fada 5.
5 Ifča Rolly Polly 3.

 

► TTP-A
posuzovací: nad skokem
výška překážek: 120 cm
1 Lestat Merin
1.

 

► TTP-B
posuzovací: nad skokem
výška překážek: 130 cm
1 Lestat Foullie
2.
2 Shee Michael
4.
3 Ifča Blackwoodland Rock
1.
4 Ifča Rolly Polly
3.

 

BAROQUE BEAUTY II

druhý díl je zaměřený na výstavy


startovné a výhry vyúčtovány ve VKB

► PRE HŘEBCI
1 Lestat Indigo
8.
2   Invasor VII
5.
3 Peťulka Donoso VII
2.
4   Fabuloso
6.
5 Whiskey Guardadamas
3.
6   Escuelo COR
1.
7 Ifča Lan Devoto
4.
8 Ifča El Fuego
7.

 

► PRE KLISNY
1 Lestat Aimaran
2.
2   Luna
4.
3 Peťulka Calisera
1.
4 Whiskey Adelfa
5.
5   Soberbia
3.

 

► PSL HŘEBCI
1 Smoothy Distúrbio
2.
2   Helios
6.
3 Lestat Quazar de Massa
1.
4   Saphiro
3.
5 Ifča Ximaro
5.
6   Zulu
4.

 

► PSL KLISNY
1 Lestat Perla
4.
2   Severa
3.
3 Whiskey Uthopia
2.
4   Simpatica
1.

 

► STAROKLADRUBSKÝ KŮŇ
1 Peťulka Romke Caprida IX-13
3.
2   Rudolfo Curiosa
2.
3 Ifča Solo Farola XXX
1.
4   Sacramoso Mantova X
4.

 

► FRÍSKÝ KŮŇ HŘEBCI
1 Peťulka Jacob 486
4.
2   Beart 411
1.
3 Ifča Wybren 464
2.
c4   Quattro
3.

 

► FRÍSKÝ KŮŇ KLISNY
1 Peťulka Ancke V
1.
2   Joukje
3.
3 Ifča Fardau
2.

 

► VOLNOST
1 Smoothy Orion VIII
2.
2   Unicornio do Retiro
3.
3 Lestat Lotos
5.
4   Solitari
10.
5 Peťulka Blomke
4.
6   Johannes
7.
7 Whiskey Tamarino-V
1.
8   Uthopia
9.
9 Ifča Sacramoso Prima
6.
10   Ynske van de Jonker
8.

 

► POD SEDLEM
1 Smoothy Orion VIII
2.
2   Distúrbio
7.
3 Lestat Cannabis
8.
4   Mystic Warrior
9.
5 Peťulka Garboso
10.
6   Carletto
5.
7 Whiskey Bariloche
3.
8   Guardadamas
4.
9 Ifča Xiripiti
1.
10   Treino
6.

 

► DÁMSKÉ SEDLO
1 Peťulka Rudolfo Curiosa
1.
2 Whiskey Tamarino-V
3.
3 Ifča Sacramoso Mantova X
2.
 

 

VÍKEND

startovné a výhry vyúčtovány

Parkur TT výška překážek 160 cm
kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto nad skokem
koně 7letí a starší
Úloha GP stupeň T
kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto v klusu + libovolné foto
koně 7letí a starší
Všestrannost CCIO**** stupeň T
- losovací část
- posuzovací část - foto z crossové části
koně 7letí a starší
závod na 100 km stupeň ST
dvoudenní - každý den 50 km
kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto celého těla
koně 6letí a starší
Reining CRI*** kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto z reiningu
koně 6letí a starší
Cutting kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto s dobytkem
koně 6letí a starší
Barrel race kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto celého těla
koně 5letí a starší
Trail kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto z trailové překážky
koně 5letí a starší
Jednospřeží  kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací část - foto v zápřeži
koně 5letí a starší
Chladnokrevný trojboj ovladatelnost klády, formanská jízda, těžký tah
kombinovaná soutěž
- losovací část
- posuzovací - foto celého těla v pohybu
koně 4letí a starší
Pony prix caprilli drezura Z, parkur Z
kombinovaná soutěž
- losovací část 
- posuzovací část - foto v pohybu 
pony 5letí a starší
Výstava portrétů posuzovací - foto hlavy

► Parkur TT 
stupeň TT - 160 cm
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (skok)
koně 7letí a starší
1 Peťulka Quasimodo
3.
2 Peťulka Coco Bongo
4.
3 Lestat Bocardia
1.
4 Ifča Casall
6.
5 Ifča Tinka´s Serenade
7.
6 Rebecca Courvette
2.
7 Rebecca Lasko
5.

 

► Úloha GP 
stupeň T
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (klus + libovolné)
koně 7letí a starší
1 Kačenka Fuerte
1.
2 Peťulka Dankeschön
8.
3 Peťulka Half Moon Delphi
5.
4 Lestat Valegro
2.
5 Ifča Augustin
3.
6 Ifča Duval´s Capri Sonne
7.
7 Rebecca Moorland Totilas
4.
8 Rebecca Stenkjers Nadonna
6.

 

► Všestrannost CCIO**** 
stupeň T
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (cross)
koně 7letí a starší
1 Peťulka Mr Medicott
1.
2 Peťulka Otis Barbotiere
4.
3 Lestat Enigmatic Tetyda
7.
4 Ifča Halunke
2.
5 Ifča Opgun Louvo
6.
6 Rebecca Grand Abraxxas
5.
7 Rebecca Niagara
3.

 

► Dvoudenní závod na 100 km 
stupeň ST
každý den 50 km
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (celé tělo)
koně 6letí a starší
1 Peťulka Pansher
3.
2 Peťulka Break Point
6.
3 Lestat Altynshir
1.
4 Ifča Black Beauty
4.
5 Ifča Pirakhmed
5.
6 Rebecca Hlayyil Ramadan
2.
7 Rebecca Gnev
7.

 

► Reining CRI*** 
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (reining)
koně 6letí a starší
1 Kačenka Smart Spook Olena
5.
2 Kačenka Dun It OT
2.
3 Peťulka Cromed Out Mercedes
1.
4 Peťulka Cool Time To Shine
8.
5 Lestat Little Miss Shine
9.
6 Ifča Custom Blackberry
7.
7 Ifča Stars Sparkling
3.
8 Rebecca Cashin The Big Chex
4.
9 Rebecca Lookie A Diamond
6.

 

► Cutting 
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (s dobytkem)
koně 6letí a starší
1 Kačenka Achtung Baybe
1.
2 Ifča One Time Pepto
3.
3 Ifča Light N Lena
5.
4 Rebecca Deep CLover Blue
2.
5 Rebecca Holiday Onyx
4.

 

► Barrel race 
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (celé tělo)
koně 5letí a starší
1 Peťulka JS Tivio Austin
1.
2 Peťulka Bueno Cremello DC
4.
3 Lestat Jack White
5.
4 Ifča A Good Invitation
3.
5 Rebecca Dashin Teller
2.

 

► Trail 
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (trail)
koně 5letí a starší
1 Kačenka A New Intrigo
1.
2 Kačenka Special Dolly Sue
5.
3 Peťulka Mighty Spirit
7.
4 Peťulka Docs Cool Hand Luke
8.
5 Lestat Royal Rider
4.
6 Ifča Docs Charlie Cash
3.
7 Ifča Double Goodness
2.
8 Rebecca Forever Lonely
9.
9 Rebecca Smooth N Cody
6.

 

► Jednospřeží 
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (celé tělo)
koně 5letí a starší
1 Peťulka Fridse 423
5.
2 Peťulka Diamant
6.
3 Lestat Bakboord
1.
4 Ifča Elburg
4.
5 Ifča Ebert
3.
6 Rebecca Toivo
2.

 

► Chladnokrevný trojboj 
ovladatelnost klády, formanská jízda, těžký tah
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (pohyb)
koně 4letí a starší
1 Peťulka Manitou
4.
2 Peťulka Saphira
7.
3 Lestat Berberos
5.
4 Ifča Acle Magnum
2.
5 Ifča Veci
1.
6 Rebecca Magnus
3.
7 Rebecca Raoul
6.

 

► Pony Prix Caprilli
drezura Z, parkur Z
kombinovaná soutěž - losovací, posuzovací (pohyb)
pony 5letí a starší
1 Peťulka Glyba
5.
2 Peťulka Nadja
6.
3 Lestat Fin
4.
4 Ifča Noble Dancer
3.
5 Rebecca Wildberg
1.
6 Rebecca Sparrow´s Owen
2.

 

► Výstava portrétů 
posuzovací - foto hlavy
1 Kačenka Smart Spook Olena
7.
2 Kačenka Spook
1.
3 Peťulka Hochtraun Vulkan
2.
4 Peťulka Black Tango
8.
5 Lestat Rizatsin
3.
6 Ifča Ermas Idol
4.
7 Rebecca Damascus
5.
8 Rebecca Inovation Chablis
6.

 

BAROQUE BEAUTY I

v prvním díle se koně poměří ve sportovních disciplínách, druhý díl bude zaměřený na výstavy

startovné a výhry vyúčtovány

úloha Z1 stupeň Z
losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
úloha L2 stupeň L
losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
úloha S1 stupeň S
posuzovací - foto celého těla v pohybu (bez sedla)
koně 5+ (nar. 2011 a starší)
úloha SG stupeň ST
posuzovací - foto pod drezurním sedlem
koně 6+ (nar. 2010 a starší)
úloha vIM stupeň T
posuzovací - libovolné foto celého koně
koně 6+ (nar. 2010 a starší)
úloha L0 pod
dámským sedlem
stupeň L
losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
parkur Z losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
parkur ZM pod
dámským sedlem
losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
trail losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
jednospřeží posuzovací - foto celého těla
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
dvojspřeží losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)
čtyřspřeží losovací
koně 4+ (nar. 2012 a starší)

► Úloha Z1
stupeň Z
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Jacob 486 11.
2 Peťulka Romke Caprida 6.
3 Kachnička Never Seen 4.
4 Kachnička Chiquillo 8.
5 Smoothy Distúrbio 14.
6 Smoothy Helios 13.
7 Smoothy Qing de Massa 3.
8 Wolfie Lynneth 10.
9 Wolfie Destello I 15.
10 Wolfie Incognito 2.
11 Lestat Aimaran 5.
12 Lestat Indigo 9.
13 Lestat Alteza 1.
14 Ifča Zulu 12.
15 Ifča Lan Devoto 7.
16 Ifča Zulu  

 

► Úloha L2
stupeň L
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Teake van de Jonker 11.
2 Peťulka Ynskje 17.
3 Peťulka Carletto 13.
4 Kachnička Chiquillo 2.
5 Kachnička Greada 22.
6 Smoothy Distúrbio 18.
7 Smoothy Helios 9.
8 Smoothy Qing de Massa 15.
9 Wolfie Mosaro Rallieza 5.
10 Wolfie Embrujo XIII 3.
11 Wolfie Destello I 14.
12 Whiskey Escuelo COR 19.
13 Whiskey Sueňo COR 6.
14 Lestat Ballman 20.
15 Lestat Chikito 21.
16 Lestat Lotos 1.
17 Rebecca Gogoll 7.
18 Rebecca Solo Famara XX 10.
19 Rebecca Intimidad CEN 12.
20 Ifča Marioneta 4.
21 Ifča Sacromoso Rosita IV 16.
22 Ifča Rudolfo Pastorella V 8.

 

► Úloha S1
stupeň S
posuzovací - foto celého těla v pohybu (bez sedla)
koně 5letí a starší
1 Peťulka Joukje
3.
2 Peťulka Garboso
16.
3 Peťulka Donoso VII
10.
4 Kachnička Greada
2.
5 Kachnička Godiva de Ballard
13.
6 Kachnička Inspirador
8.
7 Smoothy Distúrbio
disk
foto pohyb
8 Smoothy Helios
disk
foto pohyb
9 Wolfie Jaleo
7.
10 Wolfie Bandolero
4.
11 Wolfie Rainy Day
12.
12 Whiskey Tamarino-V
1.
13 Lestat Branca Laeo
17.
14 Lestat Braquillero
6.
15 Lestat Camelot Interagro
15.
16 Rebecca Cascadero
9.
17 Rebecca Numero Uno
5.
18 Rebecca Fatuo de Nadales
14.
19 Ifča Wybren 464
11.

 

► Úloha SG
stupeň ST
posuzovací - foto pod drezurním sedlem
koně 6letí a starší
1 Peťulka Tango
18.
2 Peťulka Blomke
12.
3 Peťulka Rudolfo Curiosa
4.
4 Kachnička Inspirador
2.
5 Kachnička Oscioso
5.
6 Smoothy Helios
17.
7 Smoothy Qing de Massa
1.
8 Smoothy Unicornio do Retiro
10.
9 Wolfie Medvedeva
6.
10 Wolfie Jaleo
20.
11 Wolfie Bandolero
19.
12 Whiskey Batuta
8.
13 Whiskey Duarte COR
3.
14 Lestat Gotan
9.
15 Lestat Invasor VIII.
15.
16 Rebecca Impaciente II
13.
17 Rebecca Halagador
16.
18 Rebecca Norte
11.
19 Ifča Util
14.
20 Ifča Treino
7.

 

► Úloha vIM
stupeň T
posuzovací - libovolné foto celého koně
koně 6letí a starší
1 Peťulka Fridse 423
10.
2 Peťulka Beart 411
5.
3 Kachnička Oscioso
16.
4 Smoothy Unicornio do Retiro
3.
5 Smoothy Qing de Massa
9.
6 Wolfie Rainy Day
13.
7 Whiskey Fer Bulería
4.
8 Whiskey Rio VII
8.
9 Whiskey Bariloche
1.
10 Lestat Quazar de Massa
17.
11 Lestat Cannabis
14.
12 Lestat Xerox
6.
13 Rebecca Norte
15.
14 Rebecca Cato XX
11.
15 Rebecca Conquistador del Sol
2.
16 Ifča Sacramoso Mantova X
12.
17 Ifča Xiripiti
7.

 

► Úloha L0 pod dámským sedlem
stupeň L
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Johannes 6.
2 Peťulka Carletto 1.
3 Peťulka Romke Caprida 11.
4 Smoothy Distúrbio 3.
5 Smoothy Helios 14.
6 Smoothy Qing de Massa 10.
7 Whiskey Tamarino-V 7.
8 Lestat Gotan 4.
9 Lestat Murgar 2.
10 Rebecca Favory Roma XXI 15.
11 Rebecca Siglavi Pakra Basilica VIII 13.
12 Rebecca Solo Famara XXI 8.
13 Ifča Ynske van de Jonker 5.
14 Ifča Quattro 9.
15 Ifča Maurus 12.

 

► Parkur Z
stupeň Z
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Donoso VII 3.
2 Lestat Lotos 5.
3 Lestat Condessa 1.
4 Rebecca Halagador 2.
5 Ifča Lan Devoto 4.

 

► Parkur ZM pod dámským sedlem
stupeň ZM
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Donoso VII 1.
2 Whiskey Tamarino-V 8.
3 Lestat Condessa 6.
4 Lestat Gotan 9.
5 Lestat Murgar 7.
6 Rebecca Favory Roma XXI 2.
7 Rebecca Siglavi Pakra Basilika VIII 10.
8 Rebecca Halagador 3.
9 Ifča Sacramoso Mantova X 4.
10 Ifča Solo Farola XXX 5.

 

► Trail
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Sombra 4.
2 Whiskey Duarte COR 2.
3 Whiskey Tamarino-V 7.
4 Lestat Comico IV. 5.
5 Rebecca Dark Mystery Bizkit 6.
6 Rebecca Unaiva 3.
7 Rebecca Coroa 8.
8 Ifča Zulu 1.

 

► Jednospřeží
posuzovací - foto celého těla
koně 4letí a starší
1 Peťulka Jacob 486
6.
2 Peťulka Ancke V
13.
3 Peťulka Johannes
9.
4 Kachnička Chiquillo
5.
5 Kachnička Greada
8.
6 Kachnička Inspirador
7.
7 Lestat Luna
14.
8 Lestat Severa
10.
9 Lestat Marlino
2.
10 Rebecca Amaranth P
3.
11 Rebecca Toivo
11.
12 Rebecca Tije 401
1.
13 Ifča Fardau
12.
14 Ifča Wybren 464
4.

 

► Dvojspřeží
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Teake van de Jonker + Tiësto fan Ryp-Ein 7.
2 Peťulka Ynskje + Joukje 6.
3 Peťulka Romke Caprida + Rudolfo Curiosa 1.
4 Kachnička Chiquillo + Godiva de Bellard 5.
5 Kachnička Greada + Inspirador 4.
6 Lestat Severa + Luna 11.
7 Rebecca Vogue, Lolke 371 9.
8 Rebecca Favory Roma + Siglavi Pakra Basilica 2.
9 Rebecca Solo Famara XXI + Generale Aversa XLIX 8.
10 Ifča Maurus + Marco Ut´t Binnenvald 3.
11 Ifča Ynske van de Jonker + Fardau 10.

 

► Čtyřspřeží
losovací
koně 4letí a starší
1 Peťulka Fridse 423 + Tiësto fan Ryp-Ein + Beart 411 + Tango 8.
2 Kachnička Chiquillo + Godiva de Bellard + Greada + Inspirador 4.
3 Lestat Severa + Luna + Marlino + Mystic Warrior 2.
4 Rebecca Amaranth P + Lolke 371 + Tije 401 + Toivo 6.
5 Rebecca Favory Roma + Siglavi Pakra Basilica + Solo Famara XXI + Generale Aversa XLIX 3.
6 Rebecca Tara 482 + Lianne + Selena + Tsjip 1.
7 Ifča Maurus + Marco Ut´t Binnenvald + Wybren 464 + Quattro 5.
8 Ifča Solo Famara XXX + Sacramoso Prima + Sacramoso Rosita IV + Rudolfo Pastorela V 7.

 

VÍKEND VŠESTRANNOSTI

Další akce z festivalu je vyhrazena pro koně a pony zaměřené na všestrannost.

jezdec smí přihlásit 2 koně/pony do kategorie
startovné 2 000 kk / start v soutěži
věk koně určuje rok narození 
přihlášky do 15. 5. 

Všestrannost ZK koně 4-6
Všestrannost ZK koně/pony 4+
losovací
Všestrannost Z koně 5+
koně s max. 5 starty v military
Všestrannost Z koně/pony 5+
losovací
Všestrannost ZL koně/pony 5+
losovací
Všestrannost L koně 5+
losovací
CNC (S) koně 6+
losovací
CCIO* (S) koně 6+
posuzovací - foto z drezury a nad skokem
CCIO** (ST) koně 7+
posuzovací - foto z crossové překážky
CCIO*** (T) koně 7+, s více než 10 starty v military
losovací
CCIO**** (TT) koně 8+, s více než 10 starty v military
posuzovací - foto všechny 3 disciplíny
CCIP* pony 4+, max. 7 startů v military
losovací
CCIP** pony 6+, více než 7 starty v military
posuzovací - foto pod sedlem

startovné a výhry vyúčtovány ve VKB

► VŠESTRANNOST ZK
koně
4 - 6letí (nar. 2012 - 2010)
losovací
1 Peťulka Pronto 5.
2 Kachnička Legally Blonde 4.
3 Ifča Gastro Rogaalick 3.
4 Lestat Glacier Bay 6.
5 Ifča Zylo 2.
6 Kachnička Fair Amanda 1.

 

► VŠESTRANNOST ZK
koně a pony
4letí a starší
losovací
1 Ifča Cascadello I 8.
2 Shee Thorin 5.
3 Ifča Ermas Idol 2.
4 Smoothy Balmoreal Sensation 9.
5 Kachnička Stella 3.
6 Peťulka Centauros 7.
7 Shee Michael 4.
8 Kachnička Legally Blonde 1.
9 Lestat Glacier Bay 6.
10 Smoothy Dejó 10.

 

► VŠESTRANNOST Z
koně
5letí a starší
koně s max. 5 starty v military
1 Ifča Maverick 2.
2 Smoothy Balmoreal Sensation 6.
3 Peťulka Kolorado 4.
4 Ifča Gastro Rogaalick 1.
5 Lestat Cemetery Drive 5.
6 Smoothy Dejó 3.

 

 VŠESTRANNOST Z
koně a pony
5letí a starší
losovací
1 Lestat Cemetery Drive 7.
2 Ifča Zylo 3.
3 Shee Michael 5.
4 Smoothy Linbil White Russian 4.
5 Ifča Cascadello I 6.
6 Peťulka Kolorado 8.
7 Shee Rain Dealy 1.
8 Smoothy Balmoreal Sensation 2.

 

► VŠESTRANNOST ZL
koně a pony
5letí a starší
losovací
1 Smoothy Balmoreal Sensation 4.
2 Lestat Arhippos 3.
3 Shee Rain Dealy 8.
4 Ifča Pamír 6.
5 Kachnička Gasienda 5.
6 Smoothy Linbil White Russian 12.
7 Lestat Yarpen 1.
8 Peťulka Adriatika 2.
9 Kachnička Stella 7.
10 Shee Michael 9.
11 Peťulka Tasznik 10.
12 Ifča Ratmir 11.

 

► VŠESTRANNOST L
koně
5letí a starší
losovací
1 Kachnička Fair Amanda 11.
2 Peťulka Samurai Shah 3.
3 Smoothy Linbil White Russian 6.
4 Ifča Fontána SM 4.
5 Lestat Sjipping Stones 1.
6 Smoothy Balmoreal Sensation 12.
7 Kachnička Gasienda 2.
8 Shee Rain Dealy 5.
9 Peťulka Little Gem 9.
10 Katy Stella Leo 7.
11 Lestat Mephisto 10.
12 Ifča Gasro Rogaalick 8.

 

► CNC
stupeň S
koně
6letí a starší
losovací
1 Shee Rain Dealy 1.
2 Ifča Krolewski 7.
3 Peťulka The Mighty AP 2.
4 Smoothy Dejó 3.
5 Ifča Fuerst Grayheart 8.
6 Kachnička Kingpin 11.
7 Lestat Orion´s Rosealene 9.
8 Peťulka Alsu 4.
9 Smoothy Balmoreal Sensation 10.
10 Kachnička Carmac 5.
11 Lestat Energee 6.

 

► CCIO*
stupeň S
koně
6letí a starší
posuzovací - foto drezura + foto nad skokem
1 Smoothy Balmoreal Sensation
3.
2 Smoothy Dejó
8.
3 Kachnička Kingpin
7.
4 Kachnička Allegro SM
5.
5 Lestat Imortal Freak
1.
6 Peťulka Viola
2.
7 Peťulka San Diego E
4.
8 Katy Kalantus
9.
9 Ifča Cracker Jack
10.
10 Ifča Zanzibaar
6.

 

► CCIO**
stupeň ST
koně
7letí a starší
posuzovací - foto crossová překážka
1 Smoothy Balmoreal Sensation
1.
2 Smoothy Dejó
7.
3 Kachnička Allegro SM
2.
4 Kachnička Madison Park
5.
5 Peťulka San Diego E
6.
6 Peťulka Zoe
3.
7 Ifča King Temptress
4.
8 Ifča Chilli Morning
8.

 

► CCIO***
stupeň T
koně
7letí a starší
více něž 10 startů v military
losovací
1 Lestat Idealiss 1.
2 Ifča Pegasus  Pure Gold 5.
3 Peťulka Zoe 3.
4 Kachnička Allegro SM 2.
5 Ifča Sir Roscoe 4.
6 Lestat Brossier 6.
7 Peťulka Otis Barbotiere 8.
8 Kachnička Mensa G 7.

 

► CCIO****
stupeň TT
koně
8letí a starší
více než 10 startů v military
posuzovací - foto všechny 3 disciplíny
1 Kachnička Mighty Magic 1.
2 Kachnička Mensa G 6.
3 Lestat Indy 3.
4 Peťulka Otis Barbotiere 7.
5 Peťulka Mr Medicott 2.
6 Ifča Halunka 5.
7 Ifča Opgun Louvo 4.

 

► CCIP*
pony
4letí a starší
max. 7 startů v military
losovací
1 Ifča Ermas Idol 1.
2 Peťulka Vicky 3.
3 Lestat Fin 2.
4 Ifča Blueberry D 5.
5 Peťulka Saethres Bris 4.

 

► CCIP**
pony
6letí a starší
více než 7 startů v military
posuzovací - foto pod sedlem
1 Lestat Half Life
3.
2 Lestat  Foullie
5.
3 Peťulka WHF Titus
4.
4 Peťulka Denny
1.
5 Ifča Indiana Jones
2.

 

WESTERNOVÝ FESTIVAL

Další akce z festivalu je vyhrazena pro koně westernových plemen.

jezdec smí přihlásit 2 koně do kategorie
startovné 2 000 kk / start v soutěži
pro westernová plemena (APH, AQH, APPA)
přihlášky do 10. 4. 

CRI* reining 4+, losovací - westernová plemena
CRI** reining 4+, losovací - westernová plemena
koně s max. 5 starty v reiningu
CRI*** reining 5+, posuzovací - westernová plemena
koně s 6 a více starty v reiningu
foto: sliding stop
CRI**** reining 5+, posuzovací - westernová plemena
koně s 2 a více 1. místy v reiningu
foto: sliding stop
Trail amateur trail 4+, losovací - westernová plemena
Trail professional trail 5+, posuzovací - westernová plemena
koně s 6 a více starty v trailu
foto: trail
Trail open trail 5+, losovací - newesternová plemen
Western pleasure   4+, losovací - westernová plemena
Hunter Under Saddle   4+, posuzovací - westernová plemena
foto: pod anglickým sedlem
Cutting   5+, posuzovací - westernová plemena
foto: s dobytkem
Working cow horse   5+, losovací - westernová plemena
Western horsemanship   5+, losovací - westernová plemena
Barrel race   5+, losovací - westernová plemena
Halter   4+, posuzovací - westernová plemena
foto: celé tělo z boku

startovné a výhry vyúčtovány ve VKB

► CRI*
losovací
4+, westernová plemena
reining
1 Kachnička Smart Booms 2.
2   Whiz N Dunnit 6.
3 Peťulka Two And Half Gun 8.
4   Magic Jessie 9.
5 Kačenka Top Golden Genesis 10.
6   Baybes Got Blue Eyes 5.
7 Shee LV River World 7.
8   Sweet Little Tinseltown 1.
9 Ifča Chasen The Cash 4.
10   Chico de Guampa Picante 3.
11 Miska Diamond Gotta Shine 11.

 

► CRI**
losovací
4+, westernová plemena
reining, max. 5 startů v reiningu
1 Kachnička Smart Booms  7.
2   Whiz N Dunnit 5.
3 Peťulka Cromed Out Mercedes 1.
4   Mia Gunner 8.
5 Kačenka Silent Fancy 4.
6   Molotof Inferno Bitch 2.
7 Shee Sweet Little Tinseltown 3.
8 Ifča Thinx Gotta Charley 6.

 

► CRI***
posuzovací
5+, westernová plemena
reining, 6 a více startů v reiningu
foto: sliding stop
1 Kachnička Rain Day
6.
2   Jumping Jack Whiz
5.
3 Peťulka Cool Time To Shine
7.
4   Wimpys Little Chic
4.
5 Kačenka Dun It OT
1.
6   Top Golden Genesis
8.
7 Shee LV River World
9.
8 Lestat Mittle Miss Shine
10.
9 Ifča Stars Sparkling
2.
10   Custom Blackberry
3.

 

► CRI****
posuzovací
5+, westernová plemena
reining, 2 a více 1. míst v reiningu
foto: sliding stop
1 Kachnička Jumping Jack Whiz
2.
2 Kačenka Colonels Shining Gun
1.
3   Smart Spook Olena
3.

 

► Trail amateur
losovací
4+, westernová plemena
1 Kachnička You Bet Im Krymsun 8.
2   Silky Midnight 10.
3 Peťulka Magic Jessie 2.
4   Ima Lucky Seven 3.
5 Kačenka Smooth Grey Wrapper 5.
6   MA Impress Chocolate 4.
7 Shee Silver Starlet Abby 1.
8   Shine At Nike 7.
9 Lestat Royal Rider 9.
10 Miska Milleniums Taylor Made 6.

 

► Trail professional
posuzovací
5+, westernová plemena
6 a více startů v trailu
foto: trail
1 Kachnička Rain Day
2.
2 Peťulka Docs Cool Hand Luke
7.
3 Kačenka A New Intrigo 
1.
4   Rosalie Legacy
4.
5 Lestat Doc Ripple King
5.
6 Ifča Docs Charlie Cash
6.
7   Sheza Golden Shine
3.

 

► Trail open
losovací
5+, newesternová plemena
1 Peťulka Mellow 3.
2   Sunday Moon 1.
3 Lestat Double Clutch 5.
4   Bazing Wing Commander 6.
5 Ifča Alisar Shaik 4.
6   Zulu 2.

 

► Western pleasure
losovací
4+, westernová plemena
1 Kachnička Ima Miss Mini Mac 10.
2   Little Impression 6.
3 Peťulka Thinx Gona Ray 13.
4   Ima Lucky Seven 9.
5 Kačenka A New Intrigo 8.
6   Smooth Grey Wrapper 1.
7 Shee Sweet Spot 11.
8   Cookie Caramel 7.
9 Lestat Royal Rider 5.
10   A Double Impulse 4.
11 Ifča Smart As Ray 2.
12   The Total Performance 12.
13 Miska Gunfather 3.

 

► Hunter Under Saddle
posuzovací
4+, westernová plemena
foto: pod anglickým sedlem
1 Kachnička You Bet Im Krymsun
1.
2   Coolest Perception
2.
3 Kačenka A New Intrigo
3.
4   Smooth Grey Wrapper
5.
5 Lestat Doc Ripple King
7.
6 Ifča Double Goodness
4.
7   Frosty Havanna Sky
6.

 

► Cutting
posuzovací
5+, westernová plemena
foto: s dobytkem
diskvalifikace: Jumping Jack Whiz (nemá foto s dobytkem)
1 Kachnička Smart Booms
3.
2 Peťulka Two And Half Gun
4.
3 Kačenka Achtung Baybe
1.
4 Ifča Light N Lena
5.
5   One Time Pepto
2.

 

► Working cowhorse
losovací
5+, westernová plemena
1 Kachnička Jumping Jack Whiz 6.
2   Smart Booms 5.
3 Peťulka LV Lucky Genesis 3.
4   Southern Playboy 7.
5 Kačenka Achtung Baybe 4.
6 Shee Raven Feather 1.
7 Ifča Lil Sweet Shiner 2.
8   CandAppa Queen 8.

 

► Western horsemanship
losovací
5+, westernová plemena
1 Kachnička LV Doc Harleem 8.
2   You Bet Im Krumsun 1.
3 Peťulka Bueno Cremello DC 6.
4   Havanna Cuba 4.
5 Kačenka A New Intrigo 2.
6   Smooth Grey Wrapper 7.
7 Shee Sweet Spot 5.
8   Sweet Little Tinseltown 3.
9 Ifča Honkytonk Wrangler 9.
10   Secret Admirer 10.

 

► Barrel race
losovací
5+, westernová plemena
1 Kachnička Snow Blue Eyed 1.
2   Fiestas Gotta Gun 5.
3 Peťulka  JS Tivio Austin 3.
4   Bueno Cremello DC 6.
5 Shee LV River World 4.
6   Raven Feather 7.
7 Ifča A Good Invitation 2.

 

► Halter
posuzovací
4+, westernová plemena
foto: celé tělo z boku
1 Kachnička Whiz N Dunnit
4.
2   Smart Booms
9.
3 Peťulka Thinx Gona Ray
1.
4   Dark Eyed Neila
3.
5 Kačenka Smart Spook Olena
2.
6   Dun It OT
8.
7 Shee Raven Feather
10.
8   Sweet Spot
7.
9 Lestat A Double Impulse
11.
10 Ifča Ballerina of Secret
6.
11 Miska Asset Gotta Dun
5.

 

DREZURNÍ FESTIVAL

Další akce z festivalu je vyhrazena pro drezurní koně a poníky všech plemen.

jezdec smí přihlásit 2 koně do kategorie
startovné 2 000 kk / start v soutěži
pro koně i pony zaměřené na drezuru
pony/malí koně a koně mají oddělené drezurní úlohy
přihlášky do 10. 4. 

Úloha Z0 stupeň Z 4+, losovací
Úloha Z3 stupeň Z 4+, posuzovací
foto: pod sedlem
Úloha L0 stupeň L 4+, losovací
Úloha L4 stupeň L 5+, posuzovací
foto: celé tělo
Úloha vL stupeň L 5+, posuzovací
foto: pod sedlem
Úloha S0 stupeň S 5+, losovací
Úloha S2 stupeň S 6+, posuzovací
foto: pod drezurním sedlem - klus
Úloha ST1 stupeň ST 6+, losovací
Úloha SG stupeň ST 7+, posuzovací
foto: pod drezurním sedlem - klus
Úloha T1 stupeň T 7+, losovací
Úloha vIM stupeň T 8+, posuzovací
foto: pod drezurním sedlem - klus
Úloha IM2 stupeň TT 9+, losovací
Úloha GP stupeň TT 9+, posuzovací
foto: pod drezurnám sedlem - piafa/pasáž
Úloha vGP stupeň TT 9+, posuzovací
foto: pod drezurním sedlem - klus + pirueta
Úloha 4U stupeň Z 4, losovací
Úloha 5U stupeň L 5, losovací
Úloha 6U stupeň S 6, losovací
úloha P1 stupeň Z 4+, pony, losovací
úloha P5 stupeň Z 4+, pony, posuzovací
foto: pod sedlem - klus
úloha P6 stupeň L 5+, pony, losovací
úloha P8 stupeň L 5+, pony, posuzovací
foto: pod sedlem - klus
úloha PU stupeň S 6+, pony, losovací
úloha vP stupeň S 6+, pony, posuzovací
foto: pod sedlem - klus

startovné a výhry vyúčtovány ve VKB

► Úloha Z0
losovací
4+
stupeň Z
1 wolfie April´s Artemis 14.
2   Destello I 10.
3 Smoothy Valentijn 16.
4   Delcatty 3.
5 Kachnička Heide 17.
6   Haruka 11.
7 Shee Wiena 1.
8   Simba 7.
9 Lucinia Tolegro 4.
10 Peťulka Jacob 6.
11   Crescendo 5.
12 Lestat Seth 12.
13   Madagaskar 13.
14 Ifča San Galaxie E 8.
15   Geneva Cross 2.
16 kapicka.rosi Jean Baptiste 15.
17   Step Up 9.

 

► Úloha Z3
posuzovací
4+
foto: pod sedlem
stupeň Z
1 wolfie Destello I
17.
2   Embrujo XIII
10.
3 Smoothy Valentijn
3.
4   Delcatty
15.
5 Kachnička Never Seen
9.
6   Fürst Reisen
2.
7 Shee Wiena
4.
8   Simba
8.
9 Lucinia Tolegro
11.
10 Peťulka Wynette
14.
11   Floresko
7.
12 Lestat Indigo
16.
13   Aimaran
13.
14 Ifča Black Hero
12.
15   Geneva Cross
6.
16 kapicka.rosi Mandalay Bay
1.
17 Bella Anita 5.

 

► Úloha L0
losovací
4+
stupeň L
1 wolfie Madelaine 14.
2   Cocaine 1.
3 Smoothy Valentijn 6.
4   Delcatty 12.
5 Kachnička Gooseberry 9.
6   Fair Amanda 16.
7 Shee Liostro 10.
8   Dorana 3.
9 Lestat Nargila 2.
10   Agat 8.
11 Ifča Kalua 5.
12   Goldy Beauty 13.
13 kapicka.rosi Jean Baptiste 4.
14   Step Up 15.
15 Miska Louboutin 7.
16   Kalliope 11.

 

► Úloha L4
posuzovací
5+
foto: celé tělo
stupeň L
1 wolfie Mosaro Rallieza
3.
2   Incognito
10.
3 Smoothy Valentijn
4.
4   Helios
18.
5 Kachnička London Lane
13.
6   Chiquillo
11.
7 Shee Dablin W
9.
8   Simba
12.
9 Peťulka Johannes
5.
10   Calisera
6.
11 Lestat Ballman
17.
12   Castelyn
2.
13 Ifča Liberty Girl
16.
14   Ornela
8.
15 kapicka.rosi San Marco
1.
16   Mandalay Bay
14.
17 Miska Florenciano
7.
18   Al Raheeb AB
15.


 

► Úloha vL
posuzovací
5+
foto: pod sedlem
stupeň L
1 wolfie Embrujo XIII
1.
2   Incognito
12.
3 Smoothy Delcatty
8.
4   Helios
9.
5 Shee Dablin W
10.
6   Westminster
2.
7 Peťulka Carletto
4.
8   Farbenspiel
7.
9 Lestat Orientis
5.
10   Sevan
11.
11 Ifča Black Hero
3.
12   Cita Normarks
6.

 

► Úloha S0
losovací
5+
stupeň S
1 wolfie Marlenka 9.
2   Medvedeva 18.
3 Smoothy Delcatty 13.
4   Helios 6.
5 Kachnička Teranova 12.
6   Uriah 15.
7 Shee Dablin W 4.
8   Diana 17.
9 Peťulka Garboso 1.
10   Rafinada 2.
11 Lestat Junco 10.
12   Braquillero 5.
13 Ifča Maurus 16.
14   Ximaro 11.
15 kapicka.rosi San Marco 7.
16   Bella Anita 14.
17 Miska Hayleys Honour 3.
18   Royal Silverstar 8.

 

► Úloha S2
posuzovací
6+
foto: pod drezurním sedlem - klus
stupeň S
1 wolfie Medvedeva
2.
2   Bandolero
8.
3 Smoothy Fixdesign Chablis
14.
4   Delcatty
10.
5 Kachnička Fardaux
3.
6   Kingpin
13.
7 Shee Diana
9.
8   Westminster
15.
9 Peťulka Fabrix Miss Ésandri
4.
10   Del Magico
1.
11 Lestat Branca Laeo
5.
12   Primadonna
16.
13 Ifča Danciano
12.
14   Util
6.
15 kapicka.rosi Zonyx
11.
16   Sandro Song
7.
17 Miska Evian
17.

 

► Úloha ST1
losovací
6+
stupeň ST
1 wolfie Jaleo 12.
2   Bandolero 15.
3 Smoothy Argo Conti 3.
4   Helios 1.
5 Kachnička Rammer Jammer 2.
6   Orbitus Pictis 11.
7 Shee Hiraeth 10.
8   Rhapsody 14.
9 Peťulka Prima Donna 6.
10   Spooky Sydrom Paw 13.
11 Lestat Larix 9.
12   Esperanto 17.
13 Ifča Dablino 8.
14   Zambezi 7.
15 kapicka.rosi Zonyx 4.
16   Sandro Song 5.
17 Miska Rockefeler 16.
18   Don Crusador II 18.

 

► Úloha SG
posuzovací
7+
foto: pod drezurním sedlem - klus
stupeň ST
1 wolfie Jaleo
14.
2 Smoothy Campeador
1.
3   Qing de Massa
9.
4 Kachnička Orbitus Pictus
2.
5   Sir Rubinstein
8.
6 Shee Gasady´s Winsor
10.
7   Rhapsody
6.
8 Peťulka Prima Donna
4.
9   Samstar
13.
10 Lestat Amour G
3.
11   Orenge
12.
12 Ifča Treino
5.
13   Soliman
11.
14 Eddison O 7.

 

► Úloha T1
losovací
7+
stupeň T
1 wolfie Rainy Day 6.
2 Smoothy Qing de Massa 5.
3   Unee BB 9.
4 Kachnička Red Lover 14.
5   Mensa G 8.
6 Shee Hiraeth 2.
7   Donarweiss 13.
8 Peťulka Tiësto fan Ryp-Ein 3.
9   Dresden Mann 10.
10 Lestat Kurchs 7.
11   Cannabis 11.
12 Ifča O Hot Chocolate 12.
13   Duval´s Capri Sonne 1.
14 Miska Bilarino 4.

 

► Úloha vIM
posuzovací
8+
foto: pod drezurním sedlem - klus
stupeň T
1 wolfie Rainy Day
10.
2 Smoothy Unicornio do Retiro
15.
3   Solos Lacan
8.
4 Kachnička Dante Weltino
14.
5   Aspen
4.
6 Shee Gasady´s Winsor
13.
7   Donarweiss
2.
8 Peťulka Why Not
3.
9   Mr Medicott
9.
10 Lestat Quazar de Massa
1.
11   Hafes
11.
12 Ifča Sacramoso Mantova X
7.
13   Bella Rose
16.
14 kapicka.rosi Djibouti
12.
15   Ulysses
5.
16 Miska Inspekteur
6.

 

► Úloha IM2
losovací
9+
stupeň TT
1 Smoothy Solos Lacan 7.
2   Unee BB 8.
3 Kachnička Mighty Magic 2.
4   Oscioso 14.
5 Shee Hiraeth 4.
6   Donarweiss 10.
7 Peťulka Fridse 3.
8   Beart 6.
9 Lestat Champagne 13.
10   Traliver Decanter 11.
11 Ifča Diva Royal 12.
12   Clearwater 9.
13 kapicka.rosi Djibouti 1.
14 Miska Parcival 5.

 

► Úloha GP
posuzovací
9+
foto: pod drezurním sedle - piafa/pasáž
stupeň TT
1 Smoothy Unee BB
2.
2   Solos Lacan
9.
3 Kachnička Oscioso
6.
4   Diamond Hit
5.
5 Shee Donarweiss
10.
6 Peťulka Dresden Mann
3.
7 Lestat Sal
1.
8   Valegro
8.
9 Ifča Xiripiti
4.
10   Prestige
7.

 

► Úloha vGP
posuzovací
9+
foto: pod drezurním sedlem - klus + pirueta
stupeň TT
1 Smoothy Unee BB
10.
2   Solos Lacan
3.
3 Kachnička Red Lover
1.
4   Dante Weltino
8.
5 Shee Donarweiss
9.
6 Peťulka Half Moon Delphi
6.
7   Otis Barbotiere
11.
8 Lestat Treliver Decanter
-
9   Valegro
5.
10 Ifča Augustin
4.
11   Xiripiti
7.
12 kapicka.rosi Ulysses
2.

 

► Úloha 4U
losovací
4
stupeň Z
diskvalifikaci: Never Seen (nar. 2011)
1 Kachnička Haruka 1.
2 Shee Wiena 7.
3   Ather 2.
4 Peťulka Romancia 4.
5   Limette 3.
6 Lestat Orientis 9.
7   Flagmount´s Freedom 6.
8 Ifča Black Hero 8.
9   Batida de Coco 5.

 

► Úloha 5U
losovací
5
stupeň L
diskvalifikace: Gooseberry (nar. 2010)
1 Kachnička Heide 6.
2 Shee Simba 3.
3 Peťulka Jacob 8.
4   Toto Jr 1.
5 Lestat Corzare 4.
6   Saruman 5.
7 Ifča San Galaxie E 2.
8   Liberty Girl 7.

 

► Úloha 6U
losovací
6
stupeň S
diskvalifikace: Uriah (nar. 2009)
1 Kachnička Fair Amanda 4.
2 Shee Mister Knight 3.
3 Peťulka Double Inn 7.
4   Farbenspiel 1.
5 Lestat Juicy 8.
6   Laocoon 6.
7 Ifča Black Ruby 5.
8   Voilara 10.

 

► Úloha P1
losovací
4+, pony
stupeň Z
1 Smoothy Tobby 3.
2   Halle Lafferty 10.
3 Kachnička Eliška 11.
4   Stella 2.
5 Shee Clare 1.
6   Thorin 5.
7 Peťulka Goldstar 4.
8   Pegasus 8.
9 Lestat Loto 7.
10   Xelica 6.
11 Ifča Wintersturm 12.
12   Lenka 9.

 

► Úloha P5
posuzovací
4+, pony
foto: pod sedlem - klus
stupeň Z
1 Smoothy Wallstreet
1.
2 Kachnička Eliška
9.
3   Spotted Missy
5.
4 Shee Pridwen
8.
5   Michael
2.
6 Peťulka Lion Heart 
3.
7   Liwia
7.
8 Ifča Miskkärs Greta
6.
9 kapicka.rosi Lord Chaprell
4.

 

► Úloha P6
losovací
5+, pony
stupeň L
1 Smoothy Halle Lafferty 13.
2   Wallstreet 4.
3 Kachnička Étincelle Blanche 1.
4   Stella 3.
5 Shee Gin-Ger 9.
6   Pridwen 6.
7 Peťulka Rosalinde 14.
8   Silver Moonlight 5.
9 Lestat Trinitty 8.
10   Rebel´s Queen 11.
11 Ifča Lagarno Cedric 10.
12   Sophia 7.
13 kapicka.rosi Lord Chaprell 2.
14   Sodex 12.

 

► Úloha P8
posuzovací
5+, pony
foto: pod sedlem - klus
stupeň L
1 Smoothy Wallstreet
1.
2 Kachnička Blickfang
7.
3   Spotted Missy
2.
4 Shee Micheal
3.
5 Peťulka Donatella
4.
6   Danielle
5.
7 Lestat Polaris
11.
8   Ljubka
10.
9 Ifča Miskkärs Greta
8.
10   Noble Dancer
9.
11 kapicka.rosi Sodex
6.

 

► Úloha PU
losovací
6+, pony
stupeň S
1 Smoothy Wallstreet 13.
2 Kachnička Blickfang 1.
3   Spotted Missy 2.
4 Shee Gin-Ger 9.
5   Michael 8.
6 Peťulka Armanis 3.
7   Steiermark 10.
8 Lestat Foxtail 11.
9   Fin 7.
10 Ifča Noble Dancer 5.
11   Rembrandt 6.
12 kapicka.rosi Popcorn WE 4.
13   Rap´Tout de la Tour 12.

 

► Úloha vP
posuzovací
6+, pony
foto: pod sedlem - klus
stupeň S
1 Smoothy Wallstreet
3.
2 Kachnička Odie
10.
3   Bailey
4.
4 Shee Michael
5.
5 Peťulka Arthur
11.
6   Golden State
9.
7 Lestat Rebel´s Life
6.
8 Ifča Rembrandt
2.
9   Daisey Dusentrieb
7.
10 kapicka.rosi Rap´Tout de la Tour
8.
11   Popcorn WE
1.

 

PARKUROVÝ FESTIVAL

startovné odečteno / ceny přičteny

► PARKUR ZZ
losovací
4letí (nar. 2012)
překážky do 80 cm
diskvalifikace: Whitney (Trish) - věk/kůň je 7letý
diskvalifikace: Vechta (Trish) - nedodák odkaz na box/nelze zkontrolovat věk
1 Peťulka Lord Clooney 2.
2   Holiday Inn 8.
3 Shee Adorado II 7.
4   Moneta 1.
5 kapicka.rosi Escarullo 3.
6 Lestat Domino 6.
7 Ifča Fire Onyx 5.
8   Milagro 4.

 

► PARKUR ZM
losovací
4letí (nar. 2012)
překážky do 90 cm
diskvalifikace: Black Spott (Miska) - věk/kůň je 6letý
diskvalifikace: Drummer (Trish) - věk/kůň je 8letý
1 Peťulka Lord Clooney 2.
2   San Étoile E 8.
3 Shee Adorado II 5.
4   Moneta 4.
5 Lestat Ares 3.
6   Flagmount´s Freedom 1.
7 Ifča Fire Onyx 6.
8   Pikeur Blue 7.

 

► PARKUR Z
posuzovací - foto: celého těla v klidu
4letí (nar. 2012)
překážky do 100 cm
diskvalifikace: Etrernal Loyalty (Miska) - věk/kůň je 10letý
diskvalifiakce: Biggen (Trish) - věk/kůň je 6letý
diskvalifikace: Flavio Floray (Trish) - věk/kůň je 7letý
1 Peťulka Diandro
6.
2   Holiday Inn
8.
3 Shee Ather
4.
4 kapicka.rosi Escarullo
7.
5 Lestat Orlando
3.
6   Canoco le Roy
1.
7 Ifča Milagro
2.
8   Pikeur Blue
5.

 

► PARKUR ZL
losovací
4letí a starší (nar. 2012 a starší)
překážky do 110 cm
1 Trish Branchette 8.
2   Moshie Moo 4.
3 Peťulka Belle de mon Coeur 7.
4   Adriatika 5.
5 Shee Castiel 14.
6   Thorin 1.
7 kapicka.rosi Stormy Groom 9.
8   High Motion 12.
9 Smoothy Maximus 11.
10   Balpar de Trebox 13.
11 Lestat Zurbekha 10.
12   Tsair 2.
13 Ifča Goldy Beauty 3.
14   Ornela 6.

 

► MINUTOVÉ SKÁKÁNÍ
losovací
4letí a starší (nar. 2012 a starší)
překážky do 110 cm, časový limit 45 sekund
2 body za správně překonanou překážku, 1 bod za pobořenou překážku - vyhrává jezdec s nejvyšším počtem bodů
1 Trish Designer 1.
2   Avenzio 6.
3 Peťulka Labemann 10.
4   Zlatá 22.
5 Shee Floral Tea 3.
6   Thorin 9.
7 kapicka.rosi Stormy Groom 11.
8   High Motion 5.
9 Smoothy Maximus 8.
10   Balpar de Trebox 13.
11 Lestat Magnesia 2.
12   Lotos 4.
13 Ifča Goldy Beauty 14.
14   Great Blue 7.

 

► PARKUR L*
posuzovací - foto: skok
4letí a starší (nar. 2012 a starší)
překážky do 120 cm
1 Trish Isic
7.
2   Rouge 
1.
3 Peťulka Fandango
2.
4   Bonney Chance
12.
5 Shee Floral Tea 
8.
6   Castiel
10.
7 Chief Fabyjan J
4.
8 Smoothy Maximus
13.
9   Cream On Top
3.
10 Lestat Malishka
11.
11   Colorit
5.
12 Ifča Taliensin
6.
13   Castelano
9.

 

► DVOUKOLOVÁ SOUTĚŽ
losovací
5letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 120 cm v prvním kole a do 125 cm v kole druhém
1 Trish Coral Reef 5.
2   Satira 11.
3 Peťulka Irca 10.
4   Zlatá 8.
5 Shee Floral Tea 13.
6   Mister Knight 7.
7 Chief Fabyjan J 6.
8 Smoothy Cream On Top 1.
9   Jonsaunier Dwerse Hagen 4.
10 Lestat No Jokes 2.
11   Kahira 3.
12 Ifča Castelano 12.
13   Empress 9.

 

► PARKUR L**
posuzovací - foto: celé tělov klidu
5letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 125 cm
1 Miska El Caselle 
14.
2   Quality Time
1.
3 Trish Silano
6.
4   Midnight Surprizes
2.
5 Peťulka Fandango 
5.
6   Lalita
9.
7 Shee Michael
4.
8 kapicka.rosi Quadrium
7.
9 Chief Fabyjan J
12.
10 Smoothy Maximus
15.
11   Cream On Top
3.
12 Lestat Usama
13.
13   Andreas Dukla
10.
14 Ifča Connor
8.
15   Cascadello I
11.

 

► PARKUR S*
losovací
5letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 130 cm
1 Miska Enderllin 15.
2 Trish Asgard Paard 12.
3   Seigneur 8.
4 Peťulka Maxim 6.
5   Gribouille du Lys 4.
6 Shee Corinia 14.
7   Rain Delay 7.
8 kapicka.rosi Chellsini Z 13.
9   Quadrium 3.
10 Chief Fabyjan J 11.
11   Vocas 9.
12 Smoothy Cream On Top 2.
13   Jonsaunier Dwerse Hagen 10.
14 Lestat Gazomet 5.
15   Gajane 1.
16 Ifča Cannavaro 17.
17   Cocaine 16.

 

► SOUTĚŽ DO PRVNÍ CHYBY
tipovací - číslo 1 - 20
4letí a starší (nar. 2012 a starší)
překážky 110 cm, 2 body za správně překonanou překážku, 1 bod za pobořenou překážku - vyhrává jezdec s nejvyšším počtem bodů
1 Trish Pythagorus - 14 3.
2   Riptide - 17 8.
3 Peťulka Maxim - 7 6.
4   Gabriela - 8 1.
5 Shee Mister Knight - 7 5.
6   Michael - 16 9.
7 Smoothy Maximus - 16 10.
8   Balpar de Trebox - 3 7.
9 Lestat Apparel - 9 2.
10   Just Me Love - 12 4.

 

► PARKUR S**
posuzovací - foto: skok
5letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 135 cm
1 Trish Lamar Ali Element
13.
2   Volturi
14.
3 Peťulka Medaglia d´Arento
10.
4   Gribouille du Lys
12.
5 Shee Corinia
2.
6   Rain Delay
11.
7 kapicka.rosi Cordes
3.
8 Chief Vocas
7.
9   Lidožrout
4.
10 Smoothy Jonsaunier Dwerse Hagen
6.
11   Quasi de Kergane
5.
12 Lestat Barrichello
1.
13   Lansdown
8.
14 Ifča Dakota
15.
15   Cascadello II
9.

 

► PARKUR ST*
losovací
6letí a starší (nar. 2010 a starší)
překážky do 140 cm
1 Trish Vert et Rouge 11.
2   Kingdom 5.
3 Peťulka Portugal Blue 7.
4   Diva II 4.
5 Shee Foxtail 13.
6 kapicka.rosi Cordess 14.
7 Chief Fabyjan J 9.
8   Lidožrout 6.
9 Smoothy Jonsaunier Dwerse Hagen 8.
10   Grand Cru 1.
11 Lestat Piastr 2.
12   Idisia 12.
13 Ifča Zucca 10.
14   Lyjanero 3.

 

► PARKUR ST**
posuzovací - foto: skok
6letí a starší (nar. 2010 a starší)
překážky do 145 cm
1 Miska Zipper
14.
2 Trish Zagerdy´s Flop
1.
3   Caroubet
7.
4 Peťulka Portugal Blue
15.
5   Rodeo
11.
6 Shee Foxtail
12.
7 kapicka.rosi Chellsini Z
6.
8 Chief Vocas
2.
9   Lidožrout
5.
10 Smoothy Grand Cru
8.
11   Fleur
3.
12 Lestat Calypso
10.
13   Lilit
13.
14 Ifča Toulago
9.
15   Dadjak
4.

 

► PARKUR T*
losovací
7letí a starší (nar. 2009 a starší)
překážky do 150 cm
1 Miska Liandero 1.
2 Trish Caboose Calamity 4.
3   Xaohroa 8.
4 Peťulka Aristo 6.
5   Lilith 9.
6 Shee Cup Tea 10.
7   Vandraen 7.
8 kapicka.rosi Caretina 11.
9 Chief Vocas 2.
10   Lidožrout 5.
11 Smoothy Quasi de Kergane 14.
12   Grand Cru 13.
13 Lestat Murgab 15.
14   Larix 12.
15 Ifča Rosalia la Silla 16.
16   Giovanni van het Scheefkasteel 3.

 

► HONEBNÍ SKÁKÁNÍ
posuzovací - foto: pod sedlem na parkuru (ne skok)
5letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 120 cm, soutěž na čas
1 Trish Mighty Grape
6.
2   The Spook
1.
3 Peťulka Lilith
9.
4 Shee Cup Tea
5.
5   Adorado
4.
6 Smoothy Cream On Top
8.
7   Quasi de Kergane
2.
8 Lestat Balthazar du Rouet
3.
9   Conrad de Joue
10.
10 Ifča Corassini von Gurbrü
7.

 

► PARKUR T**
posuzovací - foto: skok
7letí a starší (nar. 2009 a starší)
překážky do 155 cm
1 Miska No Mercy
4.
2 Trish Togfur Lano
3.
3   Wavera
10.
4 Peťulka Aristo
16.
5   Chiara
13.
6 Shee Adorado
9.
7   Cup Tea
1.
8 kapicka.rosi Ukato
2.
9   Caretina
14.
10 Chief Vocas
6.
11   Lidožrout
12.
12 Smoothy Cornet 39
17.
13   Copin van de Roy
5.
14 Lestat Kira III
8.
15   Balthazar
15.
16 Ifča Bear Bay d´Artagnan
11.
17   Tinka´s Serenade
7.

 

► PARKUR T***
losovací
8letí a starší (nar. 2008 a starší)
překážky do 155 cm
1 Trish Perigueux 8.
2 Peťulka Niveau 6.
3   Coral Reef Via Volo 11.
4 Shee Adorado 12.
5   Vandraen 1.
6 Chief Vocas 2.
7   Lidožrout 9.
8 Smoothy Fleur 3.
9   Grand Cru 10.
10 Lestat Quasi Gold 7.
11   Brossier 4.
12 Ifča Mylord Carthago 5.
13   Gotha 13.

 

► PARKUR TT
posuzovací - foto: skok
9letí a starší (nar. 2005 a starší)
překážky do 160 cm
diskvalifikace: Donaldson (Trish) - věk/kůň je mladý-7letý
1 Trish Jack Othello
2.
2 Peťulka Otis Barbotiere
8.
3   Coral Reef Via Volo
1.
4 Shee Adorado
12.
5   Vandraen
13.
6 kapicka.rosi Ukato
7.
7 Chief Vocas
3.
8   Lidožrout
6.
9 Smoothy Embassy II
14.
10   Cabrio van de Heffinck
9.
11 Lestat Hintertanz
4.
12   Berenzen
11.
13 Ifča Casall
10.
14   Plot Blue
5.

 

► SOUTĚŽ MASTERS
losovací
7letí a starší (nar. 2009 a starší)
překážky 150 cm
šest překážek o stejné výšce, v každém následujícím kole si jezdec vybere skok, který se zvýčí o 10 cm - první shození vyřazuje
1 Peťulka Otis Barbotiere 2.
2   Mr. Medicott 4.
3 Shee Adorado 1.
4 Smoothy Luna 5.
5   Rebozo la Silla 7.
6 Lestat Hintertanz 3.
7   Berenzen 8.
8 Ifča Corradina 9.
9   Bayard van de Villa Theresia 6.

 

► SOUTĚŽ MOHUTNOSTI
tipovací - číslo 1 - 20
7letí a starší (nar. 2009 a starší)
překážky 120 - 140 cm
překážky se postupně zvyšují
1 Peťulka Pronto - 11 3.
2   Kodar - 1 7.
3 Shee Vandraen - 7 5.
4   Cup Tea - 16 4.
5 Smoothy Rebozo la Silla - 8 6.
6   Luna - 14 1.
7 Lestat Hintertanz - 12 8.
8   Berenzen - 9 2.

 

► PRIX CAPRILLI
posuzovací - foto: pod sedlem v klusu + skok
4letí a starší (nar. 2011 a starší)
překážky do 110 cm, drezura L
pro koně se zaměřením na parkur i drezuru (nebo všestrannost)
CENY: udělovány za celkové umístění
1 Trish Mighty Grape

drezura: 2.
parkur: 11.

celkové: 7.

2   Damian SM

drezura: 3.
parkur: 6.

celkové: 2.

3 Peťulka Medaglia d´Argento

drezura: 8.
parkur: 3.

celkové: 5.

4   Otis Barbotiere

drezura: 9.
parkur: 7.

celkové: 10.

5 Smoothy Dejó

drezura: 11.
parkur: 2.

celkové: 6.

6   Linbil White Russian

drezura: 4.
parkur: 10.

celkové: 8.

7 Lestat Berenzen

drezura: 7.
parkur: 9.

celkové: 11.

8   Indy

drezura: 6.
parkur: 1.

celkové: 1.

9 Ifča Gastro Rogaalick

drezura: 10.
parkur: 4.

celkové: 9.

10   Cita Normarks

drezura: 1.
parkur: 8.

celkové: 3.

11 Shee Ather

drezura: 5.
parkur: 5.

celkové: 4.

 

PONY VÍKEND

startovné odečteno / ceny přičteny

► PONY DREZURA Z
pony starší 4 let
1 Lestat Loto 12.
2   Xelica 7.
3   Rebel´s Tekk 16.
4 Shee Pridwen 9.
5   Thorin 15.
6 Kachnička Eliška 5.
7   Stella 8.
8 Trish Felexos 3.
9   Fuji si Tixie 6.
10 Peťulka Pegasus 13.
11   Centauros 4.
12   Glyba 19.
13 kapicka.rosi Lord Chaprell 14.
14   Sodex 11.
15 Smoothy Halle Lafferty 10.
16   Tobby 17.
17   Wallstreet 1.
18 Ifča Camelia 2.
19   Clanfaire All About Me 20.
20   Clanfair Signature 18.

 

► PONY DREZURA L
pony starší 5 let
1 Lestat Amaretto 9.
2   Rebel´s Queen 21.
3   Gabriel 13.
4 Shee Gin-Ger 11.
5   Pridwen 3.
6 Kachnička Étincelle Blanche 20.
7   Spotted Missy 19.
8   Bailey 2.
9 Trish Goldstar du Troils 12.
10   Silke 7.
11   Squiletto 5.
12 Peťulka Seathres Bris 6.
13   Tekknick 18.
14   Tauer Bridzh 1.
15 kapicka.rosi Sodex 10.
16   Popcorn WE 15.
17   Rap´Tout de la Tour 4.
18 Smoothy Halle Lafferty 17.
19   Wallstreet 14.
20 Ifča Sophia 22.
21   Miskkärs Greta 16.
22   Wintersturm 8.

 

► PONY DREZURA S
pony starší 5 let, minimálně 4 starty v drezuře, foto pod sedlem
diskvalifikace: Gin-Ger (Shee) - nemá foto pod sedlem
1 Lestat Ljubka
7.
2   Rebel´s Life
9.
3 Shee Michael
4.
4 Kachnička Blickfang
13.
5   Odie
5.
6 Trish Suspicious
1.
7 Peťulka Armanis
6.
8   Tekknus
14.
9   Cassiopeia
11.
10 kapicka.rosi Popcorn WE
2.
11   Rap´Tout de la Tour
12.
12 Ifča Noble Dancer
10.
13   Rembrandt
3.
14   Daisey Dusentrieb
8.

 

► PONY PARKUR Z
pony starší 4 let
1 Lestat Oleg 12.
2   Merin 17.
3   Chazaam 16.
4 Shee Thorin 7.
5   Harlequin 10.
6 Kachnička Eliška 2.
7   Stella 4.
8   Étincelle Blanche 3.
9 Trish Felexos 8.
10 Peťulka Centauros 6.
11   Glyba 18.
12   Seathres Bris 11.
13 kapicka.rosi James Bond 9.
14   Prince de la Tour 14.
15   Pin Rock´s Spirit 1.
16 Ifča Lagarno Cedric 13.
17   Marshad Prince 15.
18   Lenka 5.

 

► PONY PARKUR L
pony starší 5 let
1 Miska Eternal Loyalty 13.
2 Lestat Rolfy 1.
3   Gabriel 3.
4 Shee Michael 7.
5   Harlequin 10.
6 Kachnička Toby 12.
7   Spotted Missy 14.
8   Bailey 5.
9 Trish Silke 16.
10   Totoro Ike 15.
11   Flying Blue 17.
12 Peťulka Tiziano 6.
13   Junost of Crabbswood 21.
14   Sedonia 11.
15 kapicka.rosi Pin Rock´s Spirit 2.
16   Granini 4.
17   Ugo des Champs 8.
18 Smoothy Wallstreet 19.
19 Ifča Doyer Bay Boy 20.
20   Neve Fada 18.
21   Cadifor Apache 9.

 

► PONY PARKUR S
pony starší 5 let, minimálně 4 starty v parkuru, foto nad skokem
1 Lestat Foullie
5.
2 Shee Michael
4.
3 Peťulka Junost of Crabbswood
7.
4   Cassiopeia
2.
5   WHF Titus
1.
6 Ifča Rolly Polly
8.
7   Blackwoodland Rock
3.
8   Sniedershoeve Goldy
6.

 

► TRAIL
pony starší 4 let
1 Lestat Nasťa 3.
2   Garry FH 4.
3 Peťulka Nelly 2.
4   Glory D 6.
5   Sunday Moon 1.
6 Ifča Clanfaire All About Me 5.

 

► JEDNOSPŘEŽÍ
pony starší 4 let, foto v pohybu
1 Lestat Armanda
10.
2   Fin
3.
3   Mauricio
13.
4 Shee Clare
2.
5 Kachnička Blickfang
4.
6 Peťulka Nero
6.
7   Steirmark
5.
8   Arthur
7.
9 Smoothy Nevitano
1.
10   Archer Bridzh
12.
11 Ifča Clanfaire Signature
9.
12   Wintersturm
11.
13   Clanfaire All About Me
8.

 

► DVOJSPŘEŽÍ
pony starší 4 let
diskvalifikace: Blickfang (Kachnička) - chybí kůň do páru
1 Lestat Marka, Armanda 3.
2   Rolfy, Fin 4.
3 Peťulka Rosina, Rosalinde 6.
4   Nero, Steiermark 1.
5 Smoothy Archer Bridzh, Navitano 5.
6 Ifča Clanfaire Signature, Clanfaire All About Me 2.

 

ARABOVÉ & ACHAL-TEKE

počet koní na jezdce: 3 koně v kategorii
startovné: 2 000 kk/kůň v kategorii
přihláška: majaitel/jezdec, jméno koně, kategorie, odkaz na box, odkaz na foto

KATEGORIE  
Drezura Z bez omezení
Drezura L bez omezení
Drezura S se zkušenostmi z drezury
Parkur Z bez omezení
Parkur L bez omezení
Parkur S se zkušenostmi z parkuru
Všestrannost Z bez omezení
Všestrannost L se zkušenostmi z všestrannosti
Trail bez omezení
Vytrvalost, 45 km bez omezení
Vytrvalost, 60 km bez omezení
Vytrvalost, 90 km se zkušenostmi z vytrvalosti
Vytrvalost, 110 km se zkušenostmi z vytrvalosti
Vytrvalost, 150 km se zkušenostmi z vytrvalosti, foto pod sedlem
Dostih, 1400m bez omezení
Výstava arab - klisny foto celého těla
Výstava arab - hřebci foto celého těla
Výstava achal - klisny foto celého těla
Výstava achal - hřebci foto celého těla

Startovné a ceny odečteny/přičteny na VKB

► DREZURA Z
1 Lestat Urma 7.
2 Peťulka Britney 6.
3 Trish Omega 8.
4 Shee Old Rose 3.
5 Kachnička SL Carrera 10.
6 Lestat Agalarkhan 1.
7 Peťulka Bravada 2.
8 Shee Sarita 4.
9 kapicka.rosi Tibet 9.
10 Lestat Sevan 11.
11 Trish Derringer 12.
12 Peťulka Khayat 5.

 

 DREZURA L
1 Shee Sarita 8.
2 kapicka.rosi Zonyx 1.
3 Lestat Sevan 2.
4 Peťulka Samirah 7.
5 Trish Derringer 5.
6 Miska Al Raheeb AA 11.
7 Ifča Goldy Beauty 4.
8 Peťulka Midnight Kiss 13..
9 Lestat Yoko 3.
10 Kachnička SL Carrera 9.
11 kapicka.rosi Tibet 14.
12 Ifča Just One Star 12.
13 Lestat Agat 10.
14 Trish Omega 6.

 

► DREZURA S
1 Peťulka Break Point 7.
2 Trish Genouble Galsaat 9.
3 Lestat Primula 3.
4 kapicka.rosi Zonyx 11.
5 Ifča Magnum Gold 1.
6 Lestat Safinat 5.
7 Peťulka Galileo 4.
8 Lestat Discovery 8.
9 Ifča Angelo Al Kaather 10.
10 Peťulka Alsu 2.
11 Ifča Oyun Shael 6.

 

► PARKUR Z
1 Kacnička Djagar Shael 5.
2 Shee Sarita 3.
3 Lestat Cimarron 9.
4 Ifča Goldy Beauty 4.
5 Peťulka Adriatika 10.
6 Lestat Just My Love 1.
7 Trish Genouble Galsaat 6.
8 Lestat Sandor 2.
9 Shee Old Rose 7.
10 Peťulka Midnight Kiss 8.

 

 PARKUR L
1 Lestat Tsair 10.
2 Kachnička Djagar Shael 7.
3 Shee Sarita 3.
4 Lestat Hades 4.
5 Peťulka Rhocky Rhoad 6.
6 Ifča Goldy Beauty 5.
7 Peťulka Lalita 8.
8 Trish Genouble Galsaat 9.
9 Lestat Shetan 1.
10 Peťulka Farshad 2.

 

► PARKUR S
1 Ifča Black Beauty 5.
2 Lestat Gazomet 6.
3 Peťulka Galileo 3.
4 Lestat Murgab 1.
5 Shee Sarita 2.
6 Lestat Gajane 4.

 

► VŠESTRANNOST Z
1 Lestat Aschir 8.
2 Shee Old Rose 5.
3 Ifča Zanzibaar 4.
4 Kachnička Gasienda 2.
5 Peťulka Adriatika 6.
6 Lestat Silk Roas Murderer 7.
7 Shee Sarita 1.
8 Peťulka Samurai Shah 3.

 

► VŠESTRANNOST L
1 Ifča Zanzibaar 4.
2 Lestat Kambarbay 1.
3 Peťulka Adriatika 3.
4 Lestat Gench 2.

 

► TRAIL
1 Trish Indigo 3.
2 Ifča Alisar Shaik 5.
3 Lestat Rennesance 2.
4 Ifča Just One Star 4.
5 Lestat Gaia 1.

 

► VYTRVALOST 45 km
1 Lestat Just One Kiss 10.
2 Trish Abruzzi du Chateau 7.
3 Shee Cleio 13.
4 Ifča Fargiza 4.
5 Smoothy Faina 3.
6 Peťulka Sharaf 5.
7 Lestat Makhaon 1.
8 Trish Imothep 9.
9 Ifča DA Colour Me True 12.
10 Peťulka Chaka 6.
11 Lestat Angida 11.
12 Ifča Sartaga 8.
13 Peťulka Brithney 2.

 

► VYTRVALOST 60 km
1 Ifča Olgreina 4.
2 Peťulka Gulbakhran 13.
3 Smoothy Faina 5.
4 Lestat Gelin 14.
5 Peťulka Atija 3.
6 Trish Abruzzi du Chateau 9.
7 Kachnička SL Carrera 6.
8 Ifča Ajar 2.
9 Trish Imothep 1.
10 Shee Cleio 12.
11 Peťulka Khasart 8.
12 Lestat Gulkusi Regina 11.
13 Ifča Khadjibek 10.
14 Lestat Dangli Depe 7.

 

► VYTRVALOST 90 km
1 Shee Pstrategy 2.
2 Lestat Nargila 8.
3 Ifča Khan-Tengri 9.
4 Kachnička SL Carrera 10.
5 Lestat Gigena 6.
6 Peťulka Farshad 11.
7 Miska Moneris 5.
8 Kachnička Gasienda 3.
9 Ifča Dilara 13.
10 Peťulka Khayat 7.
11 Lestat Altynshir 4.
12 Ifča Bon Pari 1.
13 Peťulka Rhocky Rhoad 12.

 

► VYTRVALOST 110 km
1 Miska Girlan Bey 12.
2 Ifča Djipri 14.
3 Peťulka Gabriela 6.
4 Kachnička Djagar Shael 1.
5 Lestat Ulukbek 4.
6 Shee Pstrategy 5.
7 Miska Ansata Sharita 3.
8 Peťulka Sureja 8.
9 Ifča Oyun Shael 10.
10 Kachnička Gasienda 7.
11 Lestat Nur 13.
12 Peťulka Break Point 2.
13 Ifča Major Desire 11.
14 Lestat Nazeer 9.

 

VYTRVALOST 150 km
1 Ifča Black Beauty  1.
2 Lestat Darginka  2.
  Lestat Shakhid - nemá foto pod sedlem DSQ
  Lestat Murgab - nemá foto pod sedlem DSQ

 

► DOSTIH 1400 m
1 Lestat Argamak 4.
2 Smoothy Nero 13.
3 Ifča Valencia MI 5.
4 Trish Rišmika 7.
5 Peťulka Chaka 9.
6 Shee Cleio 11.
7 Lestat Corrida 3.
8 Smoothy Faina 1.
9 Ifča Baahir El Marwan 10.
10 Peťulka Oressa 8.
11 Shee Pstrategy 12.
12 Lestat Maulit 6.
13 Peťulka Khasart 2.

 

► VÝSTAVA ARAB - HŘEBCI
1 Shee Pstrategy  6.
2 Shee Cleio  13.
3 Peťulka Sharaf 5.
4 Peťulka Galileo 1.
5 Peťulka Rhocky Rhoad 17.
6 Miska Al Raheeb AA 7.
7 Miska Moneris 4.
8 Miska Girlan Bey 14.
9 kapicka.rosi Zonyx 19.
10 kapicka.rosi Tibet 3.
11 Trish Omega 10.
12 Trish Imhotep 8.
13 Trish Abruzzi du Chateau 16.
14 Ifča Banderos 2.
15 Ifča Symbolic 15.
16 Ifča D. van Marc 11.
17 Lestat Cimarron 18.
18 Lestat Yoko 12.
19 Lestat Nazeer 9.

 

► VÝSTAVA ARAB - KLISNY
1 Shee Sarita  7.
2 Kachnička SL Carrera 6.
3 Peťulka Britney 8.
4 Peťulka Midnight Kiss 4.
5 Peťulka Break Point 9.
6 Miska Ansata Sharita 3.
7 Ifča Juwanda 5.
8 Ifča Bon Pari 10.
9 Ifča Simeon Silla 2.
10 Lestat Gaia 1.

 

► VÝSTAVA ACHAL-TEKE - HŘEBCI
1 Smoothy Nero 10.
2 Kachnička Djagar Shael 6.
3 Peťulka Kodar 9.
4 Peťulka Pansher 1.
5 Peťulka Farshad 7.
6 Ifča Oyun Shael 5.
7 Ifča Pergenbek 4.
8 Ifča Pirakhmed 3.
9 Lestat Garant 2.
10 Lestat Amarilis 8.
11 Lestat Piastr 11.

 

► VÝSTAVA ACHAL-TEKE - KLISNY
1 Smoothy Faina 2.
2 Kachnička Gasienda 8.
3 Peťulka Gabriela 9.
4 Peťulka Atija 10.
5 Peťulka Lalita 1.
6 Ifča Dilara 3.
7 Ifča Fargiza 11.
8 Ifča Ajar 6.
9 Lestat Angida 7.
10 Lestat Urma 5.
11 Lestat Gelin 4.

 

TOPlist
aktualizováno: 24.01.2018 18:29:09